یعنی بخش اصلی سئو، همان بک لینک ها هستند!

تریبون به عنوان یکی از وب سایت های معتبر در ارائه خدمات لینک سازی است که خدمات مختلفی در این زمینه ارائه می دهد. به همین منظور شما باید همیشه در زمینه ای که فعالیت دارید به روز باشید تا بتوانید چنین کاری را انجام دهید . ۵- مرتبط بودن حوزه فعالیت سایت با موضوع سایت شما می تواند به عنوان یک امتیاز در نظر گرفته شود. همانطور که از نام این دو بخش پیدا است، سئو داخلی به مجموعه فعالیت هایی که در داخل سایت برای بهینه سازی وب سایت انجام می شود گفته شده و در مقابل سئو خارجی به مجموعه مواردی که در خارج سایت صورت می پذیرد اطلاق می گردد. این فروشنده ها، لیستی از سایت هایی که امکان درج لینک فالو در آن ها وجود دارد را برای خودشان آماده کرده اند و به محض دریافت سفارش، لینک سایت شما را در این سایت ها درج می کنند.

راهنمای خرید بک لینک ارزان و بک لینک قوی برای افرادی که به دنبال فروش بک لینک دائمی جهت لینک سازی خارجی ارزان هستند و تصمیم دارند که سئو خارجی سایت را خودشان انجام دهند، بسیار کاربردی است. بعضی وقتها صاحبان وبسایت و کسب و کار به مجموعههایی پول میدهند که در وبسایت خودشان محتوا نوشته و آنها را تبلیغ کنند. بنابراین اگر دید اقتصادی داشته و می خواهید از سایتتان درآمد کسب کنید، بایستی از خرید بک لینک استفاده کنید. با این حساب سایت های زیادی بهوجود اومدن که با روشهای مختلفی برای خودشون لینک سازی و کسب درآمد میکردن، روشهایی مثل ثبت نام در سایتهای دایرکتوری، تبادل لینک دوطرفه و سه طرفه، و به این ترتیب یکی از تکنیکهای مهم و تاثیرگذار سئو شد. شما به راحتی می توانید با ثبت کردن وب سایت خود در سایت های قانونی که شامل یک دایرکتوری میباشد، لینک ایجاد کنید. به طور مثال در بک لینک های خود ما در مورد سایتی در تاریخ 15 دی 96 خریده شد و تا 28 بهمن تغییر محسوسی احساس نشد. ولی اگر بخواهیم به صورت دقیق در این مورد صحبت کنیم، بعد از submit کردن فایل disavow، بعد از کراول مجدد آدرس های درون فایل توسط ربات گوگل، اثر آنها از روی رنک برداشته خواهد شد.

لینک های انبوه معمولا به صورت اجاره ای هستند. جدا از بهانه ای که برای برقراری ارتباط پیدا کردید، باید بصورت حرفه ای و دوستانه برخورد کنید، تا بتوانید نظر آنها را جلب کنید و در نهایت پاسخی از آنها دریافت کنید. به همین دلیل اگر قصد اجاره بک لینک را دارید، هزینه و فایده ماهیانه یا سالیانه را آن را از ابتدا انجام بدهید تا در یک عمل انجام شده قرار نگیرید و مجبور باشید همیشه هزینه ای انجام بدهید که برای شما بازدهی لازم را نداشته باشد. حالت دوم : لینک سایت شما را با انکر تکست دلخواه به گونه ای در سایت قرار می دهند که در تمام صفحات آن سایت نمایان شود. مثلا اینکه شما با یک انکر تکست مشخص و از چندین دامنه متفاوت اما با آیپی یکسان، بک لینک فالو دریافت کنید، طبیعی نیست و این کار می تواند منجر به آسیب دیدن رتبه سایت شما شود.

انکر تکست ها کلماتی هستند که به صفحه ی دیگری لینک می شوند. معایب روش اول: این تکنیک کاملا کلاه سیاه است پس به این نکته دقت کنید که آهسته و کاملا طبیعی باید رفتار کنید. یک خبر خوب: در سایت نیوسئو تعداد زیادی مقالات آموزش سئو به صورت رایگان وجود دارد که یک تازه وارد در عرصه سئو را کاملا هوشیار کرده و نسبت به سئو آگاه کند. در حقیقت پاسخ این سوال کاملا بستگی به وب سایت شما و شرایط آن (مثل عمر، پنالتی شدن و … همانطور که می دانید، حذف بک لینک فالو می تواند اثر منفی روی رتبه صفحه شما داشته باشد و در صورت تکرار مداو، منجر به پنالتی شدن سایت شما بشود. مثلا سایت خودتان، یک وبلاگ، لینکی که در یک فروم قرار دادهاید، بک لینکهایی که از رپورتاژها گرفتهاید، پروفایل لینکدین و چند نمونه دیگر را به صورت یک شبکه به هم متصل کنید.

با راه اندازی شبکه PBN شما می توانید از همان ماه های ابتدایی راه اندازی یک وب سایت، آن را در حد رقبایش بالا ببرید. به عنوام مثال، فروشنده، روی هاست های ارزان، تعداد بسیار زیادی وبسایت را راه اندازی کرده است که اتفاقا رنج IP همه آن ها یکی است و اقدام به درج لینک مشتریان، در فوتر یا سایدبار سایت هایش می کند. در واقع از یک دامنه، تعداد خیلی زیادی بک لینک دریافت می کنید. تضمین در سئو و رسیدن به رتبه ۱ گوگل، یک ترفند بازاریابی و فروش غیر حرفه ای است افراد با چنین ادعاهایی جیب شما را نشانه رفته اند. اولین قدم برای ساخت بک لینک های با کیفیت داشتن یک سایت با کیفیت است. همواره به یاد داشته باشیم نکته ای که بسیار مهم است تعداد بک لینکها نیست، بلکه کیفیت آنهاست. فقط کافیست پست های مهمان را در صنعت خود پیدا کنید، مقاله ای بنویسید و برای مدیر آن وبلاگ ارسال کنید.