پشت پرده اخراج رحمتی از شهرخودرو

[ad_1]

روز گذشته سیدمهدی رحمتی از حضور در تمرینات شهرخودرو منع شد. این در حالی است که فقط یک بازی به پایان لیگ نوزدهم باقی مانده، اما باید دید پشت پرده این اتفاق چیست؟

به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز، بعد از استعفای مجتبی سرآسیایی، مالک باشگاه با این استعفا موافقت کرد ولی تعدادی از بازیکنان این تیم از جمله مهدی رحمتی از حمیداوی درخواست کردند سرآسیایی را به عنوان سرمربی شهرخودرو حفظ کند، اما مالک باشگاه روی موضع خود ایستاد و سهراب بختیاری‌زاده را به عنوان سرمربی تیمش انتخاب و معرفی کرد. در اولین مسابقه‌ای که سهراب روی نیمکت این تیم نشست، شهرخودرو بازی را به تیم پارس جنوبی واگذار کرد. در ادامه این تیم برابر تراکتور، صنعت نفت و استقلال به تساوی رسید و شنبه‌شب همین هفته نیز با ۲ گل مغلوب سپاهان شد تا از ۱۵ امتیازی که می‌توانست کسب کند و سهمیه آسیایی بگیرد، فقط ۳ امتیاز گرفته باشد و شانس حضور مجدد در لیگ قهرمانان آسیا از دست برود. این نتایج مطلوب مهدی رحمتی که خیلی دوست داشت مجدداً با تیم باشگاهی‌اش در لیگ قهرمانان آسیا شرکت داشته باشد، نبود و بعد از بازی با سپاهان در راهروی ورزشگاه نقش جهان فردی به او می‌گوید از زبان داود سیدعباسی شنیده که مهدی رحمتی باعث ناکامی‌های هفته‌های اخیر بوده است. سنگربان باتجربه شهرخودرو با شنیدن این حرف از کوره دررفته و زمانی که به اتوبوس تیمش می‌رسد، سهراب بختیاری‌زاده را صدا زده و به شدت از دستیار او که اتفاقاً همبازی و رفیق قدیمی خودش محسوب می‌شده، انتقاد کرده است. طبق شنیده‌ها رحمتی سوار اتوبوس تیم نمی‌شود و با خودروی شخصی ورزشگاه را ترک می‌کند.

حرف‌های این بازیکن باعث شد سهراب بختیاری‌زاده علیرغم نداشتن دروازه‌بانی باتجربه، رحمتی را برای بازی با نساجی کنار بگذارد و حالا باید سنگربانی جوان را آماده بازی پایانی شهرخودرو کند. ظهر دیروز با تلاش اطرافیان باشگاه قرار شد رحمتی سر تمرین برود، اما چند تماس تلفنی با او و سپس سهراب سبب شد تنش‌های موجود دوچندان شود و بختیاری‌زاده اعلام کرد احتیاجی به رحمتی ندارد. داود سیدعباسی هنگام اعتراض رحمتی مقابل اتوبوس از همه‌جا بی‌خبر از بازیکنان سؤال کرده ماجرا چیست و با اطلاع از اصل موضوع، گفته همراه اعضای کادر و بازیکنان تیم از رختکن به اتوبوس رفته و اصلاً کسی را ندیده که بخواهد در مورد رحمتی یا بقیه بازیکنان صحبت کند و انتظار داشت مهدی اول از خودش بپرسد که آیا چنین حرف‌هایی زده یا نزده!

مهدی رحمتی در این فصل یکی از عوامل مؤثر تیم شهرخودرو بوده که در چند بازی توانسته به اصطلاح یک‌تنه برای تیمش بازی را دربیاورد، اما در اصفهان از یک فرد ناشناخته بازی‌خورده و نتوانسته بر اعصابش مسلط باشد. حالا سوژه رسانه‌ای در مورد تیم شهرخودرو نام سیدمهدی رحمتی به عنوان یک اخراجی است نه نتایج ضعیفی که در بازی‌های گذشته باعث شده این تیم به سادگی شانس حضور مجدد در لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهد.

[ad_2]

Source link