پورتوریکو دستور العمل های مواد غذایی

[ad_1]

من می خواهم به صحبت کردن با شما در مورد پورتوریکو دستور العمل های مواد غذایی. موضوع های نزدیک و عزیز را به قلب من. رشد مادرم و مادر بزرگم به ما ارائه با مواد غذایی روزانه خانواده من خوردند. گاهی اوقات هنگامی که شما عادت به چیزی است که شما آن را برای اعطا. این اولین بار من صرف زمان طولانی دور از پورتوریکو من متوجه شدم من خانه پخت و پز خاص بود.

اگر شما در پورتوریکو رستوران و یا بازدید از پورتوریکو حتما سعی کنید برخی از این ظروف:

1. Asopao de Pollo – دلچسب, سوپ مرغ با برنج. وجود تغییرات دیگر مانند یکی با میگو یا نخود کبوتر اما برای من پول مرغ است.

2. Mofongo relleno د کمرنس – این است که یک درخت چنار مشهد ظرف است که معمولا در یک طرف ظرف اما اگر شما پیدا کردن یک پر شده با میگو یا غذاهای دریایی به حساب خودتان یک فرد خوش شانس.

3. Arroz con Pollo – برنج و مرغ پورتوریکو, مواد غذایی, دستور العمل های کلاسیک.

4. Frita ادویه سرخ شده تکه های گوشت خوک. اگر شما پیدا کردن یک محل است که همچنین می افزاید: برخی از پژمرده پیاز در بالای این بزرگ پیدا کنید.

5. Chicharrones de Pollo – عمیق سرخ شده, مرغ, تکه, درمان خوشمزه است که می تواند خورده خود را در آن به عنوان اشتها آور و یا با برنج و لوبیا به عنوان یک وعده غذایی.

6. Pescado انتروهموراژيک e. al موجو Isleño – کل ماهی با گوجه فرنگی و پیاز و سس. اگر شما در یک شهر ساحلی در پورتوریکو و آنها باید در این منو شما بسیار خوشحال خواهد شد شما می دانید در مورد این ظرف بزرگ.

7. Tembleque – این است که یک درمان آن را مانند یک نور نارگیل بریزید که می لرزد مانند ژل-o. از این رو نام tembleque که می تواند آزادانه ترجمه به عنوان jiggling.

8. Arroz con دولک – قندی برنج یکی دیگر از درمان بسیار رایج در اطراف کریسمس اما گاهی اوقات در دسترس f بقیه سال است.

بنابراین دفعه بعد شما در پورتوریکو رستوران یا خانه و شما باید این فرصت را به طعم و مزه هر یک از این بزرگ پورتوریکو دستور العمل های مواد غذایی تعداد خوش شانس خود را و لذت بردن از غذا.

[ad_2]