10 تا از بهترین تم رستوران در کنیا شما را گرامی همیشه بعد از

[ad_1]

برای همه مشتاق مواد غذایی علاقه مندان که عشق را امتحان کنید غذاهای متعدد در اینجا ده تا از بهترین تم رستوران در کنیا که شایسته ذکر ویژه است.

1. گوشتخوار, رستوران, نایروبی

واقع در Langata جاده نایروبی ‘گوشتخوار’ یک رستوران منحصر به فرد متعلق به آلوچه گروه شایسته ذکر ویژه است. ورود به رستوران می دهد ‘روستایی’ احساس و نشسته آرایش بزرگ است. شما نمایش بزرگ فر که دستور داده شده است که به خصوص از آفریقای جنوبی. گوشت از همه نوع به خصوص گاو بوفالو شترمرغ و تمساح در اینجا خدمت. شما خواهد شد در خدمت ویژه نوشیدنی خوش آمدید آقای الدعوه است که اشتها آور است. وجود یک پرچم کوچک است که نشان می دهد کامل یک بار که شما آن را قرار داده پایین. مفهوم رستوران است مانند ” خدمت تا شما قطره.’ کارکنان کمک خواهد کرد که شما هرگز پایان دادن به گوشت و همچنان به انجام این کار تا به شما می گویند ‘من’ با قرار دادن پرچم پایین. منحصر به فرد مفهوم توسط آلوچه گروه از هتل ها آن را قطعا یک جاذبه برای هر توریستی که به بازدید از کنیا.

2. Moorings شناور رستوران مومباسا

تنها رستوران شناور در کنیا است Moorings. این پلت فرم شناور ساخته شد در سال 1994 در تمپا نهر در شمال شرقی آفریقا. Sip خود را میخکوب کردن محکم کردن آبجو در حالی که با بهره گیری از طبیعت است. رستوران در خدمت همه انواع ماهی دریا و الکل است. لذت بردن از زرشکی شب و دهان آبیاری کبابی ماهی. این پلت فرم می تواند حداکثر تا 100 نفر است. در طول بهار جزر و مد شما ممکن است یک پیاده روی در ساحل در نزدیکی سکوی شناور.

3. آلوچه لنج رستوران

این است که یک کشتی عظیم مورد استفاده به عنوان پایه رستوران. این مفهوم برای اولین بار اجرا شده و در سال 1972. لنج بادبان هر هفته از صبح تا شب. فرد لنج می تواند حدود 70 نفر در شام. حداکثر آن می تواند به جای 100 نفر است و همچنین برای یک حزب کوکتل. عمدتا در غذاهای دریایی است که در خدمت بیش از اینجا.

4. علی باربور غار رستوران

این غار 180,000 سال واقع در نزدیکی مومباسا در 30 کیلومتری جنوب شهرستان و 200 متر از سطح آب را علامت. فقط از سه دهه به عقب جورج و جکی باربور تصمیم به تبدیل غار به یک رستوران منحصر به فرد. وجود دارد یک مثلثی Makati چتر که ثابت شده است به گوشه ای از رستوران. طبقه ظرافت روشن و تزئین شده با لوستر. رستوران و متخصص در غذاهای دریایی و انواع قاره مواد غذایی است.

5. Ol Covo Bamburi رستوران

Bamburi یک جزیره واقع در 12 متر از مومباسا. این دو طبقه, ساختار و طبقه بالا است و به معنای برای ناهار خوری و محل سرگرمی در مومباسا. عرشه فوقانی با یک بالکن و منظره دریا. بزرگ است سوزاندن چوب ریخته برای ساخت سنتی پیتزا. آن را در خدمت غذاهای پاستا, غذای جدید, سالاد, خرچنگ و میگو, کالاماری و هشت پا. شما فقط عشق این وعده غذایی خوشمزه و شگفت مناقصه گوشت.

6. ماهیگیر اردوگاه رستوران

این رستوران واقع در نزدیکی دریاچه نایواشا. آن را به یک بد بو پرنیان و بزرگ با غذا و موسیقی و هوای تازه. آن است که یک رستوران باز با چوب به جای لذت بردن از تازه ساخته شده پیتزا نشستن زیر آسمان. شما ممکن است استخدام یک اردوگاه به pampered در میان چمن نرم. این یک محل عالی برای صرف برخی از تنبل روزهای یکشنبه.

7. Azura رویال ارکید رستوران

این رستوران واقع شده است نزدیک به Nyali, پل مومباسا. لذت بردن از یک پانوراما چشم انداز شکافنده اقیانوس هند در حالی که نشسته در سراسر رستوران. لذت بردن از آبدار, گوشت, کاهش, غذاهای دریایی, عجایب و کبابی غذاهای دریایی. این یک فرصت عالی برای جرعه آبجو خود را و لذت بردن از غذاهای دریایی دلخوشیها.

8. Haandi, کیسومو

واقع در مرکز سرمایه نایروبی Haandi یک رستوران هندی تبار. این رستوران بیش از 4000 متر مربع در منطقه است. این ورزش تمام انواع غذای هندی. شما را دوست دارم امضا نان kulcha و chapatti و تندوری roti. هر دو گیاهی و غیر گیاهی گزینه در دسترس است. آنها در خدمت مواد غذایی در بشقاب برنج و شیشه ای; نمک و آهک هستند و منظمی قرار داده شده در سمت می دهد که یک هندی معمولی نگاه کنید.

9. تیلاپیا رستوران ساحل

واقع در نزدیکی Otoe جاده کیسومو این رستوران بهترین گزینه برای مشاهده این دریاچه ویکتوریا و انواع ماهی است. شما ماهی کبابی, ماهی کباب, ماهی کباب در سس همراه با Ugali و سوکومایی. شما را دوست دارم این نوع آفریقایی.

10. طلسم رستوران

واقع در Ngong, جاده, نایروبی, طلسم بوتیک و رستوران ارائه می دهد هزاران تجربه به بازدید کنندگان است. نیویورک رسانه ها توصیف طلسم به عنوان یکی از بهترین رستوران ها در کنیا. لذت بردن از زیبا آلی در باغ و لذت بردن از محیط نوار با دوستان خود. غذاهای ترکیبی از اروپایی پان آسیایی و آفریقایی ظرافتهای. شما ممکن است لذت بردن از غذاهای لذیذ مانند سوشی و ساشیمی صفحه گرامافون پخته حلقه گوشت خوک و خانه gnocchi.

وجود دارد بسیاری از حقایق هیجان انگیز است که شما می توانید لذت بردن از در حالی که در کنیا. جدا از تم رستوران, شما همچنین باید سعی کنید آفریقایی سمت خیابان مفاصل مواد غذایی.

[ad_2]