Bearfooting در آلاسکا بخش 1: آلاسکا راه آهن

[ad_1]

Bearfooting به معنی داشتن یک زمان خوب است. این دولت از ذهن هنگام سفر مهم تر از مقصد است. آلاسکا بود که دقیقا زمانی که من وجود دارد در ماه آگوست 2011 – بزرگ bearfooting کشور است.

Frontier Airlines منتشر شده بود خود را ‘حیوانات’ دم هواپیما فقط و تعطیلات من به آلاسکا می تواند نه تا به حال بیشتر در خور شروع می شود. من ملاقات یک مرد که قرار بود به Dillingham برای ماهیگیری قزل آلا و او این همه بی حد و حصر مجلات مورد گرفتن و انتشار است که عمل آنها به اطمینان حاصل شود هر کس به اندازه کافی ماهی به ماهی در اطراف! حدس بزنید چه من به پایان رسید خواندن از طریق پرواز من… و او گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود یک زن را از راه دور علاقه مند به چنین مسائل!

من عاشق قطار; آنها به من را خوشحال. آلاسکا راه آهن اتحاد در میان زیباترین قطار من تا کنون دیده اند – در رنگ و با شکوه رنگ آبی و طلا. آنها همزمان سازی زمان از قطار در سورد-لنگرگاه مسیر به طوری که آن را ظهور از کوه غرق در شب نور خورشید – آسمانی چشم به صورت چاپگر.

بنابراین شما می توانید تصور کنید هیجان من زمانی که من در واقع به سوار شدن در راه آهن هنگامی که من سمت چپ برای دنالی. آن را یکی از th ose قطار سواری که من دوست داشتم اما آن را به پایان رسید که بیشتر از توریستی تبلیغات از یک خالص تجربه سفر. (من رای هند مسکونی راه آهن یک درجه بهتر است در این رابطه.) برخی از تصاویر زیبا از زمرد سبز رنگ جریان و تنهایی باغ بعد قطار chugged به دنالی پارک انبار.

نشانه هایی از خرس آگاهی’ همه جا هستند در دنالی. من در زمان علاقه داشتن به ماهی قزل آلا, پخت های محلی و محله ها و رستوران ها و مواد غذایی نزدیک به ورودی پارک. منوی خود را به طور معمول آلاسکا – سرو تخته ماهی قزل آلا, نوعی ماهی پهن tacos آبجو کتک halibuts ، با برخی از مسائل پرتاب i n برای چمن خواران مثل من!

Happy-go-lucky برگشت روح زنده موسیقی و رقص زوج و روشن آلاسکا محدوده باعث می شود این مکان بسیار ویژه در شب. من در اینجا در راه من به Anchorage پس از فربنکس و دایره قطب شمال و من آن را دوست داشتم از همه بیشتر. این زمانی بود که من ملاقات دیزی کوه سگ که به تصویب رسید شاهوار در برخواهد داشت حتی اگر او خز شده بود با دخالت برای کل دو ساعت. یکی دیگر از آموزش روز: $5 مترو footlongs وجود ندارد در آلاسکا!

به جای من قرار داده شد تا در دنالی, ديد کوه, صبح, خوابگاه بود ناز و روستایی. آن را به حال جامعه ای احساس به آن. بهترین چیز در مورد خوابگاهها است که شما را ملاقات بسیاری از افراد جدید وجود دارد که برای دیدار با مردم! من سعی کردم که این گفتگو با یک زن ژاپنی در 6 صبح در صبح است. او در سفر تمام خودش را در یک کشور جدید که به زبان او صحبت می کند limitedly و او به تصویر کشیده اعتماد به نفس است که من شک من را به حال به حال من شده است در کفش خود را. من ماندم در ورود به سیستم سفری با 4 نفر دیگر که من به سختی به ارتباط برقرار کردن با توجه به برنامه گیج کننده است.

کل محل خوشه و طول و من به شدت توصیه این خوابگاه برای هر کسی که برنامه ریزی برای بازدید از دنالی. حمام و سرویس بهداشتی واقع در خارج از کابین ورود به سیستم و اگر شما قصد دارید به خارج شدن از رختخواب در 5 هستم (مثل من) شما ممکن است برای یک دنج و گرم یکی به تخت خود را! اما اگر شما مانند من هستند شما نیز لذت بردن از اوایل صبح تنهایی توسط Nenana رودخانه که می گذرد از کنار خوابگاه.

[ad_2]