پکیج فرولی

آشنایی اساسی پکیج فرولی

پکیج شوفاژ دیواری فرولی در جور DIVATECH D حساس ظرفیت 24000 و 32000، جور DIVATOP MICRO حساس گنجایش 37000 و دیوا تاپ مخزن دار ساخته شده اهمیت تکنولوژی روز اروپا در کارخانجات صنعتی فرولی ایتالیا می باشد. از ویژگی های همین مدل می قدرت به قابلیت گرمایش مطلوب گوشه و کنار و دسترسی به آبگرم بهداشتی مطلوب حتی در فشار زیر آب ورودی دستگاه اهمیت به کار گیری از مبدل نخستین مسی و ثانویه کاغذ ای استنلس استیل اهمیت طراحی اختصاصی بفرد، کارگزاری در قسمتهای گوناگون داخل و یا خارج محفظه به واسطه ابعاد کوچک، وزن تحت ،عایق بندی مطلوب ، مواد به کاررفته در تولید دستگاه و فن بی صدا

مدیریت مصرف و هزینه های الکتریسیته و گاز مصرفی به واسطه راندمان بالا ، مصرف ذیل برق و گاز و بضاعت و توان دستگاه به جهت کارکرد در شرایط های اقتصادی / آسایش و همچنین تابستانه / زمستانه و همینطور ;مدیریت تمام و آسان دستگاه به واسطه کاغذ نمایشگر ، برد دیجیتال و میکرو پروسسور پیشرفته و منحصربه‌فرد بفرد دستگاه اساسی توان عیب یابی مداد و تصویب ایرادهای به وجود آمده در حافظه دستگاه و قابلیت اتصال و کارکرد حیاتی سیستمهای خورشیدی می باشد.

پکیج شوفاژ دیواری فرولی حساس گوشه و کنار احتراق بسته بوده و فن دار می باشد که به جهت ساختمان هایی که محل کارگزاشتن پکیج دیواری در بالکن در لحاظ گرفته شده هست مناسب می باشد. پکیج شوفاژ دیواری فرولی حساس سیستم حفاظت در برابر گیرپاژ پمپ، مشعل اتمسفریک اساسی سیستم جرقه زن خودکار، سیستم عیب یاب الکترونیک، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی در دست گرفتن حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش، سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه، سیستم احتراق آهسته، سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی، سیستم بای پس خودکار، سیستم تهیه و تنظیم مداد جریان گاز می باشد.

پکیج های دیواری فرولی حیاتی 36 ماه گارانتی و 10 سال سرویس ها پس از فروش می باشد. پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در خانه ، آب گرم گزینه نیاز به جهت شو فاژ ها را در زمستان آماده می کنداستعمال از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارااست .پکیج از حیث میزان صدا دوچندان ناچیز صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس وجود ندارد پر‌نور شدن و کارکرد آن در مقایسه اهمیت آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی فراوان اندک صداتر میباشد و کلیه مهمتر راندمان آن در مقایسه اساسی سیستم شوفاژ خانه مرکزی مضاعف بالاتر است.

پکیج فرولی ساخت کدام کشور است

همانطور که اشاره شد پکیج فرولی در ایتالیا و بوسیله کارگاه فرولی ساخته شده استهمین دستگاه دارای استفاده از پایانی و پیشرفته ترین تکنولوژی های برتر و به روز اروپا تهیه و تنظیم شده است. در سوله های صنعتی فرولی در ایتالیا اشکال پکیج و سیستمهای گرمایشی ساخت می شود که به جهت تهیه آب گرم مصرفی و آب گرم در چرخش را تامین می کند. گرمای مطبوع و عملکرد خوب پکیج فرولی سبب ساز تمایل اکثری از اشخاص به گزینش آن برای گرمایش خانه یا محل کار خویش شده استهمچنین بی صدا بودن دستگاه و راندمان بالا یک عدد دیکر از این خصوصیت ها می باشد. بزرگترین مزیت پکیج فرولی را می اقتدار در کوچک بودن و اشغال نمودن فضای اندک به نسبت بقیه وسایل گرمایشی دانست

 بعضی از اشکال پکیج فرولی :

پکیج فرولی 24000 و ویژگی های آن

پکیج فرولی 24000 امکان نصب بر بر روی دیوار را داراست و مجهز به دو مبدل و حرفه به جهت دودکش می باشدهمچنین همین دستگاه قوی به عیب یابی اتوماتیک است که می تواند همگی ارورهایی را که با ریست کردن دستگاه برطرف می شوند را عیب یابی و اصلاح کندهمین پکیج یک عدد از تازه ترین محصولات شرکت فرولی ایتالیا می باشد که بدنه مقاوم تری نسبت به سایر اشکال پکیج ها دارااست و حساس استعمال از دستگاه های فوق پیشرفته اروپایی و اهمیت به کار گیری از علم روز جهان تهیه شده استتمامی استاندارد های اضطراری در این دستگاه به رخ تام و ظریف انجام شده می باشد و می اقتدار آن را بهترین در نوع خود دانستبرای تهیه این پکیج ها و چگونگی تعمیر پکیج فرولی می توانید اصلی کارشناسان ما در دیجی امداد رسان تماس گرفته و از اطلاعات مورد نیاز خود به وسیله گروه کارشناس و کارشناسان اهمیت تجربه بهره مند شوید.

پکیج فرولی تک مبدل یا این که بی ترمیک

بعضی از گونه های پکیج فرولی کلیدی صرفا یک مبدل می باشند و اصطلاحا تک مبدله نامیده می شوند. پکیج فرولی تک مبدل اهمیت تماس مستقیم شعله و آب بضاعت و توان گرم نمودن و تولید دمای مطلوب را دارااست که در زمان باز شدن شیر آب گرم به رخ اتوماتیک شعله دوبل واضح می شود و مبادرت به گرم نمودن به رخ مستقیم آب می کند. در همین موقعیت ساخت افت فشار گاز و یا این که نواسانات در جریان گرم شدن آب وجود دارد و به این علت عملکرد همین دستگاه تک مبدل مثل سیستم آبگرمکن های دیواری است. پکیج تک مبدل برای مکان هایی که حیاتی دشواری آب بیشتری میباشد توصیه نمی شود و این به برهان رسوب گیری لوله های دستگاه می باشد.

پکیج فرولی دسته دومیتک

پکیج فرولی جور دومیتک یک عدد از گونه های پکیج فرولی می باشد که راندمان بالایی جهت گرم نمودن آب بهداشتی و گرمایش مطبوع ساختمان دارداین پکیج با به کارگیری از گاز طبیعی و یا این که گاز مایع عمل می نماید و مجهز به مشعل حیاتی محفظه احتراق گشوده و بسته می باشداین پکیج ها در دو نوع فن دار و یا این که فارغ از حرفه تولید می شوند. در همین دستگاه دسته دومیتک یک میکرو پروسسور که وظیفه در دست گرفتن دستگاه را بر عهده دارد کارگذاری شده استهمینطور مبدل مسی یکپارچه همین دستگاه باعث بالا رفتن کارایی آن و تضمین طولانی تر شدن قدمت دستگاه را می کند.

پکیج زمینی فرولی

در مکان هایی که قابلیت و امکان اتصال پکیج به دیوار وجود ندارد و یا این که به مراد سهولت در دسترسی به آن از پکیج زمینی فرولی به کار گیری می شوداین پکیج از نظر عملکرد حیاتی پکیج دیواری فرولی تفاوتی ندارد و تنها صورت ظاهری و نحوه کارگزاشتن و قرار گیری آن گوناگون می باشد. پکیج زمینی فرولی قابلیت ایجاد آب گرم و گرمایش مطبوع به جهت 410 متر مربع را دارد و برای گرم نمودن پرسرعت و فوری آب گرم مناسب می باشد. پکیج زمینی فرولی قابلیت و امکان انجام عمل با زیر ترین مقدار مصرف انرژی را دارااست و می تواند به شکل به طور کامل اقتصادی عمل کند.