چگونه می توان لابی

[ad_1]

لابی یک دستور از Lancashire بسیار شمالی ظرف (انگلستان) است که واقعا شما را پر کنید تا و بسیار stogy! این کوفته و گوشت – شما نمی خواهید برای پیدا کردن این گونه فانتزی لندن رستوران آن معمولی تا شمال ظرف.

در اینجا همه چیز شما نیاز برای کوفته.

2oz پیه

4 اونس آرد

کمی نمک

نیمی از یک پاینت از آب

این چیزی است که شما می رویم به نیاز به لابی خود را.

1lb ناب کله پاچه و گوشت گاو

1lb سیب زمینی

1lb هویج

2 سهام مکعب

و پیاز

2 پیمانه نیم لیتری آب

بنابراین در حال حاضر شما باید تمام مواد تشکیل دهنده خود را, شما نیاز به دانستن چگونه به لابی بعدی. خود قرار دهید و گوشت را به قابلمه اضافه کردن سهام 2 حبه (خرد آنها بالا) و اضافه 2 پیمانه نیم لیتری آب. آوردن آب به جوش و بجوش و خروش آمدن تا زمانی که گوشت کاملا نرم شود.

در حال حاضر شما نیاز به پوست کندن سیب زمینی و هویج و پیاز. من توصیه می کنم dicing سیب زمینی و هویج و سپس ریز ریز کردن پیاز را به قطعات کوچک. در حال حاضر شما نیاز به اضافه کردن سبزیجات و طبخ تا زمانی که سبزیجات تقریبا پخته شده است. اگر شما نیاز به شما می توانید آب بیشتری اضافه کنید.

در حال حاضر dumplings.

مخلوط پیه و آرد و نمک را در یک کاسه بزرگ. اضافه کردن برخی از آب را به یک خمیر چسبنده و نم نم کمی آرد بر روی یک نان هیئت مدیره. حرکت شبیه چمچه زنی یک توپ گلف اندازه توده پیراشکی مخلوط و رول را به یک توپ و سپس رول را به آرد. هنگامی که شما را ساخته اند در مورد 6 از این توپ محل آنها را بر روی هنوز هم پخت و پز لابی و پوشش.

بجوش و خروش آمدن به مدت 20 دقیقه.

خدمت در کاسه تا 6 نفر است.

[ad_2]