چگونه به سفر در رویال شهر میسور هزینه به طور موثر

[ad_1]

میسور سلطنتی شهر کارناتاکا واقع شده است و در فاصله 145 کیلومتری از مرکز شهر بنگلور. آن را به خوبی conned با مقدار زیادی از قطار (با شکوه ایستگاه راه آهن) و خدمات اتوبوس (با شکوه اتوبوس ایستاده) که هزینه ای در حدود 2 دلار یا کمتر. جوانان خوابگاه (در نزدیکی MARUTI معبد در Saraswatipuram) در این شهر ارائه می دهد بسیار مقرون به صرفه مسکن. یا گردشگران ممکن است انتخاب کردن برای هتل ها بودجه در نزدیکی ایستگاه راه آهن. در نزدیکی و رستوران ارائه بهترین از جنوب غذاهای هندی در کمتر از 2 دلار در هر وعده غذایی و $1 در هر صبحانه.

کلید جاذبه های توریستی

کلید جاذبه های توریستی میسور در حال کاخ, هنر, گالری, باغ وحش, بازار, آهن, موزه, Dufferin برج ساعت سنت فیلومنا کلیسا و Karanji دریاچه نزدیک به اسب دوانی چهارم. تقریبا همه آنها را در فاصله کمتر از 1 کیلومتر به 3 کیلومتر از مرکز شهر اتوبوس ایستاده. کاخ سلطنتی که نزدیک واقع شده است و درست در کنار اتوبوس ایستاده.

· کاخ: کاخ ساخته شد و در سال 1912 پس از آتش نابود چوبی قدیمی فورت. معماری مبتنی بر معروف هند و Saracenic ، عمومی durbar, اسلحه خانه, ازدواج, سالن عروسک غرفه و سالن موسیقی هستند برخی از بهترین جاذبه های این کاخ است. زندگی به اندازه نقاشی های رنگ روغن از رجا راوی Verma, چوب صندل و عاج و درب و دیوار و سقف طرح و کلاسیک معماری داخلی از ویژگی های کلیدی از کاخ.

· گالری هنر: گالری هنر واقع شده است بسیار نزدیک به کاخ و آن را در دسترس است توسط راه رفتن. ساخته شده در سال 1861 سابق عقب نشینی کاخ (تبدیل به گالری هنر) است که بر اساس هندو سبک معماری است. این خانه را به مجموعه نقاشی, آثار سلاح های طلا و جواهر, موسیقی, ساعت, سکه و ارز و صنایع دستی.

· K. R. S سد: K. R. S سد واقع شده است در فاصله 21.2 کیلومتر از مرکز شهر اتوبوس ایستاده. دولت حمل و نقل اتوبوس های شهر مقرون به صرفه ارائه خدمات حمل و نقل به سد. مخزن سد ساخته شده است (1924) در سراسر رودخانه Cauvery می توانید نگه دارید 93.4 TMC FT آب است. این سد همچنین شامل 75 هکتار BRINDAVAN باغ و رقص فواره.

· Chamundi هیل: این Chamundi تپه واقع شده است در فاصله 12.9 کیلومتر از مرکز شهر اتوبوس ایستاده. آن را در دسترس است توسط دولت متعلق به شهرستان خدمات اتوبوس. هندو معبد اختصاص داده شده به الهه الهی به نام CHAMUNDESWARI (قاتل CHANDA و MUNDA شیاطین). این مجسمه غول پیکر از MAHISHASURA (نیز کشته شده توسط الهه) یکی دیگر از جاذبه های توریستی تپه به غیر از گاو مجسمه.

در نزدیکی جاذبه های توریستی

نزدیکی جاذبه های توریستی (قابل دسترس توسط دولتی خدمات اتوبوس) هستند Dzongkar Choede صومعه (در نزدیکی Bylakuppe-اتوبوس به Kushal نگر از حومه اتوبوس ایستاده), Srirangapattana (شهر), Coorg, Cauvery منشاء پرنده پناهگاه و shivanasamudra می افتد.

میسور است و یکی از امن ترین مکان ها برای گردشگران است. همچنین تمیزترین شهر در جنوب هند با هیچ آلودگی. گردشگران می توانند لذت بردن از اقامت خود را در هتل های کلاس اقتصاد است که ارائه بهداشتی غذا و آب و امکانات رفاهی است. کوچک و متوسط رستوران بهترین مکان برای طعم معتبر میسور خوردم.

[ad_2]