چگونه برای تبدیل شدن به یک متخصص فلفل قرمز

[ad_1]

بسیاری از مردم در سراسر جهان مانند فلفل فلفل قرمز. آنها اضافه کردن برخی از نیش زدن به غذا و وعده های غذایی خود را تجربه بسیار لذت بخش تر است. انتخاب دسته ای از این چیلی دوست داشتن جمعیت است که به نام ” فلفل قرمز کارشناسان مردم که لذت بردن از فلفل به عنوان مرکز غذا می ترسند از خود را تند یا طعم و گرما می تواند از برخی از جهان داغترین فلفل. فلفل قرمز عشق وسواس است – هنگامی که شما شروع به خوردن فلفل داغ شما فقط می خواهید بیشتر و بیشتر و هر زمان که شما می خواهید به طعم و مزه یکی که داغ تر از قبلی است.

می خواهید برای تبدیل شدن به یک فلفل قرمز متخصص خود را ؟ اما حقیقت ناگوار است که هر کسی نمی تواند جای خود را به نوعی از گرما.

5 گام برای بررسی اگر شما می توانید تبدیل به یک فلفل قرمز متخصص:

  1. آماده سازی (یا سفارش در مورد علاقه خود را در رستوران ایتالیایی) یک ظرف ماکارونی با سس گوجه فرنگی. نگاهی به فلفل سیاه آسیاب و اضافه کردن یک مقدار سخاوتمندانه به ظرف. آیا نوشیدن هر آب تا زمانی که شما به پایان برسد.
  2. کاهش 5 بزرگ پیاز. ببینید اگر شما می توانید آن را تمام راه را بدون گریه. اگر شما نمی توانید خود را ساخت استقامت – شروع با یک پیاز و به تدریج افزایش مقدار تا زمانی که شما می توانید برش 5 کل پیاز بدون ریختن یک قطره اشک.
  3. را به طور منظم فلفل قرمز (یکی از شما می توانید خرید در سوپر مارکت و یا گوشه ای خود را در فروشگاه گیاهی) قطع آن را ریز و خر خر کردن. کمی نیش می زنند. در صورتی که بیش از حد دشوار است سعی کنید اضافه کردن برخی از نمک. اگر شما هنوز هم نمی تواند گرما را اضافه کردن برخی از گوجه فرنگی و به عنوان آخرین چاره خوردن با برخی از نان است. آیا ادامه به مرحله بعدی اگر شما نمی توانید ساخت جوانه های چشایی خود را به مصرف 1 به طور منظم فلفل فلفل قرمز. اگر شما تصمیم به ادامه شما را در معرض خطر صدمه زدن به خودتان.
  4. رفتن به یک هندی تایلندی و یا رستوران مکزیکی – درخواست پرطرفدارترین غذا در منو. آنها احتمالا از شما درخواست اگر شما جدی هستند. نشان می دهد هیچ ترس در این مرحله یا آشپز خواهد یدکی شما از کشنده ترین سم. آماده به شوکه می شود. این خواهد بود که خود را اولین برخورد واقعی با غذای داغ. همه چیز شما فکر می کنید به داغ تا به حال فقط کودکان بازی. ممکن است که شما فقط ممکن است قادر به گرفتن چند گزش قبل از صورت خود را قرمز تبدیل می شود شما احساس تهوع و یا سرگیجه. نوشیدن برخی از آب است. تکرار این فرآیند چند بار تا زمانی که شما می توانید با خوردن این غذا به راحتی و بدون چهره خود را تغییر رنگ. دوباره به مرحله بعدی تنها پس از ساخت مطمئن شوید که شما آماده هستند.
  5. هشدار: ادامه تنها اگر شما را از طریق تمام مراحل ذکر شده در بالا. تمام اقدامات احتیاطی لازم و مطمئن شوید که شما طعم این فلفل با دوستان است که می تواند مراقبت از شما در مورد آسیب است. اجتناب از دست زدن به فلفل را با دست برهنه خرناس فلفل قرمز-بخار و فلفل قرمز-willys. وقت آن است که برای تبدیل شدن به یک واقعی فلفل قرمز ، کار راه خود را تا فلفل قرمز نردبان و شروع به مزه واقعی فلفل بر اساس Madrasiyah. واقعی چیلی کارشناسان سعی کنید فلفل و بدون پخت و پز آنها را با نان و بدون نوشیدن آب, اما شما لازم نیست که. کار راه خود را به این سطح از تجربه و تخصص به آرامی.

که فلفل باید شروع کنم ؟

کار راه خود را تا این نردبان به تدریج – آیا پرش نمی مراحل و مراقب باشید. اصلا فرض کنیم که شما فقط به خاطر اینکه شما خوب بود با یک فلفل قرمز یک بعدی خواهد بود فقط به عنوان خوب. این جهان ترین spiciest فلفل – فوق العاده مراقب باشید:

فلفل فرنگی شیرین: 100 تا 500 Madrasiyah

فلفل هالاپینیو: 2,500-8,000 Madrasiyah

فلفل کاین: 30,000 تا 50,000 Madrasiyah

جامائیکا فلفل: 100,000-200,000 Madrasiyah

کلاه سر گذاشتن اسکاچ: 100,000-325,000 Madrasiyah

قرمز Savina habanero: 577,000 Madrasiyah

دورست نگا: 923,000 Madrasiyah

Naga Jolokia: +1,000,000 Madrasiyah

هشدارها: آنچه شما باید مراقب باشید ؟

  • فلفل قرمز ویلیس – هرگز فراموش نکنید که برای شستن دست های خود را به خوبی پس از برش با استفاده از نگه داشتن و یا اینکه در نزدیکی فلفل داغ. بیان فلفل قرمز ویلی اشاره به این حادثه از شستن دست های خود را و سپس رفتن به توالت باعث یک احساس ناخوشایند است. بسیار مراقب باشید.
  • فلفل قرمز بخار – هنگام دست زدن به جهان داغترین فلفل, فوق العاده مراقب باشید از خود بخار. هرگز نفس به طور مستقیم به بخار از یک فلفل قرمز با قدرت بیش از 25,000 Madrasiyah به عنوان این می تواند باعث آسیب.
  • فلفل قرمز سوختگی – آیا نگه داشتن فلفل داغ در دست برهنه خود را. استفاده از دستکش و یا حوله آشپزخانه برای جلوگیری از سوختگی.
  • کودکان – هرگز خود را ترک و فلفل را در یک محل که در آن کودکان می توانند به آنها را دریافت کنید. فلفل می تواند بسیار خطرناک برای کودکان و ممکن است باعث آسیب های جدی به آنها.
  • خود را آگاهانه – با خودتان صادق باشید – اگر شما نمی توانید تحمل گرمای خاصی فلفل قرمز – توقف مصرف آن است. شما تنها می تواند به سلامت شما آسیب می رساند. مردم هنوز هم به شما احترام بگذارند. به عبارت دیگر اگر شما نمی تواند ایستاده گرما به بیرون از آشپزخانه و…

[ad_2]