وزن هر تردمیل چقدر است؟

در ادامه مقاله آماده سازی خروس لاری برای میدان نبرد در میدان هر شب ساعت ۹ عمل پراندن را انجام دهید به صورتی که یک دست پشت حیوان و یک دست زیر سینه و خروس را از نیم متری زمین پرت کنید به طوری که در زمان پرش هم بال بال و هم پا بزند یعنی شیب متمایل به پشت که مانند پا زدن خروس باشد و از ۵۰ شروع کرده و شبی ۱۰ تا اضافه کنید و ۷ شب قبل از بازی قطع کنید. اگر خروس حس جنگندگی داشته باشد به دنبال خروس محلی شروع به دویدن می کند. هر چه میزان تمرین شما با تردمیل سنگینتر باشد شما به تردمیل خانگی با موتور قدرتمندتری احتیاج دارید. نمایشگر با چه ابعادی میخواهید و اطلاعات و امکاناتی که به نمایش میگذارد باید تا چه اندازه پیچیده باشند؟ همچنین قیمت این وسیله به ویژگی ها و امکانات به کار رفته در آن بستگی دارد. هنگام خرید به برند و همچنین کشور سازنده توجه کنید.

تردمیل خوب با قیمت مناسب
این محصول عضو جدایی ناپذیر باشگاههای ورزشی به شمار میآید و طرفداران زیادی دارد.از فواید تردمیل میتوان به راحتی و دسترسی آسان در خانه و باشگاه تردمیل طرفداری اشاره کرد. از مشخصات یک تردمیل خوب خانگی میتوان به تا شوندگی و تحمل وزن بالا اشاره کرد. پس مهم است که پیش از اینکه اقدام به خرید کنید، مبلغ مورد نظر خود را برای خرید این وسیله مشخص کنید تا بتوانید با توجه به بودجه ی خود، بهترین و مناسب ترین مدل را انتخاب کنید. مطلب مهم بعدی در هنگام خرید تردمیل خانگی، توجه به تعداد افرادی که میخواهند از این تردمیل استفاده کنند، میزان استفاده روزانه آنها از دستگاه و حداکثر وزن افراد است. این وسیله میتواند انتخاب بسیار خوبی برای این افراد باشد. دقت داشته باشید که مدلهای تاشو نیز در هنگام باز شدن به فضای خوبی برای داشتن بهترین عملکرد احتیاج دارند. به طور کلی یکی از کم آسیب ترین ورزش ها برای تناسب اندام، دویدن و پیاده روی است. تردمیل فیت فلکس T904 دارای صفحه نمایش کامل بوده که سرعت مسافت زمان ضربان قلب کالری مصرفی و شیب را نشان میدهد و دارای برنامه تمرینی اتوماتیک و دستی پیش فرض بوده و همچنین دارای کلید های تنظیم سرعت و شیب بر روی دسته ها و کلید توقف اضطراری جهت توقف سریع دستگاه میباشد با فضای قرار گیری تبلت،این تردمیل خانگی قابلیت تا شدن با جک گازی را دارد تا فضای کمتری اشغال کند و دارای چرخ برای حمل و نقل آسان تر دستگاه است.

تردمیل اقساطی
سرعت دستگاه از 1 تا 16 کیلومتر بر ساعت قابل تنظیم است و دارای شیب برقی قابل تنظیم تا 16 درجه میباشد تردمیل پروتئوس PST4500 دارای صفحه نمایش ال سی دی کامل بوده که سرعت مسافت زمان ضربان قلب کالری مصرفی و شیب و چربی سنج را نشان میدهد و دارای 25 برنامه تمرینی اتوماتیک و دستی پیش فرض بوده و همچنین دارای کلید های تنظیم سرعت و شیب بر روی دسته ها و کلید توقف اضطراری جهت توقف سریع دستگاه میباشد تردمیل خانگی پروتئوس دارای ضربه گیر های پیشرفته بوده که فشار وارده بر روی مفاصل و کمر را هنگام دویدن را کاهش میدهد و ابعاد تسمه این تردمیل 130 طول و 46 سانت عرض بوده است. البته موردی که بیش از این مسئله مهم است، گارانتی و خدمات پس از فروش است. قیمت تردمیل برای بسیاری از افراد در وهله اول مهم است و البته توجه داشته باشید که قیمت تردمیل تنها ویژگی انتخاب شما برای خرید تردمیل نباشد. معمولا خارزن هستند البته دو نوع زیر چرخ و زیربال رو هستند که زیر بال رو بسیار خطرناک بوده و شگرد حریف را خراب می کند و بیشتر پس کاسه زن و مقداری هم بغل زنی می کنند.

خروس رخ دوست یا رخ جنگ : پس از سپر بازی معمولا از خروس فاصله میگیرد و از روبرو حتما باید جلو سر و صورت رو بگیرد و بلند بشود و بزند که از دو نوع بی دست زن رخ و رخ تنبل تشکیل شده که به کار نمی آید و اگه اسیر شگرد یوغ و یا چرخ بشود کارایی اش صفر می شود پس فقط باید با رخ بجنگد نه با شگرد دار. در هنگام خرید این وسیله ی ورزشی، باید به برخی نکات توجه کنید تا بتوانید یک خرید باکیفیت و مفید را تجربه کنید. مثلا بیشتر مدل های تردمیل قابلیتی دارند که به شما امکان می دهد آن را به صورت الکترونیکی شیبدار کنید. اگر در خانهی خود جای زیادی ندارید، هنگام خرید این دستگاه باید به ابعاد آن توجه کنید و به دنبال مدلی باشید که فضای زیادی را اشغال نکند. مدل هایی که چنین قابلیتی دارند مشکل کمبود جا را برطرف می کنند و به شما اجازه می دهند در منزل خود سالن ورزشی کوچکی راه بیندازید. تردمیلهای گرانتر دارای امکانات بیشتری هستند که به شما در کنترل سرعت، نمایش فعالیت بدنی، کنترل شیب دستگاه و بسیاری ویژگیهای دیگر کمک میکنند. همچنین مشخص کردن نوع ورزش در انتخاب سایز تردمیل نیز تأثیرگذار است، زیرا که مدلهای مناسب دویدن، ابعاد بیشتری احتیاج دارند.