ژنیکوماستی چیست

این روش که به عنوان اکسیزیون شناخته می شود، می تواند به تنهایی یا همراه با لیپوساکشن انجام شود. ژنیکوماستی اغلب به عنوان بزرگ شدن غدد لنفاوی نامیده می شود و تجمع چربی در ناحیه پستان به عنوان شبه ژنوماستی شناخته می شود.

عمل ژنیکوماستی در مردان

مواد مخدر دوره نقاهت را طولانی می کنند، زیرا سیگار بر روند بهبود پوست و بافت ها تأثیر می گذارد. همه این تمرینات یک ویژگی مشترک دارند و آن این است که آنها بالای سینه را هدف قرار می دهند.

در بیشتر موارد خود بیماران به دلیل حساسیت، ناراحتی و حتی گاهی درد شدید اصرار به جراحی دارند تا زندگی بهتری داشته باشند. افرادی هستند که به دلیل شرایطی که دارند گزینه خوبی برای این جراحی محسوب می شوند.

در مواردی که نیاز به کاهش شدید سایز سینه وجود دارد، معمولاً بخشی از پستان و بافت پوست در این ناحیه برداشته می‌شود و نیاز به برش‌های بزرگ‌تری است.

درمان ژنیکوماستی

آنها سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 هستند و منجر به تولید تستوسترون در بدن می شوند. لازم به ذکر است که ژنیکوماستی یک عمل زیبایی است و بهتر است فقط برای رفع عیوب اصلی بدن انجام شود.

تستوسترون ویژگی های مردانه مانند توده عضلانی و موهای بدن را ایجاد می کند و استروژن بر ویژگی های زنانه مانند رشد سینه تأثیر می گذارد.

می توانید از پودرها برای عضله سازی استفاده کنید، اما می دانید که چگونه از آنها استفاده کنید. بنابراین لازم است قبل از جراحی برای مدت معینی مصرف برخی داروها و استعمال دخانیات را قطع کرد.

 کیست پستان: کیسه های پر از مایع که در نتیجه احتباس مایعات در مجاری شیر ایجاد می شود. این شرایط معمولاً به دلیل کاهش سطح تستوسترون و افزایش سطح استروژن ایجاد می شود. احتمال ابتلای مردان به این عارضه حدود 36 درصد است.

ژنیکوماستی عمدتاً به دلیل بزرگ شدن غدد پستانی است و چاقی در آن مؤثر نیست و اگر فردی به دلیل چاقی سینه های بزرگی داشته باشد، علت آن ژنیکوماستی نیست. در این روش این برش در اطراف نوک پستان ایجاد می شود و محل بخیه یا اسکار مشخص نیست.

امواجی که توسط آندوسکوپ ارسال می شود تصاویری را روی مانیتور ایجاد می کند. شما باید حدود سه هفته از فعالیت بدنی شدید خودداری کنید. ژنیکوماستی می تواند ناشی از عدم تعادل بین هورمون های جنسی تستوسترون و استروژن باشد.

اما برای حصول نتیجه قابل قبول از جراحی ژنیکوماستی، مانند هر عمل دیگری، باید در مراقبت های بعد از عمل احتیاط کرد. مصرف برخی داروها ممکن است خطر ابتلا به این مشکل را افزایش دهد.

اما این مشکل اغلب با بزرگسالی درمان می شود و تنها در 10 درصد موارد این مشکل ادامه دارد.

چرا می خواهید جراحی ژنیکوماستی را انجام دهید؟

مردانی که در سلامت کامل هستند و سینه هایشان به دلیل عوارض جانبی داروها بزرگ نیست بهترین گزینه برای این عمل هستند.

به مدت 2 هفته از بلند کردن اجسام سنگین تر از دو کیلوگرم خودداری کنید و از بلند کردن کودکان و رابطه جنسی خودداری کنید. همانطور که گفتیم جراحی ژنیکوماستی برای کاهش سایز سینه در مردان انجام می شود.

به خاطر داشته باشید که اگر نفخ یا گاز بیش از حد دارید، باید مقدار فیبر مصرفی خود را در چند روز کاهش دهید. آنتی بیوتیک ها و سایر داروهای تجویز شده توسط پزشک باید به طور منظم برای جلوگیری از عفونت در محل بخیه استفاده شوند.

در صورت لزوم، جراح شما ممکن است توصیه کند که مصرف آنها را قبل از جراحی قطع کنید. در مردان مبتلا به بزرگ شدن سینه، ژنیکوماستی، مقادیر بیشتری از هر دو بافت در سینه وجود دارد.

در جراحی ژنیکوماستی، بافت و پوست اضافی برای کوچک کردن سینه برداشته می‌شود. برداشتن پوست اضافی و سفت کردن پوست (در صورت لزوم) از طریق برش های اضافی انجام می شود. زالو درمانی یکی از روش های سنتی درمان بیماری های مختلف است که در بین مردم و پزشکان طرفداران زیادی دارد.

برای کاهش تورم، به بیماران گفته می شود که از باندهای فشاری و الاستیک به مدت یک تا دو هفته استفاده کنند اما درمان ژنیکوماستی امکامنپذیر نمی شود.
 مورد سوم: طبقه بندی و درمان ژنیکوماستی درجه یک: هیپرتروفی خفیف (بافت پستان زیر 250 گرم)، بدون پتوز IA: نوع بافت عمدتاً غده ای، درمان: لیزر لیپولیز یا اولتراسوند یا لیپوساکشن معمولی.

1- اگر بافت چربی در پستان غالب باشد، عمل جراحی معمولا با لیپوساکشن انجام می شود. در مواردی که افزایش حجم سینه به دلیل افزایش بافت چربی در این ناحیه باشد، بدون نیاز به جراحی ژنیکوماستی، می توان به کمک جراحی لیپوساکشن، چربی اضافی را از بین برد.

بافت غده ای یا دانه ای که سخت و عمیق است. برای انتخاب درمان مناسب برای بزرگ کردن سینه در مردان، ابتدا پزشک عاملی را که باعث این افزایش حجم شده است را شناسایی می کند.

ژنیکوماستی گاهی هم با لیپوساکشن و هم با برش درمان می شود. پزشک قبل از عمل شما را می بیند و حتی گاهی اوقات توصیه می کند که در همان روز به مطب او مراجعه کنید. قبل از درمان سه روز اول پس از جراحی در روند بهبودی بسیار مهم است.

cutt.ly/LIr3bPH

جراحی ژنیکوماستی چیست
جراحی ژنیکوماستی چگونه انجام میشود
جراحی ژنیکوماستی با بیمه
جراحی باز ژنیکوماستی
جراحی بیماری ژنیکوماستی
برای جراحی ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم
جراح پلاستیک ژنیکوماستی
هزینه جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی تهران
جراحی ژنیکوماستی در تهران
هزینه جراحی ژنیکوماستی تهران
تجربه جراحی ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر است ؟
چگونگی جراحی ژنیکوماستی
جراح خوب ژنیکوماستی
خطرات جراحی ژنیکوماستی
روش جراحی ژنیکوماستی
روشهای جراحی ژنیکوماستی
جراحی زیبایی ژنیکوماستی
جراح عمومی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی
عوارض جراحی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی اپارات
عمل جراحی ژنیکوماستی با لیزر
عکس جراحی ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی فیلم
قیمت جراحی ژنیکوماستی
کلینیک جراحی ژنیکوماستی
گن جراحی ژنیکوماستی
جراحی لیپوماتیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی مردان
متخصص جراحی ژنیکوماستی
مرکز جراحی ژنیکوماستی
نحوه جراحی ژنیکوماستی
جراحی های ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی
هزینه ی جراحی ژنیکوماستی