Manmohan Desai (ساخت غیر ممکن است)

[ad_1]

در این روز 26 فوریه سال 1937 یک کودک متولد شده در خانواده به Kalavati و Kikubhai دسای. من ادای احترام به این پرکاری تهیه کننده و کارگردان هیچ یک دیگر از نابغه Manmohan Desai. اجازه بدهید از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن برخی از جالب حکایات از این افسانه که ایمان آورده “Anhonee Ko Honee ، Hamara Kaam Hai” (ساخت غیر ممکن ممکن است کار ما).

در اوایل سال

متولد 26 بعد از فوریه Manmohan جی بود که چهار سال از زمان او شروع به زندگی در Khetwadi در بمبئی. متولد در گجراتی خانواده اما عشق خود را و صفحه اصلی همواره این شهر از خواب و رویای بازرگانان یعنی بمبئی. عشق برای شهر بمبئی بود که اغلب به تصویر کشیده شده بر روی صفحه نمایش خود فیلم.

یک زمان وجود دارد که نه Khetwadi و نه Manmohan Ji آدرس منعکس شد بر روی نقشه شهر. هنوز بسیاری شنیده بود Khetwadi سپس در اوایل دهه 80. بدون شک رانندگان تاکسی به نگاه خالی وقتی پرسیده شد که برای آدرس برای MKD فیلم.

پدر او یک تولید کننده فیلم که متعلق به استودیو پارامونت (بعد Filmalaya) ساخته شده و فیلم بین سالهای 1931 و در سال 1941. پدرش درگذشت در سن 39 با توجه به پاره پیوست. خانواده نیز متعلق به عظیم ییلاقی در Versova پس از آن اما با مرگ ناگهانی پدر خود را پشت سر گذاشت سنگین بدهی و بدهی.

Manmohan جی بود خیلی روشن “نه من نمی خواهم به زندگی می کنند با بدهی”. او به فروش می رسد ییلاقی و خودرو متعلق به آنها را به بازپرداخت بدهی. تنها چیزی که او را به فروش نمی شد و استودیو آن را به عنوان درآمد ماهانه خود را پس از آن.

ساخت غیر ممکن ممکن است

Manmohan او اولین کارگردان فیلم بوده است “Chhalia” با بازیگر راج کاپور در نقش سرب است. فیلم به ضرب گلوله کشته شد در سیاه و سفید و نه فراموش title song “Chhalia صرف Naam”. این را یاد گرفتیم که افکار خلاق و ورودی با توجه به طرح یا داستان بودند تکثير شده توسط او را در زیر نقطه عطفی معروف رستوران کافه Naaz در دامنه در تپه مالابار.

او درک نمی این ایده که در آن فیلم به پایان رسید در غم توجه داشته باشید. او همیشه معتقد بود در پایان خوشی حتی اگر این به آن معنا ساخت غیر ممکن است. بدون شک او به عنوان استاد سرگرم کننده که شور و شوق بود لطفا به توده ها به تماشای فیلم های خود را با مبارک پایان دادن به همیشه. زندگی حرفه ای او نمودار شد و بیشتر محبوب در بین سال از 1960 تا سال 1988.

شخصیت های که به تصویر کشیده شده در فیلم های او اکثرا مشترک توده ها بود آن فرد در راه آهن پلت فرم حمالخدمتکار در Naseeb یا انگلیس و هند از خیابان های Bandra در Amar Akbar Anthony. اعتماد به نفس او به نمایش گذاشته شده در هر یک از این شخصیت ها که بعد طعم موفقیت است که در واقع بسیار مورد احترام است که از این استاد سرگرم کننده و نابغه Manmohan Desai.

او طبقه متوسط ، می شود آن را در محل تیراندازی و یا در غیر این صورت Manmohan جی برای او شناخته شده بود ساعت چرت زدن بعد از ظهر. او همیشه استفاده می شود به احساس تازه و شارژ پس از چرت کوتاه. پس از موفقیت فیلم خود را Amar Akbar Anthony او خریداری یک اشرافی آپارتمان با طراحی مدرن و امکانات رفاهی در یکی از گران ترین مکان در بمبئی و سپس. اما قلب او بود که همیشه در Khetwadi کلنی که متعلق به طبقه متوسط مردم از مرکزی بمبئی.

Amar Akbar Anthony (Story Line)

در حالی که Manmohan جی به بسیاری از فیلم ضربه در حرفه خود span اما یکی از فیلم است که تجدید نظر به بسیاری از حتی امروز است “Amar Akbar Anthony”. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از جالب حکایات در مورد این همیشه سبز سرگرم کننده است که گرفتار میلیون ها نفر از مخاطبان حتی بعد از سی و پنج سال پس از انتشار آن.

مدیر Manmohan Desai ایده برای فیلم “Amar Akbar Anthony” از یک خبر در مورد او خواندن در شب ، یک مرد الکلی به نام جکسون بود بانک مرکزی با زندگی خود و یک روز او بسته بندی شده سه فرزند خود را در یک ماشین و تصمیم گرفت به آنها را رها کردن در پارک. آن را می توان به درستی گفت که در آن اخبار به پایان می رسد مدیر Manmohan Desai داستان آغاز می شود. او پیچ خورده داستان کمی با فراموش کردن مشروبات الکلی بخشی و تضمین که هنگام بازگشت پدر او در می یابد که او سه فرزند از دست رفته اند. در داستان فرزند ارشد بچه به تصویب رسید هندو افسر پلیس و دو نفر دیگر توسط یک مسلمان خیاط و یک کشیش کاتولیک.

My Name is Anthony Gonsalves

الهام بخش برای آنتونی آمد به دسای از زندگی واقعی شخصیت Antav یک فروشنده مشروب قاچاق بود که ماندن نزدیک به خانه خود را در Khetwadi. او استفاده می شود برای پوشیدن یک کلاه خنده دار و استفاده می شود به صحبت با دسای در زبان ویژه “دسای Harry Hai Dikhtaich Nahin”. مدیر دسای بود که بسیار مجذوب شخصیت او و تصمیم به نمایش گذاشتن او بر روی صفحه نمایش.

در آهنگ, ‘My name is Anthony Gonsalves’ (شما ببینید کل کشور از سیستم juxtapositioned توسط هموگلوبین در جو به خاطر اینکه شما پیچیده rhetorician مست از سرزندگی خود را گزاف گویی) صحبت های آنتونی هنگامی که او ظهور از تخم مرغ عید پاک است که تقریبا نقل قول دقیق از یک سخنرانی در پارلمان بریتانیا داده شده توسط نخست وزیر بریتانیا Benjamin Disraeli در سال 1878. بود (که بود با اشاره به ویلیام Ewart گلدستون) استفاده از کلمه “هیکل” به جای “مست.”

پزشکی فاجعه

به عنوان گفت: سوپراستار آقای آمیتا باچان: “او (دختر) را برای اولین بار طراحی `items’ که او می خواست در این فیلم سپس او را به آنها شلیک و سپس نوشتن (فیلمنامه) به لینک آنها را.” او شناخته شده است به انجام برخی از احمقانه ترین چیز اما همیشه برای او کار می کرد.

اگر ما به بحث در مورد معروف “اهدای خون’ صحنه (که در آن سه پسر از یک مادر به خون او را در یک بار). “این یک پزشکی فاجعه است. جایی که در جهان شما سه نفر دروغ گفتن در همان اتاق به انتقال از یک بطری؟” سه جداگانه لوله حمل مردان خون به حالت تعلیق در بطری از جایی که تنها یکی از لوله های رله خون به مادر Bharti. اعتبارات پایان و پس از آن داستان اصلی شروع می شود.

“این یک پزشکی عدم امکان. اما دسای آن را انجام داد و آن کار می کرد. هنگامی که این (صحنه) باز شد باور نکردنی تشویق تماشاگران در تئاتر.” که خلاقیت مدیر Manmohan Desai به نمایش گذاشته.

مردی که خودش را

در بسیاری از فیلم های Manmohan Desai یک چیز مشهود بود; او همیشه به نمایش عمیق خود را احترام به مادر ، او گفت: در فیلم من من همیشه در مورد بحث “Ma Sherovali”. من احساس می کنم که عالی ایجاد شده است. آن است که او که تصور او که خرس کودک پس از نه ماه او که طول می کشد مراقبت از طریق سختی. او به ارمغان می آورد به جهان یک زندگی جدید است. من رای آنها بسیار بالا است. من مؤمن بزرگ در دورگا, Amba و لاکشمی. کار او شامل فیلم Naseeb, Suhaag, Parvarish, حمال, Mard Desh Premee و Amar Akbar Anthony به نام چند.

دسای همیشه اعتقاد بر این است که پدر و مادر آمد بالاتر از خدا و البته بالاتر از خود. آنها صدمه دیده است و شما به خودتان صدمه دیده بود خود را ساده باور است که همچنان به اکو حتی امروز در دنیای سینما.

مردی که بصورتی پایدار و محکم بر این باور در “گمشده و پیدا شده” فرمول از دست داده است و از این جهان و هیچ کس را تا کنون پیدا کردن یک فرمول به جای این استاد سرگرم کننده است که خلاقیت به نمایش گذاشته شده توسط این فرد انسان موهان دسای.

[ad_2]