البته حساسیت این درس برای داوطلبان ریاضی دوچندان است. دوستان ریاضی خواه ناخواه باید خوانده شود شمایی که قصد دارید چه در تجربی چه در ریاضی به رشته تاپی دست پیدا کنید باید این درس را کاملا از بر باشید حتی نمی شود هیچ مبحثی را حذف کرد یا به زمان نزدیک به کنکور موکول کرد. هم چنین باید در نظر داشته باشید که چه زمانی بیشترین بازدهی برای مطالعه دروس سخت تان را دارید و چطور باید در زمان هایی که بازدهی شما کاهش پیدا می کند خودتان را برای مطالعه دروس آماده کنید. با کمک تدریس اساتید زیست حرف آخر دیگر نیازی به حفظ کردن نخواهید داشت زیرا تمامی مطالب زیست کنکور با استفاده از توصیر سازی و انیمیشن آموزش داده شده است که با کمک این انیمیشن ها به صورت کامل مطالب را می علوم سوم ابتدایی اجی مجی توانید درک کنید. دروس تخصصی نقش بسیار حیاتی ای را در کنکور ایفا می کنند و اگر شما میخواهید تا به هدفتان برسید باید یک جدول زمان بندی شده و یک برنامه ریزی دقیق برای این دروس داشته باشید اما دوستان بابت حجم زیادی که دروس اختصاصی دارند بهتر است برنامه خود را از خیلی زودتر آغاز کنید و تحت هیچ شرایطی به تاخیر نیندازید چون که هرچه خودتان دیر اقدام کنید خودتان از رقبای خود عقب خواهید ماند پس یه یا علی گفته و تمامی تلاشتان را به کار گیرید.

شیمی از جمله دروسی است که هم مفهومی است و هم محاسباتی، پس باید دانست که برای مفهومی خواندن از چه روشی استفاده کرد و چگونه برنامه ریزی کرد و برای محاسباتی باید چگونه عمل کرد تا هم بازدهی زیادی داشته باشید و هم از زمان نهایت استفاده را ببرید. از همان زمان برای اینکه بتوانند در این راه موفق شوند به فکر داشتن یک برنامه می افتند برنامه ای که در آن مطالعه دروس به موقع و به جا اتفاق بیفتد و همه دروس به طور یکسان و مرتب مورد مطالعه قرار بگیرند. با کمک تکنولوژی سه لایه زیست شناسی، یک بار آموزش زیست حرف آخر برابر خواهد بود با سه دور مطالعه زیست شناسی. کنار زیست حرف آخر کتاب کار و کتاب های الگو تا رتبه نیز ارسال خواهد شد که شامل صحبت های اساتید و اسلاید های آموزشی می باشد و با کمک آن ها دیگر نیازی به صرف زمان زیاد جهت نت برداری نخواهید داشت. زیست شناسی حرف آخر با تدریس استاد رضا شعبانی، استاد محمد شاکری و استاد هومن روان و همچنین تدریس زیست حرف آخر در ادبیات حرف آخر سه لایه آموزش.

شیمی حرف آخر از محبوب ترین منابع آموزش شیمی کنکور با تدریس استاد غلامحسین شیروانی دارای مدرک دکتری شیمی آلی. با شیمی استاد شیروانی دیگر قرار نیست برای هر سوال یک فرمول را به کار ببرید بلکه در آموزش از تکنولوزی شهودی سازی و الگو سازی استفاده شده است. این کد تخفیف حرف اخر چندین نوع است که شامل کد تخفیف حرف اخر به صورت پله ای یا کد تخفیف حرف اخر به صورت درصدی است که در ادامه به صورت کامل انواع تخفیفات حرف آخر را برای شما معرفی میکنیم. در قسمت مسائل شیمی که حدود 50 درصد از بودجه بندی شیمی کنکور را به خود اختصاص می دهد تنها با 3 الگوی آموزشی می توانید هرنوع تیپ تست از مبحث مسائل شیمی را به سادگی هر چه تمام حل کنید. همانگونه که در بالا اشاره شد تخفیفات حرف آخر به دو صورت به حرف آخر و معرفی جدیدترین تکنولوژی آموزش دروس کنکور و دبیرستان داوطلبان ارائه میشود. اما در بحث تخفیفات درصدی هر چند ماه یک بار تخفیفات فوق العاده ای خواهید داشت و لیست قیمت محصولات حرف آخر با تخفیف ارائه خواهد شد.

در بازه های زمانی متفاوت حدودا به طور میانگین هر یک الی دو ماه یکبار موسسه حرف آخر در جهت عدالت آموزشی و کمک به داوطلبان کنکور اقدام به ارائه کد تخفیف حرف آخر جهت تهیه محصولات فروشگاه حرف آخر مینماید. اما در سال های اخیر به دلیل وضع اقتصادی مردم و قیمت بالای منابع آموزشی اعم از کتاب و کلاس و دی وی دی موسسه حرف آخر در راستای عدالت آموزشی در بازه های زمانی متفاوت اقدام به ارائه تخفیفات با نام کد تخفیف حرف آخر مینماید. با انیمیشن های طراحی شده توسط استاد شیروانی به عمق یک مبحث سفر خواهید کرد و به صورت کامل می توانید مطالب هر فصل را درک کنید و دیگر نیازی به حفظ کردن نداشته باشید. امروز با شما هستیم تا نحوه دریافت کد تخفیف حرف آخر و اطلاع از تخفیفات حرف آخر را از سایت مرکزی موسسه حرف اخر در اختیار شما قرار دهیم. این برنامه مطابق با شرایط داوطلب تدارک دیده می شود تا داوطلب به بیشترین بازدهی در زمان مدنظرش دست پیدا کند. وقتی صحبت از کنکور می شود بیشتر ذهن داوطلبان به سمت دروس تخصصی و سخت شان کشیده می شود اینکه باید چقدر برای آن ها وقت بگذارند و چقدر باید تمرین و تکرار داشته باشند تا در آن ها مسلط شوند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت آموزش پایه سوم دبستان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *