10 چیزهای سرگرم کننده برای انجام در آتلانتا

[ad_1]

آتلانتا, گرجستان یک مسافر بهشت. اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفر به آتلانتا و سپس مطمئن شوید که شما بازدید بالا 10 جاذبه در آتلانتا. اگر چه وجود دارد بسیاری از چیزهای سرگرم کننده برای انجام در آتلانتا اما بالا 10 چیزهایی را زیر داده می شود:-

1 – آتلانتا تاریخچه مرکز – آن است که یکی از جنوب شرقی بزرگترین تاریخچه موزه شامل تئو خانه های تاریخی یعنی – 1928 قو خانه و Tullie اسمیت ، علاوه بر این مارگارت میچل خانه می آید تحت بهره برداری از تاریخچه مرکز. این Kenan مرکز تحقیقات محل ارزش دیدن در موزه.

2 – گرجستان آکواریوم – گرجستان آکواریوم بزرگترین آکواریوم جهان که تحت پوشش به مساحت 13 هکتار و خانه را به هزاران نفر از حیوانات. شما خواهد بود شگفت زده به شنیدن این که این آکواریوم دارای بیش از 8 میلیون گالن آب شیرین و شور برای بقای اقیانوس زندگی است که زندگی در آن است.

3 – ناحیهای در شمال غربی پارک – اگر شما عاشق طبیعت و می خواهید برای شروع روز خود را سالم با دویدن و سپس شما می توانید یک قدم زدن در این پارک است. این پارک دارای امکانات پیک نیک,زمین تنیس, زمین های بازی پارک سگ و غیره. معروف Atlanta, جاز, جشنواره برگزار می شود.

4 – زیرزمینی آتلانتا – اگر شما می خواهید یک تجربه خرید منحصر به فرد و سپس این جایی است که شما باید کشف. آن متعدد است, خرده فروشی, فروشگاه هدیه,فروشگاه,رستوران و مواد غذایی مشترک و سرگرمی, هاب.

5 – جهان کولا آتلانتا – به عنوان نام خود را نشان می دهد این محل را به یک کل ایده ای در مورد تاریخچه و منحصر به فرد از Cola Company. شما می توانید تجربه هیجان, 4-D فیلم “در جستجوی راز فرمول” با 3-D عینک به علاوه حرکت صندلی.

6 – باغ وحش آتلانتا – اگر شما عشق دیدن حیوانات وحشی در میان طبیعت و سپس شما می توانید امتحان کنید در باغ وحش آتلانتا. این باغ وحش دارای بیش از 100 حیوانات در آن خانه به پانداهای غول پیکر. این باغ وحش, جدیدترین جاذبه معامله گر کوچه. همچنین الهام بخش ما برای حفاظت از حیات وحش از طریق یک ترکیب منحصر به فرد از آموزش و پرورش و خانواده سرگرم کننده است.

7 – مرکز هنر عروسکی’ – اگر شما کودکان به همراه شما در سفر خود را به آتلانتا و سپس شما قطعا باید به مرکز مراجعه کنید برای خیمهشب بازی هنر است. آن را فراهم می کند سرگرمی و منبع آموزشی برای کودکان و همچنین برای مخاطبان عمومی pular Xperimental عروسکی تئاتر است. چیزی برای همه وجود دارد!

8 – آتلانتا باغ گیاه شناسی – گیاه دوستداران واقعا می خواهم این محل است. ویژگی های این گیاه زیبا مجموعه و دیدنی در نمایشگاه. جاذبه باغ های گیاه شناسی این گیاه گوشتخوار است که شما می توانید ببینید و لذت ببرید.

9 – گرجستان گنبد بزرگترین گنبد ورزشگاه در جهان است. این خانه از آتلانتا فالکونز و سایت از دو سوپر کاسه. تمام دوستداران ورزش قطعا امتحان کنید به این یکی.

10 – آتلانتا Opera – بالاترین استانداردهای Opera ارائه شده در آتلانتا Opera. هر دو موسیقی و اجرای تئاتر برگزار می شود در اینجا. همچنین با این نسخهها کار برای جذب بهترین ها ملی بین المللی و منطقه ای, خوانندگان, هادی, مرحله مدیران و طراحان.

[ad_2]