کرالا مقصد! واقعا کشور خود خدا!

[ad_1]

هر ایالت در هند چیزی برای ارائه دیگر از آن تغییر آب و هوا و زیبایی های طبیعی فرهنگ و آشپزی. در حال حرکت به سمت شمال هند ما فوق العاده کوه برف پوشیده است که محافظت از کشور است. مناطق شرقی تنظیم یک مثال بزرگ برای بشریت و همچنین وحدت بین مردم است. هند دارای یک طویل خط ساحلی به غرب آن است که ما را فراهم می کند با سواحل زیبا. مرکزی هند توپی برای معابد و چند تن دیگر از جاذبه های گردشگری است. به سمت جنوب هند می شود بسیاری سبزتر. اما وجود دارد بیشتر به آن از سبز.

کشورهای واقع در جنوب این کشور نیز غنی از فرهنگ و هنر و آشپزی. یکی از این معروف ایالت کرالا است. واقع در جنوب غرب کرالا دوازدهم بزرگترین ایالت این کشور است. زبان رسمی مورد استفاده در اینجا مالایالامی. یک فرد بازدید از این دولت نمی خواهد می خواهید به دست در قریب به اتفاق آن سنت ها و فرهنگ; سرسبز منطقه فلات; انواع معبد جشنواره; به عنوان به خوبی به عنوان بی سر و صدا افتاده. همچنین شناخته شده به عنوان “کشور خود خدا” کرالا ثابت می شود جذاب مقصد تعطیلات به دلیل آهسته گام شیوه زندگی است.

که به عنوان یکی از بهترین مقصد تعطیلات در هند تعطیلات به کرالا را می توان در لیست آرزو برای بسیاری از. خود را “کرالا تعطیلات بسته’ ایجاد می شود نگه داشتن در ذهن برخی جذاب و همچنین سر عطف مکان شما می خواهم به بازدید. آیا شما آماده برای آن ؟ گرفتن یک قلم و کاغذ و یک لیست از تمام ارزش بازدید از مکان های ذکر شده در زیر و یا به سادگی ارسال این صفحه.

اگر آرامش و د تاکید است که همه شما طلب برای, پس از آن شما می توانید سر به تسکین افتاده در کرالا است. یک boathouse می تواند به استخدام همراه با برخی از خوشمزه جنوبی, غذاهای هندی دوست داشتن در امتداد سفر در وسط دریاچه. تماشای دوست داشتنی کف دست در طول شب می تواند یک تجربه بزرگ است. آن صلح آمیز است و نفس گیر! یک محل است که به برنده شدن قلب از مردم با میل برای معماری و سایت های تاریخی به فورت کوچی. با قدیمی ترین کلیسای ساخت توسط اروپایی ها و اسکله به زل زل نگاه کردن در حالی که شما استراحت در یک رستوران در نزدیکی این محل است که از معروف ترین جاذبه های توریستی. صحبت درباره فیل صفری لذت می برد می تواند در Periyar پارک ملی است که باز سال دور. دلربا غروب آفتاب را می توان با تجربه از قایق در سافاری. یکی دیگر از دیدنی مقصد که کرالا معروف است Varkala ساحل. نارگیل کف دست کشیده در امتداد گسترده ساحل شنی ارائه بهترین نمایش. کوه پیمایی می توان بر روی کارت اگر ضخامت جنگل های سبز و سایه قله کوه هستند که بخشی از عجیب تنظیم. Wayanad است برای شما در چنین وضعیتی است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم شناخته شده باغ چای در موننر می تواند بازدید اگر بوی چای تازه شما به هیجان می آورد. بازحمت حرکت کردن به Anamudi ارائه می دهد برخی از فعالیت های پرماجرا به مانند سنگ نوردی و پاراگلایدر. شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای استخدام کشت و زرع ییلاقی و چرت به برخی از خواب خوب!

[ad_2]