10 چیز برای انجام در هنگ کنگ

[ad_1]

آیا شما شده است به هنگ کنگ و آسیا و جهان را در شهرستان ؟ ما بهترین فرودگاه در اینجا همراه با بسیاری دیگر از چیزهای جالب را برای شما به اکتشاف. یک بومی هنگ کنگ چینی من مونتاژ یک لیست از 10 فعالیت های خود را برای مرجع آسان است. برای دریافت بهترین خود را به هنگ کنگ سفر مطمئن شوید که به انجام همه آنها را یا به عنوان بسیاری از شما می توانید.

1. این قله ویکتوریا

نگاهی به اوج تراموا برای رفتن به قله ویکتوریا – شماره یک مقصد توریستی در اینجا. ویکتوریا اوج را فراهم می کند خیره کننده پرنده-مشاهده چشم از جهان معروف ویکتوریا بندرگاه افق هنگ کنگ به عنوان به خوبی به عنوان كولون.

اوج تراموا هزینه های HK$25 برای یک راه و HK$36 برای یک سفر بازگشت.

2. اقیانوس پارک

صرف یک روز و یا حداقل نیمی از روز در پارک اقیانوس. آن محل ایده آل برای شما و بچه های خود را برای یک روز از تفرج. کودکان می توانید سرگرم کننده در حالی که یادگیری در پارک. نکات برجسته عبارتند از: کابل خودرو, اقیانوس, تئاتر, دریا, ژله های دیدنی و جذاب, غول پاندا و قرمز پاندا جزیره مرجانی صخره و کوسه در آکواریوم است. هزینه اخذ پذیرش HK$208 برای بزرگسالان است.

3. ستاره کشتی

سوار کشتی ستاره از مرکزی به Tsimshatsui پس از 7ساعت. این بهترین زمان در روز برای یک برخورد نزدیک با ویکتوریا بندرگاه به عنوان به خوبی به عنوان بهترین محل برای گرفتن یک نگاه خوبی در هنگ کنگ نمای شب است که قطعا یکی از زیبا ترین شهر شب نمایش ها در جهان است.

4. TST شرق – هنگ کنگ نمای شب

پس از ستاره خود را سوار کشتی به نوبه خود حق و راه رفتن به Tsimshatsui اسکله فقط در کنار مرکز فرهنگی هنگ کنگ و تحسین ویکتوریا بندرگاه و افق هنگ کنگ در شب. فراموش نکنید که دوربین خود را. نمایش خیره کننده در اینجا جذب صدها نفر از بازدید کنندگان روزانه از جمله مردم محلی عکس های عروسی خود را و عکس های فارغ التحصیلی. شما همچنین می توانید خرید خدمات عکس اینجا و جمع آوری عکس های دیجیتال خود را فورا.

5. باز بالا, اتوبوس

برو در باز بالا, اتوبوس تور. شما ممکن است با آن آشنا هاپ در هاپ خاموش باز بالا اتوبوس در لندن است. این گشت و گذار جدید خودرو تبدیل شده است بیشتر و بیشتر محبوب در هنگ کنگ است. در عمل روزانه از 10 تا 6بعد از وجود سه مسیر را انتخاب کنید – Red Tour (جزیره هنگ کنگ), آبی, تور (كولون) و تور شب. تورهای ارائه ثبت تفسیر در انتخاب 8 زبان.

6. خرید

خرید یک گوشی تلفن همراه و نوت بوک و کامپیوتر و دوربین دیجیتال و یا هر گونه دیگر اقلام مد روز است که شما نیاز دارید. هنگ کنگ است که از مالیات و شما می توانید پیدا کردن trendiest مدل در اینجا در قیمت پایین. شما ممکن است رعایت خطوط انتظار در خارج از پرادا یا LV مغازه ها.

7. Lan Kwai Fong / Wanchai

Lan Kwai Fong است که باید بروید و جایی برای شما در هنگ کنگ – اگر شما لذت بردن از زندگی شب. اگر شما در اینجا در اطراف جولای, شما قادر خواهید بود برای شرکت در Lan Kwai Fong Beerfest – یکی از سالانه بزرگترین تا کنون احزاب خیابان در هنگ کنگ شامل غذا و آبجو از سراسر جهان, موسیقی زنده و رقص را نشان می دهد و بیشتر.

Wanchai در اطراف Lockhard جاده و Jaffe جاده است یکی دیگر از منطقه به صورت نوار قیف. شما حتی می توانید دخترانه میله در اینجا است.

8. اسب مسابقه

رفتن برای یک مسابقه اسب اگر شما بین ماه های سپتامبر و ژوئن. مسابقه البته تنها جایی که در آن شما مجاز به فریاد زدن با صدای بلند به عنوان شما می توانید بدون دریافت هر گونه شکایت. لذت بردن از سرگرم کننده و هیجان در اینجا.

نژادها معمولا برگزار شد در شب چهارشنبه شنبه یا یکشنبه بعد از ظهر در هر دو شتین یا خوشحال ولی دور مسابقه. بازدید کنندگان با گذرنامه معتبر می تواند با وارد کردن اعضای ایستاده در هزینه HK$100. شما باید حداقل 18 سال سن. حداقل شرط این است که تنها HK$10. مبتدی راهنماهای موجود در ورودی. تست شانس خود را.

9. خیاط ساخته شده پیراهن

دریافت سفارشی خیاط برای ایجاد یک مجموعه ای از پیراهن یا لباس های اجرایی با قیمت های بسیار پایین و قیمت. اعم از الان خوب برای بوتیک در هتل پنج ستاره شما می توانید پیدا کردن با کیفیت بالا قرار دادی خدمات خیاط با ارزش برای پول است. برخی از خیاط مغازه های اطراف Tsimshatusi منطقه توسط مردم محلی یا هندی حتی می تواند به تولید لباس های خود را در 24 ساعت.

10. غذاهای دریایی / مبلغ کم

به انجام یک مبلغ کم یا غذاهای دریایی غذا و یا هر دو. به عنوان یک بازدید کننده مطمئن شوید که برای دریافت یک حس محلی هنگ کنگ سبک زندگی به عنوان لذت بردن از سنگهای کانتونی آشپزی در اینجا – مبلغ کم یا غذاهای زنده است. Dim sum رستوران ها همه جا هستند در شهر است. مطمئن شوید سعی کنید میگو, کوفته گوشت, کوفته و چا شیائو بائو (BBQ مستی) که ماهیت کانتونی مبلغ کم.

چیدن مورد علاقه خود را زندگی می کنند غذاهای دریایی از مخازن و آشپز آشپز برای شما بلافاصله یکی دیگر از برجسته از غذاهای کانتونی. شما نمی توانید این تجربه در جاهای دیگر در جهان است. چند وجود دارد اختصاص داده شده غذاهای دریایی مناطق. به ترکیب خوب غذا خوردن محیط زیست با دسترسی آسان من پیشنهاد Lamma جزیره و سای کونگ.

[ad_2]