ژاپنی کرایه و رم پیتزا در کولاژ – رستوران در حیدرآباد

[ad_1]

آنچه می بینید – Ista رستوران هتل کولاژ nestled بین غول های مانند هند مدرسه کسب و کار مایکروسافت و Infosys. به دور از شلوغی از شهرستان آن را به یک آخر هفته دور شو احساس به آن. زیبایی احاطه شده توسط سنگ به عنوان جاندار شرکت هتل دارای یک دروازه است که به نظر می رسد مانند ورود به یک جهان متفاوت است.

کولاژ 24 ساعته رستوران در Ista و دوست داشتنی گسترده ای در ورودی سالن آراسته با پشته از شراب خوب در هر دو طرف. نیز وجود دارد که خوب و وسوسه انگیز صفحه نمایش از میوه های تازه.

اضافه کردن به معاصر محیط یک نمایش خیره کننده از Golkonda (پر زرق و برق به نظر می رسد در شب با شورش از رنگ منعکس شده از آن) و شما متوجه است که تلفیقی از سنتی و مدرن نمی توانست بهتر شده است.

تراورتن صدر جدول تکمیل قهوه ای دکور چوبی. وجود دارد یک انتخاب صندلی بیش از حد. شما می توانید انتخاب کردن به ناهار خوردن در اطراف Teppanyaki شمارنده و یا را انتخاب کنید برای مشاهده این شهرستان از پاسیو در فضای باز و غرفه.

آنچه شما دریافت کنید – وجود گسترده گسترش بوفه ناهار در اینجا. اضافه کردن به آن Teppanyaki شمارنده که در آن از choicest از ظرافتهای در حال شلاق تا طبق درخواست خود را درست در مقابل شما و شما می دانید آنچه که شما می توانید لذت بردن از اینجا. همراه با کرایه هستند دهان آبیاری ویژه رم پیتزا (نازک و ترد) که شما باید امتحان کنید.

در شام وجود دارد تنها یک جداجدا سفارش داده شده در منوی را انتخاب کنید, اما نه محدود کردن گزینه های منو یک انتخاب خوب از تمام غذاهای از هند به ایتالیایی. نیز وجود دارد یک متعادل انتخاب دسر. نرم کیک بسیار جذاب هستند.

حکم ما – شما باید برای تجربه این محیط به این باور آنچه که ما می گویند. ما توصیه می کنیم که شما در خارج از نشستن و لذت بردن از منظره و نسیم خنک در شب. غذا برتری همتراز اما دامنه برای بهبود در دسر. خدمات می تواند بهبود بخشد. چه بهتر است که آن را 24/7. نوکر پارکینگ امکانات در دسترس است.

آنچه شما برای پرداخت یک وعده غذا برای دو نفر – Rs. 1500 برای یک جداجدا سفارش داده شده و Rs. از 1800 به صورت بوفه (منحصر به فرد از شراب)

درایو به کولاژ, هتل, Ista طرح شماره 7 آن پارک Nanakramguda, Gachibowli حیدرآباد – 08.

تماس در – 040-44508888.

[ad_2]