همه چیز در مورد حیدرآباد در یک کلام

[ad_1]

حیدرآباد این شهرستان از مروارید یا سابق دولت فکری و هر کدام راه شما می گویند این است که یک شهر چند فرهنگی ارزیابی. علاوه بر خدمت به عنوان پایتخت ایالت آندرا پرادش حیدرآباد ارائه می دهد بسیاری از جاذبه های توریستی و فریبندگی که خود را آرام سرگردان ارواح آرزو می کنیم. یک forte مورد حیدرآباد است که آن را شبیه به دیگر شهرهای هند. دیدنی و آثار تاریخی و بناهای پایه شاهد آن شکوه دوران گذشته از شهرستان. حسین ساغر دریاچه Osman ساغر دریاچه Lumbini, پارک, راز دریاچه Birla Mandir و Birla افلاک برخی از بسیاری از stopovers در حیدرآباد. هیچ ادعای در مورد حیدرآباد مقصدهای مسافرتی معروف است جامع بدون ذکر Ramoji Film City, بزرگترین فیلم شهر در جهان است که سامانه در بیش از 1000 هکتار از زمین.

این شهر بررسی – حیدرآباد لیست عالی ترین راه برای رسیدن به شهر و ارائه می دهد اطلاعات کامل در مورد انواع جاذبه های گردشگری و جایی که برای گرفتن یک سفر خوب بسته به حیدرآباد در نرخ تنزیل. شهر بررسی – حیدرآباد همچنین کاتالوگ, نام تمام بهترین رستوران ها در حیدرآباد, بهترین مکان برای خرید در حیدرآباد, تفریحات شبانه در حیدرآباد و تمام مکان های توریستی مورد علاقه است که باید ببینید در حالی که شما در حیدرآباد.

حیدرآباد برجسته آن بریانی اما نه چندان دور در پشت است اشتها آور کباب خدمت در بسیاری از رستوران ها در شهرستان. رستوران در حیدرآباد در خدمت غذاهای معمولی است که طیف وسیعی از همیشه محبوب حیدرآباد قیمه ی بسیار خوشمزه Maghaz تاپیک Tangdi کباب Patthar Ka Gosht ، علاوه بر لذیذ Biryanis و حیدرآباد Haleems در رستوران در حیدرآباد شما همچنین می توانید لذت بردن از خرید در حیدرآباد. صنایع پوشاک و چرم و محصولات سنتی و صنایع دستی طلا و جواهر مروارید و عتیقه هستند برخی از بهترین خرید.

به تجربه scintillating شب زنده داری در حیدرآباد شما باید یک طیف گسترده ای از گزینه های مانند هدف قرار دادن سالن یکی از محبوب بسیاری از کاباره ها و یا دیدن یک تئاتر یا حضور نور و صدا نشان می دهد در Charminar. T2 و مایعات را لمس کنید و دوبلین برخی از کاباره ها محبوب که در آن شما می تواند یک تجربه به یاد ماندنی شب زنده داری در حیدرآباد.

[ad_2]