کویمباتور – منچستر تامیل نادو

[ad_1]

کویمباتور یکی از صنعتی ترین شهرهای, Tamil Nadu. مشهور است برای آن موتور پمپ مجموعه و پارچه میلز. وجود دارد بسیاری از محبوب نساجی میلز واقع شده و بنابراین در اینجا آن است که اغلب به نام منچستر, Tamil Nadu. مردم به کویمباتور برای اهداف آموزشی اهداف کسب و کار و درمان های پزشکی. وجود دارد بسیاری از کلاس جهانی بيمارستان واقع در اینجا با تمام امکانات مدرن. همه این چیزها به کویمباتور جهان وطنی چشم انداز. اما هنوز هم مردم این شهرستان بسیار ساده و سنتی با به زمین شخصیت.

مردم گله به کویمباتور شغل شود. صنعت فناوری اطلاعات یکی از سریعترین رشد صنایع در اینجا در کنار چنای در تامیل نادو دولت است. هر چند تامیل زبان مادری از مردم زندگی در اینجا تمام افراد تحصیل کرده صحبت به زبان انگلیسی نیز می باشد. پس این می توان گفت بیشتر به عنوان یک محل صنعتی اهمیت تر از گردشگری است.

شش راه های شریانی و سه بزرگراه ملی را از رسیدن به کویمباتور از طریق جاده امر آسان. وجود یک فرودگاه در اینجا واقع در Neelambur است که حدود هفت کیلومتر از این شهر به آن متصل است با بسیاری از شهرهای هند مانند چنای, حیدرآباد, دهلی نو و بمبئی. در Coimbatore اتصال راه آهن یکی از مهم ترین ایستگاه های تامیل نادو و متصل است توسط قطار از تمام ایستگاه های راه آهن هند است.

هر چند مردم به اینجا مراجعه عمدتا برای اهداف کسب و کار این واقعیت غیر قابل انکار است که وجود دارد برخی از جاذبه های اطراف نیز که جذب گردشگران از سایر نقاط هند است. وجود دارد تعداد زیادی از اماکن مقدس در داخل و اطراف شهر به ارمغان می آورد که مردم از روحانی علاقه ای به اینجا. برخی از معروف معابد واقع در اینجا پروردگار گانش معبد در Puliakulam که در آن وجود دارد, آسیا بزرگترین مجسمه Lord Ganesha, Velliengiri تپه Eachanaari Vinayaga معبد Anjeneyar Kovil, Dhyanalinga یوگایی معبد ، G. D. Naidu موزه و 100 سال, اطهر Jamad مسجد از جاذبه های دیگر.

وجود دارد بسیاری از پارک واقع در مجاورت نزدیک به کویمباتور که ارائه تمام روز سرگرم کننده مانند Kovai Kondattam مهاراجه آب پارک و سیاه و سفید از رعد و برق. Kovai Kondattam واقع شده است و در این راه به Siruvani سد Mahajara آب پارک واقع شده است در نزدیکی Neelambur در اوینشی جاده و سیاه و سفید از رعد و برق واقع شده است در نزدیکی Metupalayam در کوهپایه Nilgiri کوه. برای لذت بردن از تمام این چیزها و به دانستن بیشتر در مورد آنها شما نیاز به مراجعه به یک خوب کویمباتور راهنمای سفر.

هنگامی که شما بازدید Coimbatore فراموش نکنید که برای طعم شیرین مزه Siruvani آب و لذت بردن از جنوب هند thali در معروف کویمباتور رستوران. Annapoorna رستوران گیاهی دارای شاخه های آن در سراسر شهر و شناخته شده است برای بزرگ آن سلیقه. به طور مشابه, شما می توانید ناهار خوردن در Anjappar, Sampoorna, Aaryaas و Thalappas رستوران.

شما انتخاب گسترده ای از هتل ها خوب به ماندن در Coimbatore. اگر انتخاب شما این است که هتل ها بودجه پس از آن شما می توانید پیدا کردن بسیاری از آنها در نزدیکی راه آهن ایستگاه اتوبوس ایستاده و Ukkadam. آنها بسیار مقرون به صرفه و به شما ارزش خوبی برای پول خود را. اگر شما به دنبال حق انتخاب کویمباتور رستوران ها و کویمباتور هتل ها و سپس شما مجبور به مراجعه کنید خوب کویمباتور راهنمای سفر.

[ad_2]