هندی قطار سفر و گردشگری

[ad_1]

مقدمه

هند دومین شبکه راه آهن در جهان است که بیش از 63,000 کیلومتر مسیر بین ایستگاه های 7000 گذاشته تقسیم مناطق 9 – غربی, مرکزی, شرقی, شمال, جنوب, شرق, غرب, مرزی جنوب و جنوب مرکزی و جنوب شرقی. این یکی از محبوب ترین و راحت ترین حالت از حمل و نقل برای سفر در هند است. آخرین ایستگاه از چهار جهت مرزهای غرب بمبئی و جنوب Kanyakumari Guwahati شرق و شمال جامو. بنابراین فرهنگ تعطیلات ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای کشف و به نگاهی از نزدیک به زندگی, فرهنگ, فلسفه, دین, شلوغ, بازار, مکان های شلوغ و جغرافیایی و تنوع غذاهای لباس سبک و زبان و بسیاری از جنبه های دیگر از مردم هند با راه آهن هند است. بود این تور فرهنگی, حیات وحش, تور, جنوب هند, تور شمال تور هند یا غرب مرکز و شرق هند تور راه آهن و شبکه شما را به محل خود را انتخاب کنید. راه آهن هند به شما ارائه بسیاری از گزینه های که شما انتخاب می کنید به کاوش در هند با قطار. انواع کلاس در دسترس هستند 1st class AC 2tier AC 3tier, 2nd کلاس جای خواب و صندلی ماشین.

کشف هند از طریق راه آهن هند می گذرد

به کشف و جلال از چند وجهی هند INDRAIL عبور ارائه ارزش بسیار عالی برای پول و افزایش جذابیت از تعطیلات برای بازدید کنندگان از خارج از کشور. INDRAIL عبور بازدید کنندگان ارائه بودجه تسهیلات برای سفر به آنها در طول کل راه آهن هند سیستم بدون هیچ گونه مسیر محدودیت در مدت اعتبار بلیط. این عبور می کند تنها می تواند خریداری شده توسط اتباع خارجی و توانیر را در پرداخت به دلار آمریکا و پوند استرلینگ و دیگر تبدیل ارزهای خارجی است.

نکاتی برای سفر با قطار در هند

1. بررسی رزرو خود را

قطار خود را مربی و اسکله شماره چاپ شده بر روی بلیط خود را. رزرو لیست برای هر آموزش از راه دور ارسال شده در اطلاعیه هیئت مدیره در هر ایستگاه حدود دو ساعت قبل از خروج نشان دادن نام و نام خانوادگی سن و sex از هر مسافر محفوظ است در هر جا و در هر یک مربی است. لیست رزرو برای هر مربی را نیز جا به جا در قطار خود را در کنار درب ورودی. بررسی کنید که نام خود را ذکر شده است.

2. غذا و نوشیدنی در قطار هند

وجود دارد هیچ رستوران یا بوفه اتومبیل در راه آهن هند اما در فاصله زمانی قطارهای یک اپراتور را در ظاهر خود را مربی و از شما درخواست اگر شما می خواهم برای سفارش غذا. او را به یاد داشته باشید سفارش خود را در یک بیت از کاغذ. یک ساعت یا بیشتر بعد از او ظهور خواهد با برخی از برنج و کاری کوچک فویل ظروف از آشپزخانه ، مسئولین نیز به طور منظم پاس کردن هر فروش خودرو, نوشابه, تنقلات, یا عالی انجمن چای هند برای چند روپیه. در برتر Rajdhani قطار اکسپرس و برتر روز: Shatabdi قطار اکسپرس مواد غذایی است که شامل کرایه خدمت در صندلی خود را.

3. نظافت توالت و ازدحام

در سریع راه دور قطار در AC1, AC2, AC3 یا AC صندلی کلاس تمام مسافران باید اختصاص یک صندلی یا خواب اسکله بنابراین بدون ازدحام بیش از حد. همه این کلاس نسبتا تمیز با هر دو سبک غربی و چمباتمه زدن توالت. از سوی دیگر جای خواب کلاس بسیار grubbier از AC کلاس و unreserved مسافران گاهی اوقات می تواند وارد مربیان ساخت آن شلوغ است. 2 کلاس unreserved می تواند فوق العاده شلوغ.

4. امنیت در قطار هند

قطار هند هستند کاملا امن برای سفر حتی برای خانواده و یا زنان به تنهایی سفر و شما بعید است که به هر گونه مشکلات. پس گفت که, سرقت توشه بی سابقه نیست به طوری که فقط برای صلح از ذهن را قفل دوچرخه و یا متوسط قفل امن کیسه های خود را. در خواب-ماشین وجود دارد سیم حلقه آویزان کردن از زیر صندلی که شما می توانید قفل چمدان خود را.

[ad_2]