کولر گازی کن

 

اسپلیت و کولر گازی کن 

کولر گازی CAN در ردیف محصولات کم سر و صدا شرکت کان قرار دارد و به دلیل راحتی محیط و عدم وجود آلودگی صوتی، در بین آن دسته از مشتریانی که مرطوب کننده صدای کم هوا برای آنها مهم است به یک محصول محبوب تبدیل شده است.

کولر گازی یکی از سیستم های تهویه مطبوع است که دارای کمپرسور روتاری مناسب برای استفاده در آب و هوای معتدل است. این دستگاه کم مصرف، با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا و متناسب با محیط طراحی و تولید شده است.

از ویژگی های کولر گازی می توان به قابلیت خنک شدن سریع و گرم شدن و توزیع یک نواخت جریان هوا اشاره کرد. تیغه های خروجی این دستگاه علاوه بر موقعیت عمودی و افقی، جریان باد را نیز به چپ و راست پرتاب می کند. این دستگاه خنک کننده را به مدت 30 ثانیه و گرمایش قوی را حدود یک دقیقه فراهم می کند.

این مدل کولر مجهز به ریموت کنترل بوده و با ظرفیت زیاد مناسب مکانهایی با حداکثر مساحت زیاد (بسته به شرایط) می باشد.

ویژگی های تهویه مطبوع کن

کمپرسور تهویه مطبوع را بچرخانید

یکی از مشخصات کولرهای گازی CAN استفاده از کمپرسور روتاری است که به کاهش چشمگیر هزینه های انرژی کمک می کند. این کمپرسور دارای مکانیزم جابجایی مثبت بوده و از نوع دوار است. کمپرسورهای دوار با توجه به تعداد پره ها و سرعت چرخش (ثابت یا متغیر) تقسیم می شوند.

کمپرسور دوار مورد استفاده در کولر گازی ظرفیت بالاتری نسبت به کمپرسور رفت و برگشتی دارد و گرما و صدای کمتری تولید می کند. این کمپرسور بیشتر در آب و هوای معتدل (فلات غربی ، شمال غربی و شمال ایران) استفاده می شود.

عملکرد سرمایش و گرمایش کولر گازی کن

همانطور که در کاتالوگ کولرهای گازی ذکر شد، این محصول دارای گزینه های سرمایش و گرمایش است. به این ترتیب، این دستگاه قادر خواهد بود علاوه بر جریان هوای سرد، جریان هوای گرم را نیز تولید کند. ظرفیت کولر گازی 24000 بی تی یو در ساعت و ظرفیت گرمایش 25 هزار بی تی یو در ساعت است.

فیلتر هوا کولر گازی کن

فیلترهای مختلفی در کولر گازی استفاده می شود، از جمله فیلتر فرمالدئید، که ذرات فرمالدئید را از احتراق ناقص ترکیبات کربنی حذف کرده و تهویه مطبوع را می سازد.

فیلتر دیگر مورد استفاده در مدل های کولر گازی فیلتر یون نقره ای است که پس از عقیم سازی و تصفیه جریان هوای آن را احیا می کند. فیلتر ویتامین C موجود در این دستگاه همچنین به نرم و مرطوب نگه داشتن پوست کمک می کند و در کاهش سطح استرس در پوست و کاهش خطر بیماری های پوستی مثر است.

قیمت کولر گازی کن

برای دستیابی به اهداف خود، اسپلیت کن شروع به تولید محصولات با کیفیت کرد. این شرکت هواره در تلاش است تا کیفیت محصولات خود را ارتقا دهد و قیمت مناسبی را برای آنها تعیین کند. بنابراین، قیمت کولر گازی کن مناسب است.

گارانتی کولر گازی کن

همانطور که در کاتالوگ کولرهای گازی ذکر شد، این محصول با ضمانت در اختیار خریداران قرار می گیرد. برای جلب رضایت و تسهیل دسترسی مشتریان، کن در سراسر کشور دفاتر خود را در کن تأسیس کرده است. 

فن طلایی کولر گازی کن

اکثر کولرهای گازی تولید شده توسط کن مجهز به فین طلایی هستند. با استفاده از این باله ها در کندانسورها و اپراتورهای تهویه مطبوع کن، مبدل حرارتی این دستگاه در برابر آلودگی هوا و عناصر خورنده محافظت می شود.

کولر گازی مبرد R410 کن

از سیستم تهویه مطبوع این مدل دارای گاز تبرید R410 است که سازگار با محیط زیست است. این گاز مبرد به طور مساوی از دو گاز R245 و R32 تشکیل شده است و قابلیت ایجاد سرمایش مناسب را دارد.

راهنمای خرید و نصب کولر گازی کن

هنگام خرید مدلهای مختلف این محصول توجه داشته باشید ، توجه به نوع کاربری و منطقه ای که می خواهید برای تهیه مدلی با ظرفیت سرمایشی و گرمایشی مناسب برای محیط خود استفاده کنید را فراموش نکنید. به عنوان مثال، تهویه مطبوع برای یک منطقه بزرگ این راحت است.

برای نصب، تعویض یا احتمالاً تعمیر این محصول حتماً از متخصصان و افراد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید تا در فرآیند نصب و راه اندازی دچار مشکل نشوید.

آب و هوای منطقه مورد استفاده یکی از عواملی است که قبل از انتخاب و خرید کولر گازی باید مورد توجه قرار گیرد. یکی از مهمترین عوامل هنگام انتخاب و خرید کولر گازی گرمسیری یا سرد بودن منطقه محصول است.

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در انتخاب ظرفیت کولر گازی میزان تردد در محل مورد استفاده است. هرچه تردد در محل مورد نظر بیشتر باشد، باید یک کولر گازی با ظرفیت بیشتر انتخاب کنید.

 

عوامل مهم در تعیین ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت

تعداد جمعیت

علاوه بر توجه به مساحت فضای استفاده شده، باید به محیط شلوغ نیز توجه کنید. میزان تردد در محل به طور مستقیم با تعیین ظرفیت کولر ارتباط دارد. هرچه محیط شلوغ تر باشد، ظرفیت بیشتر است. البته نباید از عایق بندی درها و پنجره ها غافل شد.

آب و هوای منطقه

برای مناطق جنوبی که درجه حرارت بسیار بالا است، بهتر است به هیچ وجه سراغ کولرهای گازی با ظرفیت کمتر از 18000 نروید. خوب است بدانید که برای این مناطق نوع خاصی از کولر گازی طراحی شده است که عنوان گرمسیری دارد.

ارتفاع سقف

هرچه سقف محیط مورد استفاده بیشتر باشد، دمای هوا کندتر و قدرت به اصطلاح تهویه مطبوع کمتر است.