پونا – یک نقطه داغ برای غذاهای بین المللی

[ad_1]

فیوژن مواد غذایی – بین المللی مواد غذایی مقرون به صرفه

پونا در حال حاضر تبدیل به یک مرکز برای بسیاری از فرهنگ های خارجی با کرایه تعجب آور نیست که به طور منظم رستوران-قیف. غذا خوردن را تبدیل به هنجار به جای وعده غذایی عجیب و غریب اما این همه نیست. امروز پونا دارای بارگذاری سرد غذاهای بین المللی است که نه تنها خدمت از la-di-dah رستوران میچلین ستاره دار و بارها در سراسر شهر اما از کاروانهایی که نقطه چشم انداز مناسب از کرگن پارک به Kondwa.

پونا وارد کرده است!

غذاهای بین المللی است نه محدود به فقط مواد غذایی چینی با یک پیچ و تاب. از قابل پیش بینی به عجیب و غریب این کاروانهایی هستند یا اجرا از کافه خیابان لا پاریس یا ظهور کرده اند در محله های متراکم و فراوان در گوشه و کنار خیابان ها و مجتمع های ubiquitously. بنابراین مراتی manoos می توانید لباس-to-kill-به-خوردن-در-سبک در متعدد گزاف فانتزی خوردن خانه و یا غذا خوردن در با قیمت مناسب و تازه پخته شده & خدمت کاروانهایی در سراسر شهرستان. هیچ مخمل خواب دار داخلی. بدون اسراف و هیچ محیط شاید اما مواد غذایی است lip-smacking تازه و کاملا مقرون به صرفه برای هر جیب – مدرسه رفتن بچه ها به کالج به یک سخت و فشرده و آنچه باید-شما!

(ما جمع آوری دستور العمل های برای خوانندگان ما از کاروانهایی)

Hott

Opp شبدر ایجاد کرد

در کنار Raheja باغ

Wanowarie

Hott واقع شده است در Wanowarie بعدی به Raheja باغ. Jehanbux دسای که Hott نارسایی Jambulkar چوک NIBM جاده و Wanowarie بسیار روشن در مورد هدف: مواد غذایی بزرگ جدید, سلیقه n عملا هیچ پول صرف شده!

“من اصلی شرکت Vrinda خانواده غذاهای جهش و رشد در HOTT عمدتا به دلیل من recognisng نیاز برای مصور snaks در پونا تنها سمبوسه و vadas استفاده می شود در دسترس است و چند ساندویچ مفاصل فلفلی شهر. تمام من از eateries متولد شد با قیمت گذاری در ذهن است. در کشوری مثل هند قادر به عملکرد 1100 gms شیرینی از نیم کیلوگرم آرد است که چه چیزی باعث می شود من شیرینی و مواد غذایی مفاصل بسیار محبوب است. علاوه بر این ما آزمایش با آیتم جدید در منو مانند پیچد quiches کیک و croissants Shavarma شیرینی و دسر شامل ویژه من شکر دونات کیک های شکلاتی, تارت و soufflés می گوید:” Jehanbux دسای.

او همچنین صاحب خوش شانس نانوایی در Kondwa که منابع شروزبری بیسکویت به رسانه ها مانند Budhani ویفر Bhavnagari کراچی و وعده های غذایی به آن محیط های اغذیه فروشی. یکی می توانید غذا خوردن پیچد ساخته شده از پنیر و یا مرغ, دانمارکی, کیک های ساخته شده با indianised پر کردن پف شیرینی چیپس ساخته شده به kathi رول shavarma ( گوشت را با روغن زیتون, نمک, فلفل, سیر و Tahina سس نصب شده بر روی محور عمودی کوره های عمودی با مشعل) خود فیوژن مواد غذایی می داند هیچ مرزهای.

آیتم های محبوب: زیردریایی رول (هندی کباب در مایو پایه) تند, پای مرغ, شکلات, سوفله, دونات (ترد مانند jalebis) شروزبری بیسکویت و سگ های داغ.

لیست و قیمت

کیک های شکلاتی: 10/-

قارچ پای 7/-

مرغ خامه رول 18/-

زیردریایی رول 16/-

شکلات توپ 3/-

موس شکلات 12/-

دستور غذا: شیرینی را به دانمارکی پای/پاف/ quiches و غیره

500 گرم آرد تصفیه شده/میده

250 گرم سبزی کوتاه, مارگارین, vanaspati روغن زیتون

30 گرم شکر

50 گرم نمک

20 Gms مخمر

روش: را نرم و خمیر را با آرد و آب و نمک و شکر و مخمر است.

اجازه می دهد آن را به افزایش (دو سایز در 1 ساعت)

رول درخواست کوتاه کردن بر روی آن بریزید و آن را مانند پف قنادی رول.

رول کردن دوباره.

این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پر کردن به کرم پای, پیتزا, پیراشکی و کیک و پاف croissants شیرین پایه برای نان, شیرین, ظرف برش.

IL Fungo Magico

Koregoan پارک

6 خط بعدی به مالاکا ادویه

واقع در کوچه 6 در Koregoan پارک, آن را تا به برخی از گزینه های زیادی برای مواد غذایی معتبر ایتالیایی در throwaway قیمت. (این می تواند پپ تا آن پاکیزگی و محیط هر چند) در antipasti (استارت) Il Fungo در خدمت Crostini della casa (نان ترکیب گریل و صدر با خورشید گوجه فرنگی خشک شده, روغن زیتون, ریحان, سیر و بادنجان کبابی) فقط در 100/- Rustici (110/-), بروسکتا (80/-) .تمام غذاهای حاوی مواد مشخص شده مانند کنگر فرنگی, پنیر موزارلا و پنیر و زیتون و ایتالیایی زعفراني ظروف. مواد غذایی خدمت کرده است تا در یک تردستی اگر چه برخی از غذاهای طعم مانند آنها استفاده کرده بودند به سمت چپ بیش از نفت است. هنوز مسافران بین المللی که ازدحام اوشو و KP که می خواهم برای رفتن آهسته در جیب خود و در عین حال خوردن معتبر Italiano, آشپزی گله در اینجا برای وعده های غذایی.

IFM نیز در خدمت Mexicana آشپزی (ی Nachos Enchiladas و Tacos) و یک منو رژیم غذایی که دارای گلوتن رایگان پیتزا پایگاه Risotti ساخته شده از مواد آلی برنج قهوه ای توفو و غذاهای.

Nachos با سس پنیر و refried لوبیا 100/-

لازانیا آلا ناپولیتانو 180/-

Enchiladas 150/-

ماکارونی 150/- به بعد

پیتزا 100/- به بعد

تیرامیسو 95/-

سوپ 60/-

نان سیر با پنیر 60/-

Nachoes با سالسا n سس پنیر 100/-

آن را مدیریت کمی ایتالیا Pvt با مسئولیت محدود است که مواد غذایی خود را مشاور اما توجه کمی به تمیزی و طراوت خواهد انجام شگفتی برای خود فیوژن مفصل است.

تیتو

فروشگاه هیچ یک از 4

Mayfair Eleganza

NIBM جاده

آن را دوست داشتنی کافه پیاده رو در آغاز NIBM جاده متعلق به گرجستان (یک دولت در چه استفاده می شود برای اتحاد جماهیر شوروی) و خانواده هندی است. او به ارمغان می آورد تمام مهارت های خود را از ساخت مواد غذایی از رول همبرگر و وعده های غذایی کوچک به او دسر برای کافه….دیدار با ایرینا Khanna که پا بلند رول و کباب خشم در Tito است. می گوید Bhargavi فردریک از NIBM جاده “ما فقط باید برای به دست آوردن چیزی به پهلو به از تیتو را حداقل یک بار در روز. او Choco گردو شیرینی و شگفت آور هستند ابریشمی و شکلاتی در طعم و تنقلات تازه و خانگی.” “دودی مرغ هات داگ بسیار خوشمزه و متفاوت آن را بهترین در جهان می گوید:” او 12 ساله پسر نیک.

ایرینا می گوید: “ما تا به حال این کافه پس از 4 سال در حال حاضر و آن را خیلی خوب انجام می دهند. ما را تغییر منوی ما اضافه کردن آیتم های جدید در هر ماه است. هر چه تراکم بالا باقی می ماند و آنچه را نمی کند ما نمی نگه دارید (اگر چه که اتفاق افتاده است و در همه!) ما با استفاده از تنها سینه مرغ برای ما همبرگر و من خودم سس دستور خود من برای خردل و مایونز است که تازه ساخته شده در هر روز و در سبک منحصر به فرد.

آینه دیوار اضافه کردن به فضای این روح مشترک با میز و صندلی و موسیقی است. “آن را به خوبی سرد و استقبال برای رفتن به تیتو می گوید:” Mohsin ایرانی است که از ایران در اینجا به کار به عنوان یک مربی شخصی.

تیتو منوی جدید شامل:

خانم Bowar 95/- که یک مینی غذا از سینه مرغ پخته شده با پنیر موزارلا در معطر, فرانسوی, سس خدمت با نان و سیب زمینی له شده.

ماهی Shaslik 110/-

مرغ فلفل سرخ 95/-

ماکارونی سوسیس سالاد 50/-

جلو پنجره و باشگاه ساندویچ 40/- & 50/-

کباب پا بلند 40/-

دودی مرغ هات داگ 40/-

Choco فانتزی 20/-

ایده آل شیرینی 25/-

Choco کیک گردو 140/-

دستور غذا: سالاد روسی

سیب زمینی آب پز

هویج

نخود سبز هر یک برابر با مقدار

Gherkins

مایو

نمک

فلفل سفید

خرچنگ (پخته & خرد شده)

تخم مرغ آب پز

برش را به کوچکترین مکعب ممکن است

1 کیلوگرم = 250gms مایو

پرت کردن همه مواد تشکیل دهنده و خدمت سرد

ایرینا ترکیه Phaklawa است که ساخته شده از گردو kismis, میده و تخم مرغ هستند tour de force است که همه به آینده را برای بیشتر!

در Aundh بسیاری از جدید خوردن مفاصل را پرورش داده و سر خود را و آنها قصد دارند برای تبدیل شدن به وسایل در چشم انداز:

نقطه رقص لهستانی پولکا

فصل (گزاف)

جری

میخک, ناهارخوری زیبا در پالس پیچیده

علاوه بر آنهایی که غذاهای خود را و که در خدمت یک تجربه در مواد غذایی در کرگن پارک

ادویه جزیره در Le Meridien

ایتالیایی دولچه ویتا (باشگاه قایق جاده)

Tuscana در کلینی نگر

آرتور موضوع در کرگن پارک برای مواد غذایی

لا پیتزا فروشی به صورت گیاهی غذای ایتالیایی

[ad_2]