یورواستار بازار کریسمس

[ad_1]

کریسمس نماد برای رفاه و ادغام. این یکی از مشهور ترین جشنواره ها در اروپا است. به عنوان تابستان خوب پیش رفت و تقریبا بیش و پاییز اشاره به زمان است که در حال حاضر کامل به دنده تا برای کریسمس 2010 جشن. شما می توانید لذت بردن از این سال جشن های نجومی در هر مقصد اروپا با یورواستار. یورواستار می آید تا با بسیاری از ارائه می دهد و معاملات خود را جشن فصل جشن های بیشتر هیجان انگیز و فوق العاده است. شما می توانید برنامه خود را کوتاه معافیت و یا معافیت های تعطیلات آخر هفته به مقصد اروپا در این کریسمس.

بروکسل بازار کریسمس

بروکسل مشهور است برای آن غذاهای خوشمزه به مناسبت کریسمس. پس همین حالا به یک سفر به این شهر فوق العاده در طول فصل جشن. آن را در محل بزرگ که مشهور است برای پرخرج حکاکی نمای آن خانه های تیمی. شما همچنین می توانید لذت بردن از یخ و اسکیت به عنوان بروکسل بازار ماهی تبدیل شده است به ice-skating rinks در آن زمان. من نشان می دهد شما را به کشف غرفه مواد غذایی در این دیدنی بازار به عنوان غذایی بسیار خوشمزه است که شما عشق را به آمده از این محل را دوباره و دوباره. آیا بارهای از خرید و فراموش نکنید که به خوردن شکلات بلژیکی. شما به راحتی می توانید رسیدن به این محل توسط امید در سرعت بالا قطار یورواستار از لندن St Pancras بین المللی ایستگاه قطار و رسیدن به Brussels Midi ایستگاه در زمان ثبت از 1hr 51min.

کلن کریسمس بازار

ادکلن دارای چهار بازار کریسمس در اطراف شهر که جذب میلیون ها نفر از بازدید کنندگان در سراسر جهان است. خیره کننده ترین و زیبا از این بازار هستم Dom’ را که در مقابل کلیسای جامع کلن. بازار مشاهده است شگفت انگیز و خیره کننده آن را به عنوان تزئین شده با چراغ و روشن کننده اثر است.

اطراف آن قابل توجه است و شما می توانید شاهد بیش از 150 اصطبل, همه در ساختار گوتیک. بسیاری از اصطبل ها مسموم در اطراف درخت کریسمس ارائه, دکوراسیون, هنر و صنایع دستی و دست ساخته شده, شمع, سفال و شیرینی.

لیل کریسمس بازار

این بازار است که طولانی ترین و بزرگترین در شمال فرانسه. آن را از 20 نوامبر تا 30 دسامبر 2010. این بازدید ترین بازار در طول کریسمس به عنوان یورواستار است با لینک مستقیم به لیل. یورواستار شما را از لندن به لیل در 1 ساعت و 20 دقیقه ارائه مقدار زیادی از خرید کریسمس می شکند. این دیدنی بازار قرار گرفته است در Rihour در مرکز شهرستان. شما می توانید شاهد بیش از 50 اصطبل ارائه, دکوراسیون, هنرهای صنایع دستی ، شیرینی و محصولات محلی. وجود دارد یک رویداد خاص سازماندهی در شب کریسمس هنگامی که پدر کریسمس “سقوط” از اتاق بازرگانی 80 متر ارتفاع برج ناقوس.

به طور مشابه, شما می توانید کشف پاریس, بروژ, آمستردام, لیژ بلژیک و دیگر کشورهای اروپایی بازار کریسمس با یورواستار.

[ad_2]