چه کارکنان مستقل?

[ad_1]

در داخل جهان است که به طور مداوم در حال تغییر یکی گفت: هنوز باقی مانده است مشروع و حتی تا امروز “پول باعث می شود که کل جهان به دور”. به همین دلیل است که تلاش برای نگه داشتن کسب و کار برجسته بسیار مهم است و یکی از بهترین راه برای این است که به سادگی توسط برون سپاری.

برون سپاری مربوط به “پیمانکاری در حال حاضر عملکرد کسب و کار یا فرایند به یک سازمان مستقل”. کلمه تبدیل به محبوب تر در نوبه خود از قرن 21 به عنوان امریکا شروع به برون سپاری برای شغل و روش در داخل و خارج از زمین. در حال حاضر برون سپاری فوق العاده خوبی شناخته شده در آسیا که در هند به همراه فیلیپین در حال رقابت چهره به چهره در داخل برون سپاری بازار است. در عین حال توجه داشته باشید که برون سپاری و offshoring دو چیز متفاوت هستند پس شما ممکن است برون سپاری فرایند حتی در حالی که در داخل کشور.

نیروی کار برون سپاری است که در میان بالا ترین انتخاب برای شرکت ها برای تکمیل فرآیندهای خود را. آن را تعجب آور است که در هر زمان با شما تماس در بیایید می گویند یک شرکت کامپیوتری به گزارش آسیب دیده/قسمت شکسته; شما به پایان خواهد رسید تا صحبت کردن با کسی که از بخش دیگری از جهان است.

بله نیروی کار برون سپاری تبدیل شده به یک به طور منظم عنصر کسب و کار در حال حاضر به ویژه پس از برون سپاری در کشورهایی مثل فیلیپین که می تواند طیف گسترده ای از کارگران ماهر از مرکز تماس عوامل است که همیشه آماده برای پاسخ به سوالات خود را به وبلاگ و دستی نویسندگان و محققان که مهارت در نوشتن به زبان انگلیسی را به عنوان به خوبی به عنوان آموزگار آنلاین که اتفاق می افتد به ساخته شده است با استفاده از سحر و جادو از شبکه جهانی وب.

وجود دارد تعدادی از مزایای که می تواند با برون سپاری. در اینجا اما چند تا نشان دهد چگونه برون سپاری می تواند کمک به رشد کسب و کار شما.

1. بیشتر مقرون به صرفه کار

حق در اینجا است# 1 دلیل برون سپاری توسعه یافته از یک کلمه ساده را به یک فوق العاده ای میباشد. شرکت ها ممکن است به راحتی کاهش هزینه پول به خصوص در فرآیندهای که نیاز به برخی از زمان به آموزش یا نرم افزار همراه با سخت افزار های دیگر لوازم جانبی. شرکت نمی قادر خواهد بود به تنها صرفه جویی در مقدار زیادی از پول آنها را نیز اتلاف وقت پس از آموزش رفتن به دریایی انجام می شود و پس از این می تواند انجام شود در خارج از شرکت آنها می تواند به کاهش خطر که در آن اجازه دهید می گویند در خانه کارکنان دیگر را در مورد نیاز کار از این رو هزینه بیش از آنچه مورد نیاز است.

2. بزرگتر نیروی کار

دوم مهم ترین دلیل این مصادف با اولین دلیل که شرکت می تواند بزرگتر قادر نیروی کار است. این یک مزیت بزرگ به خصوص در صنعت مرکز تماس که در تماس با عوامل و کارشناسان در دسترس هستند 24/7

3. انعطاف پذیری

حتی بزرگتر نیروی کار ممکن است اضافه کردن صدها یا حتی هزاران نفر از کارکنان با کارکنان ماهر و ماهر به فرآیندهای مختلف. شرکت می تواند استفاده از آنها را به کمال خود را و حتی می تواند به هدایت و روشنی از هر گونه حاشیه برای شکست بدون در نظر گرفتن خرما به علت و تغییرات پیش بینی نشده.

4. بزرگتر درآمد

در نهایت با نیروی کار ارزان تر و بیشتر و بیشتر انعطاف پذیر در نیروی کار شرکت ها می توانند دریافت سود بزرگتر بدون نیاز به صرف هزاران یا میلیون ها نفر و بدون نیاز به “برده” از کسب و کار خود را.

هیچ سوال وجود دارد که برون سپاری تبدیل کرده راه کسب و کار در حال انجام است. از تعداد کمی از نیروی کار به صدها و جهان شروع شده است و به کوچکتر. با تشکر فراوان از نوآوری در فن آوری و ارتباطات ساخته شده است که برون سپاری به آینده کسب و کار.

[ad_2]