چه چیزی باعث می شود یک مسکن خوب و امکانات در Mantralayam?

[ad_1]

Mantralayam یکی از معروف ترین مراکز زیارت برای Vaishnavites. کوچک و مسالمت آمیز هملت واقع شده است 265 کیلومتر از حیدرآباد در Kurnool منطقه. اکثر زائران از آمدن به Mantralaya پرداخت سجده آرامگاه Vaishnava سنت شری Raghavendra Swamy. این mutt پیچیده Manchalamma معبد و معبد Venkateswara از جاذبه های دیگر در اینجا. با توجه به اهمیت آن زیرساخت در اینجا این است که به خوبی توسعه یافته است. این شهر به خوبی متصل شده به سایر نقاط آندرا پرادش هوایی جاده و راه آهن. این حیدرآباد فرودگاه نزدیک فرودگاه.

این Mantralayam جاده ایستگاه راه آهن است که فقط نیم ساعت رانندگی به دور از مقبره مشهور. به جای Mantralayam دارای چندین گزینه های مسکن برای بازدید کنندگان. مثل بقیه زیرساخت های Mantralayam هتل مجهز برای مقابله با این جریان از بازدید کنندگان. بازدید کنندگان می توانید انتخاب کنید بین انواع هتل ها با توجه به سلیقه و بودجه. موارد زیر برخی از گزینه ها برای اقامت در Mantralayam:

Pavamana Udupi اقامت Mantralayam: این یکی از هتل های پیشرو در Mantralayam. این Pavamana یودیپی اقامت دارای 26 اتاق که شامل 10 اتاق مطبوع. این هتل واقع شده است در معبد اصلی جاده است و 15 کیلومتر دورتر از محلی ایستگاه راه آهن. ایستگاه اتوبوس سنگ پرتاب دور. این هتل نیز بسیار نزدیک به Vaishnava سنت آرامگاه است که Mantralayam عمده جاذبه است. این اتاق ها مجهز به تلویزیون و آب سرد و گرم تاسیسات. خالص رستوران گیاهی در خدمت مواد غذایی بسیار عالی برای کسانی که می خواهم به ناهار خوردن در خدمات اتاق نیز در دسترس است.

Kalpavrushka Lodge: هتل واقع شده است در بانک ها از Thungabadra رودخانه و بسیار نزدیک به اصلی آرامگاه پیچیده است. این Kalpavrushka تسلیم در Madhavaram جاده است و به راحتی رسیده از ایستگاه راه آهن و اصلی اتوبوس ایستاده. این هتل دارای هر دو AC و غیر AC دو اتاق. اتاق ها بزرگ هستند و برخی از آنها اضافی منطقه نشسته. مجهز اتاق را مهمان تمام امکانات مدرن از جمله تلویزیون کابلی متصل حمام با آب سرد در حال اجرا و خدمات اتاق.

هتل Pankaja بهشت: این هتل در معبد جاده اصلی و دارای 30 اتاق. مهمانان می توانید بین AC و غیر AC اتاق. تمام اتاقها دارای سرویس اتاق تلویزیون و آب سرد و گرم تاسیسات. برای کسانی که ترجیح می دهند به ناهار خوردن در نیز وجود دارد, خالص, رستوران گیاهی.

سفر به Mantralayam می تواند خود را دوباره جوان روح مذهبی. هتل ها در اینجا خوب است به اندازه کافی برای مراقبت از بدن خود را به راحتی.

[ad_2]