19 مدل خرید بازی فکری و فیزیکی برای کودکان [3 تا 10 سال]

از آنجا که حکمران دوست داشت فرد لایقی را پس از خود برگزیند تصمیم گرفت کسی را که بتواند با فراست وتیزهوشی، سه تا از این گنجینه ها را بیابد جانشین خود کند بنابراین بر اساس این فکر، جارچیانی را به سر تا سر سرزمین خود روانه کرد تا به همه تصمیم خود را اعلام کند. اگر این گنجینه ها را یافتید می توانید حکمران سرزمین افسانه ای باشید. توجه: اگر از جایزه حالت جفت تاس استفاده کرده باشید دیگر نمی توانید از شماره های آن برای حرکت مهره خود استفاده کنید. برای آشنا شدن با راه های داشتن یک دکوراسیون بازی فکری هیجان انگیز و کاربردی در ادامه با ما همراه باشید. اما به صورت کلی اغلب کاربران ترجیح میدهند که این عمل را انجام نداده و از ابتدا به دنبال بازی های جذابی باشند که به طور رایگان قابل دانلود هستند.

دانلود بازی فکری کم حجم اگر شما مخفیگاه گنجینه ای را که اعلام شده یافتید می توانید راه قلعه را در پیش بگیرید. بسته به سن کودک می توانید اطلاعاتی در مورد حیوانات مختلف به آنها بدهید. اگر محل گنج اعلام شده را نمی دانید، می توانید در نوبت خود از قلعه دور شوید و تجسّس را ادامه دهید. جوینده ای که از محل درست گنج اعلام شده باخبر شد، جهت اطلاع دادن به حکمران به سمت قلعه حرکت می کند به طوریکه حتی الامکان دیگر بازیکنان مطلع نشوند. اولین بازیکنی که مخفیگاه سه عدد گنج را شناسایی کند برنده است. 5-کارتها را بُر زده و پشت به رو در حیاط قلعه روی محل کارتها بگذارید، اولین کارت رویی را برگردانید تا تصویر آن پیدا شود و معین شود بدنبال کدام گنج باید گشت. اولین کارت رویی را برگردانید تا تصویر آن پیدا شود و معین شود بدنبال کدام حیوان باید گشت.

بازی فکری 7wonders بازیکنان بدنبال یافتن گنجینه ای هستند که کارت آن در حیاط قلعه رو شده است. از آنجایی که جنگلبان پیر و باتدبیر بر اساس سال ها تجربه خود می دانست در جنگل مخفیگاههای زیادی وجود دارد که دیگر قادر نیست از آنها بخوبی مراقبت کند و نیز دوست داشت فرد لایقی بعد از او حفاظت جنگل را برگزیند، موضوع را با فرمانروای عادل در میان گذاشت، فرمانروا تصمیم گرفت هر کس را که بتواند با فراست و تیزهوشی مخفیگاه این حیوانات را قبل از دیگران به درستی به جنگلبان اطلاع دهد، جانشین جنگلبان شده وبعنوان قصر باشکوهی برای او در جنگل بسازد و تا پایان عمر او را بی بازی فکری چوبی نیاز گرداند.

بازی فکری مکعب هوش و شانس حدس زدن مکان دشمن را نخواهید داشت. در ابتدا کودک یک طرف کارت را می بیند و در طرف دیگر کارت یک تصویر از محتوی مورد نظر وجود دارد، با ضربه زدن بر روی کارت، کارت بر میگردد و محتوی طرف دیگر نشان داده می شود. بازی معمایی و چهارمین بازی از مجموعه بازی پرندگان خشمگین است که در ۲۲ مارس ۲۰۱۲ توسط شرکت راویو اینترتاینمنت منتشر شدهاست. بازیکنی که بدرستی سه تا از گنجینه ها را بیابد برنده بازی است. فروشگاه عجیب تو جیب به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی می باشد که هر وسیله سرگرم کننده برای هر رده سنی و مناسب با هر سلیقه ای را می توان در آن جا انتخاب کرد. یکی از نیازهای مهم و اساسی کودک، نیاز به بازی و اسباب بازی است. پازل جعبه ای سری حیوانات خانگی شامل ۶ پازل دو قطعه ای است که در زیر هر دو قطعه، طرحی کمرنگ از حیوانات خانگی نظیر سگ، گربه، خرگوش و …