8 رستوران به سبک هندی, دستور العمل های مواد غذایی

[ad_1]

ما همه می خواهم به دانستن راز آن غذاهای خوشمزه خدمت در رستوران های هندی. اما بسیاری از ما احساس خیلی تمایلی به سعی کنید این دستور العمل در خانه. ما برای شما 8 رستوران به سبک هندی, دستور العمل های مواد غذایی است که فوق العاده آسان به در خانه. با این دستور العمل شما قادر خواهید بود برای از نو خلق تمام کسانی که رستوران هندی علاقه مندی ها بدون پله در خارج از خانه. این رستوران به سبک هندی, ظروف نیازی به پخت و پز طولانی ساعت و طعم فوق العاده خوب است. همه شما باید انجام دهید این است که به دنبال این غذای هندی دستور به توپ را روی گوه.

1) دال Makhani – شما خواهد شد شگفت زده می دانیم که آن را بسیار آسان به سبک رستوران دالون makhani در خانه. و یکی در خانه تهیه شده است کاملا پر شده با خامه و طعم دهنده های مصنوعی. این دال makhani دستور عملکرد کاملا خامه ضخیم و خوش مزه دال بدون صرف ساعت ها در نزدیکی اجاق گاز. خدمت آن را با سبک صفحه اصلی lachha paratha یا نان کامل Punjabi رستوران وعده غذایی سبک.

2) Paneer Pasanda – Paneer Pasanda یکی از محبوب ترین های گیاهی هندی, غذاهای سرو شده در رستوران ها. آن است که غنی Paneer نا مشروع ستایش توسط هر کسی که طعم آن را برای اولین بار. آن است که مشکل را به سبک رستوران Paneer Pasanda در خانه. و هنگامی که شما در اکسل این دستور شما هرگز به بازگشت به که مصنوعی رنگی و گیج کننده paneer نا مشروع خدمت در رستوران.

3) مرغ انجام Pyaza – گیج از یک دستور العمل, این یکی می شود همه پنجابی طعم درست و مناسب است. مرغ را pyaza آماده است با بارهای از پیاز. شیرینی پیاز و گرما از ادویه جات ترشی جات ایجاد یک انگشت لیس خوب ترکیبی از طعم. آن است که غذای مناسب برای دوستداران مواد غذایی که عشق به رغبت تند ادویه کاری. مرغ را Pyaza لذت می برد می تواند با jeera برنج lachha paratha یا تندوری roti.

4) سویا Chaap چراغ پیشانی مدل Tikka سرگرمی – امروزه بسیاری از رستوران ها در خدمت گیاهی چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی که آماده است با سویا chaap. سویا chaap یا مسخره گوشت تهیه شده با سویا بزرگ گوشتی جایگزین گیاهی عاشقان. این سویا chaap چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی می تواند به مبارزه دشوار به مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی خدمت در رستوران. اگر مرا باور ندارید فقط سعی کنید این دستور غذا را در یک بار. برای هر کسی که یک گیاه خوار, کاری, عاشق و خسته است از paneer چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی – این است که باید سعی کنید دستور العمل.

5) مرغ کره – بدون بحث در مورد رستوران هندی غذای کامل است و بدون کره و مرغ. و تمام دوستداران مرغ باید یک ادم کره دستور غذا مرغ در زیر آستین خود را. آنچه که من دوست دارم بیشتر در مورد این مرغ کره دستور غذا را که آماده فقط در 30 دقیقه. آن را ساده و در لیست مواد تشکیل دهنده به دنبال یک دقیق روش پخت و پز و نیازی نیست که ساعت ها از قبل آماده است. فراموش نکنید که برای خدمت به کره, مرغ با کره و نان به صورت کامل زیاده وعده غذایی.

6) Kadhai Paneer – Kadhai Paneer یکی از محبوب paneer ظروف به منظور در حالی که غذا خوردن در هر Punjabi رستوران در شمال هند است. چرا ؟ به دلیل آن است که پر از طعم و تعارف تقریبا تمام نان هندی کاملا. چه می شود اگر من به شما بگویم در حال حاضر شما می توانید رستوران به سبک Kadhai Paneer در خانه. که بیش از حد در کمتر از 30 دقیقه. این انجام شده است بسیار ساده است که باعث می شود آن را از همه بیشتر برای شما راحت تر به پیروزی های متعدد تمجید از هر کس سلیقه آن است.

7) آناناس Raita – شیرین و خوش طعم آناناس raita یکی از شایع ترین عوارض جانبی ظرف خدمت با ادویه کاری هندی در رستوران. سرد آناناس raita کمک می کند تا به خنک کردن حرارت از ادویه جات ترشی جات در کاری. این یک تسکین دهنده تغییر برای جوانه های چشایی بیش از حد. در حال حاضر شما می توانید بهترین آناناس raita در خانه با این دستور ساده. و از آنجایی که من شروع به ساخت آناناس raita در خانه آن را تبدیل به یک امر روزمره.

8) Naan – آن است که آیا غنی و تند گوشت ادویه کاری و یا نور و دلچسب غذاهای گیاهی نان یکی نان که تواضع تعارف همه. هیچ وعده غذایی هند در هر رستوران کامل است بدون برخی از نان. را نرم و بدون نان در خانه است یک معامله بزرگ نیست. این نان دستور العمل حتی نمی نیاز به مخمر. و بهترین بخش ساخت نان در خانه است که شما می توانید آنها را هر زمان که شما می خواهید و خدمت به لوله کشی.

[ad_2]