Koh Samui در مقابل پوکت – حقایق و نکاتی

[ad_1]

آن است که اذعان کرد که تایلند شده است فوق العاده مقصد برای مسافران در سراسر جهان به تعقیب, ساحل, سرگرم کننده است. کشور شما فراهم می کند با یک طیف وسیعی از سرگرم کننده ورزشی از جمله شاعرانه سواحل فوق العاده شب زنده داری سالن برخی از جهان بهترین مناطق خرید و بسیاری دیگر خنده دار تایلندی تفریحی.

Koh Samui یک انتخاب عالی برای آرامش اره بدون هیچ گونه go-go dancers, هیجان انگیز تفریحات شبانه و شلوغ خرید. Koh Samui واقع در نزدیکی خلیج تایلند بین سرزمین اصلی و Koh Phangan یک جزیره بزرگ که در آن شما را به یک ساعت با هواپیما می رسند از بانکوک. Koh Samui همچنین ویژگی های هماهنگ سواحل سرسبز درختان نخل در امتداد خط ساحلی و تسهیلات مختلف است که با توجه به هر بودجه.

که کمی بزرگتر از کوه Samui, پوکت بزرگترین جزیره تایلند با بسیاری از برگشت حزب, حیوانات و loungers یکشنبه از طریق سال. هیچ پایان از سرگرم کننده در پوکت است که ارائه می دهد طیف متنوعی از فعالیت های تفریحی از جمله دیوانه شبانه در Patong ساحل, hetic خرید در خیابان در موی تای و بسیاری دیگر از حوادث خنده دار. مقدار زیادی از هتل های خوب ایستاده نزدیک به مرکز Patong ساحل با دسترسی آسان به دریا بسیاری از مکان های ناهار خوری و فروشگاه ها.

که جایی برای رفتن بین سامویی و پوکت یک سوال بوده است در میان مسافران است که باید به نگرانی تغییرات آب و هوا در هر دو زمینه. آب و هوا کاملا از یکدیگر متفاوت است اما به احتمال زیاد مشابه در ژانویه تا آوریل است. سامویی دارای خشک کن های نجومی از پوکت در ماه مه تا سپتامبر در حالی که پوکت بسیار خشک تر از Samui از اکتبر تا دسامبر. با این حال, اگر شما می خواهید یک روز تعطیل بدون هیچ گونه قطرات باران در طول ماه های ژوئن تا اوت بالی کاملا متناسب با شما بهترین زمانی که در تایلند در حال رفتن را از طریق فصل بارانی در این زمان.

روزانه هزینه عامل دیگری است که برخی از گردشگران به طور متوسط باید به حساب آورد. تمام کالاها و محصولات باید برای رسیدن سامویی با قایق یا هواپیما به دلیل جغرافیایی مشخصه که نیاز به هزینه حمل و نقل در حالی که پوکت می شود همه چیز را به سادگی از طریق برخی از جاده ها که مربوط به سرزمین اصلی به طور مستقیم به طوری ضروریات زندگی قیمت پایین تر دور این منطقه است.

پرواز ترک پوکت هزینه های کمتر گران تر از Samui که در آن فرودگاه متعلق به بخش خصوصی است توسط بانکوک ایرویز که بالاتر فرود هزینه نسبت به سایر فرودگاه های کشور. چند در خدمت خطوط هوایی پوکت از جمله تایلند ملی حامل, تایلندی, راه های هوایی است.

هر دو مکان را سواحل زیبا با پوشش پودری سفید شن و ماسه. برخی از مردم خود قضاوت شخصی است که انتهای شمالی Chaweng ساحل در تایلند بهترین ساحل در سراسر کشور.

بزرگ وجود دارد تفاوت در هزینه اسکان بین پوکت و سامویی اما دومی یک هزینه کمتر است. شما به احتمال زیاد به صرف پول بیشتر در طول اقامت خود در پوکت است که بسیاری از مراکز خرید و رستوران ها و کاباره ها.

کل صفحات در این کتاب همه چیز در مورد مواد غذایی تایلندی از جمله Samui آشپزی بیش از این جزیره است. وجود رستوران ها مانند حلقه گل Samui در Choeng شنبه بالا خیابان اهدا شد خوب شهرت رستوران راهنما و مردم محلی به صورت سنتی آن مواد غذایی تایلندی است که حفظ اصل تایلندی با طعم ادویه جات ترشی جات گرم سوزش زبان خود را. علاوه بر این سالا تایلندی در Bophut توچال & آبگرم با جذاب اطراف دستاوردهای بالاترین شهرت از مردم است.

هرگز نگران نباشید که شما می تواند تغذیه با مواد غذایی در خدمت وجود دارد. وجود دارد یک طیف وسیعی از مواد غذایی است که شما می توانید پیدا کردن و لذت بردن از بیش جزیره از جمله غذاهای هندی, معتبر, پیتزا, با, طعم, ظریف سوشی به عنوان به خوبی به عنوان سبک انگلیسی صبحانه به طوری که شما به سختی می توانید با حوصله معده خود را. Samui کردم افتخار خود را از مشاورین مسافر جوایز انتخاب به عنوان غذا و شراب مقصد در سراسر آسیا. آنچه به نظر می رسد یک معجزه آمدن ture است که این جزیره کوچک Samui طبقه بندی شده به این رتبه با هنگ کنگ, سنگاپور, بانکوک, و کیوتو!

هر دو سامویی و پوکت برخوردار هستند بسیاری از خوب شیرجه نقاط با چشم انداز زیبا در اطراف در اطراف. با یک بزرگتر قلمرو و سابقه طولانی پوکت ارائه می دهد مکان های بیشتری برای سرگرمی و گریدهای مختلف از امکانات رفاهی و همچنین گفت: با توجه به بهتر و خانواده گرا تعطیلات.

عدم وجود آب در دسترس به یک مشکل شده است که اذیت Samui در یک زمان بسیار طولانی است. برخی از مسافران ممکن است متوجه این خجالت, اما آن است که واقعا یک خاردار مشکل فوری را حل کند. به رغم توسعه سریع آرامش است که هنوز هم حفظ در بعضی از نقاط در هر دو islands.

[ad_2]