کشف بسیاری از استفاده از علف لیمو

[ad_1]

علف لیمو یکی از گیاهان مفید مردم می تواند از سود در یک varitey از راه. آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که علف لیمو یکی از متداول ترین گیاهان تقریبا در هر تمدن است.

نام های دیگر برای علف لیمو در حال cymbopogon سنبل یا تب چمن.

علف لیمو بومی جهان قدیم برای آن ایده آل رشد می کند در هوای گرم و معتدل استوایی است. این است که اساسا یک قد چندساله چمن است که 55 گونه های در حال حاضر.

در اینجا برخی از استفاده از علف لیمو امروز.

مواد تشکیل دهنده در غذاهای

علف لیمو و یا ciatrus علف لیمو شناخته شده است برای استفاده از آن در پخت و پز به خصوص برای بسیاری از غذاهای کشورهای آسیایی مثل تایلند و ویتنام است.

غذا علاقه مندان مطمئنا درک استفاده از این چمن گرمسیری در آوردن در مورد عطری با جزئیات به ظروف.

طعم علف لیمو می توان به دست آورد آن است که آیا استفاده خشک شده و یا پودر.

ساقه سخت است اما می توان آن را به راحتی ریز خرد شده به آن اضافه شود به دستور العمل خود را. آن را نیز می تواند پخته شود آن را به عنوان است و آن را اجازه انتشار آن روغن معطر تلاش.

مردم همچنین می توانید با استفاده از علف لیمو در چای ادویه کاری و سوپ. کت و شلوار می تواند به راحتی هر مرغ یا غذاهای دریایی.

این امر به ویژه مهم برای بسیاری جنوب شرق آسیا, ظروف به عنوان عطر و طعم علف لیمو کمک می کند تا تعادل فلفل گرم است که کالاهای اساسی در بسیاری از غذاهای.

عطر و رایحه

گذشته از پخت و پز آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر. در هند, علف لیمو می تواند مورد استفاده به عنوان عنصر در عطر.

بسیاری از افراد ممکن است آشنا به سنبل هندی است که در واقع یکی دیگر از نام محبوب برای علف لیمو. سنبل هندی است که یک عنصر مشترک برای حمایت از بوی صابون و عطر و شمع.

سنبل هندی نیز استفاده می شود به عنوان دافع پشه. حتی سگ شناخته شده به نداشتن بوی سنبل هندی, ساخت آن را یک ابزار موثر برای دور نگه داشتن حیوانات خانگی در مناطق که در آن آنها قرار است برای رفتن.

Aromatherapeutic استفاده از

این Running گونه علف لیمو مجزا شیرین بوی نفت است که می تواند قابل استفاده در آروماتراپی. آن را به یک اثر آرام بخش است که می تواند به تسکین استرس و تنش در بدن است.

یکی می تواند لذت بردن از آرامش بخش خلق اثر توسط علف لیمو با استفاده از آن در ماساژ و یا در حمام.

احتیاط را باید در نظر گرفته شود تا تنها با استفاده از این در پایین رقت. این است که بسیار بهتر است بیش از حد به افرادی که دارای خطرات بالا به آلرژی پوست.

در برخی از موارد علف لیمو حتی می تواند استفاده شود به عنوان یک افسردگی خفیف.

دارویی تابع

علف لیمو همچنین دارای اثرات خوب برای بدن است. آن می تواند کمک قابل توجهی در زدودن سموم از ارگان های دستگاه گوارش مانند لوزالمعده و کلیه و مثانه و کبد است.

این ساخته شده است ممکن است به دلیل علف لیمو ایدز در کاهش کلسترول و اسید اوریک و سموم در سیستم.

در همان زمان این کمک می کند تا در تحریک هضم غذا و گردش خون. در نتیجه اسهال و استفراغ و سوء هاضمه می تواند اجتناب شود.

در برخی از کشورها علف لیمو است و حتی استفاده می شود برای به حداقل رساندن جوش و آکنه بر روی صورت.

نتيجه گيری

علف لیمو ممکن است صدا و نگاه بسیار عادی به شما وجود دارد اما بسیاری از شگفتی شما می توانید از این گیاه است. بنابراین دریافت به دانستن علف لیمو بهتر است و آن را فقط ممکن است پاسخ به یکی از نیازهای امروز است.

[ad_2]