نحوه شروع یک کار تجاری در طراحی خانه

یک دلیل خوب وجود دارد که چرا شبکه های تلویزیونی کابل مانند HGTV ، کانال یادگیری و شبکه DIY موارد زیر را از ساحل به ساحل می دهند: صنعت طراحی و بهبود خانه گرم ، داغ ، داغ است و هیچ نشانی از خنک کننده نشان نمی دهد. ممکن است زمان بهتری از زمان موجود نباشد تا مهارت های خود را به کار گرفته و اشتیاق خود را برای یک حرفه در این زمینه خلاق و تحقق بخشید.

چه داخل است
مقدمه
اطلاعات بیشتر در مورد طراحی داخلی
اطلاعات بیشتر در مورد حفظ و ترمیم
نامی برای به یاد آوردن
منابع خدمات طراحی خانه
فرصت ها زیاد است دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی
اما در حالی که آمریکایی ها علاقه زیادی به بهسازی خانه و طراحی منزل دارند و نام های خانواده ها را از “Extreme Makeover: Home Edition” Ty Pennington ، مجری حرفه ای پیتر والش از “Clean Sweep” و دیگر میزبان های نمایش خانه طراحی کرده اند ، واقعیت بسیاری نیست. وقت ، استعداد یا تمایل برای انجام چنین پروژه هایی ندارید. یا آنها با اشتیاق مسواک می گیرند ، مبلمان را مرتباً مرتب می کنند یا در سازماندهی زندگی آنها چاقو می کنند ، سپس هنگامی که می فهمند که به آسانی به نظر می رسد دست خود را با شکست روبرو نمی کنند. (آنها در پایان برنامه هایی مانند “جنگجویان آخر هفته” برای کسانی که می توانند با آنها تماس بگیرند ، سلب مسئولیت نمی کنند.)

همه این بدان معناست که فرصت های زیادی برای کارآفرینانی مثل شما وجود دارد تا آنچه را که ما به طور گسترده ای به عنوان یک طراحی خانه طراحی می کنیم ، شروع کنند. در راهنمای راه اندازی خدمات طراحی خانه ، ما به شما توصیه هایی راجع می شویم که برای شروع پنج خدمات مختلف طراحی منزل: طراحی داخلی ، طراحی مجدد داخلی ، سازماندهی حرفه ای ، حفظ / ترمیم ساختمان و نقاشی فاکس. برای مشاهده دقیق تر شروع این مشاغل ، بخوانید:

طراحی داخلی
اگر برای برنامه ریزی فضاها و هماهنگی اثاث و لوازم و لوازم جانبی چاقو دارید ، این زمینه برای شما مناسب است. طراحان داخلی (دکوراتورهای مستقل ، اگر دارای مدرک دانشگاه یا دانشکده معتبر نباشند) ظاهر و عملکرد فضاهای داخلی را در هر دو بخش مسکونی و تجاری زیبایی ، بهبود و به روز می کنند. بسیاری در نوع خاصی از طراحی مانند طراحی آشپزخانه یا راه حل های روشنایی تخصص دارند و بسیاری از آنها با فروش محصولات تزئینی مانند لوازم جانبی و مبلمان درآمدشان را افزایش می دهند.

براساس کتاب راهنمای چشم انداز حرفه ای 2004-05 (OOH) ، تقریباً 60،000 طراح داخلی در ایالات متحده وجود دارد که یک سوم آنها خود اشتغالی هستند. این تنها زمینه طراحی است که توسط دولت تقریباً نیمی از ایالت تنظیم شده است ، ولسوالی کلمبیا ، پورتوریکو و هفت استان کانادا برای طراحان داخلی نیاز به مجوز دارند. برای اخذ مجوز ، طراحان باید پس از گذراندن شش سال تجربه در این رشته و مدرک دانشگاهی ، یک گواهینامه سخت گیرانه را بگذرانند که فقط می توانند در آن شرکت کنند. اما این بدان معنا نیست که اگر این مدارک را نداشته باشید نمی توانید طراح شوید. در عوض ، اگر در یکی از حوزه های قضایی زندگی کنید که مجوز لازم را داشته باشد ، می توانید به جای آن خودتان را به عنوان دکوراتور بنامید و تمام کارهایی را که یک طراح انجام می دهد انجام دهید و همچنان مطابق قوانین محلی باشید.

مطابق OOH ، كه می گوید ، “اشتغال كامل طراحان به همان میزان متوسط ​​برای همه مشاغل تا سال 2012 رشد می كند ، چشم انداز اشتغال برای طراحان بسیار عالی است.” بنابراین اگر این تجارت مورد نظر شماست ، اکنون زمان راه اندازی یک تجارت است.

طراحی مجدد داخلی
تصور کنید وسایل و وسایل تزئینی یک شخص را ذخیره کنید ، سپس آنها را در همان فضا مجدداً مرتباً یا “دوباره” دوباره تنظیم کنید. این وظیفه طراحی مجدد داخلی است ، که از مهارت های طراحی مشابه با طراح داخلی برای کار کردن جادوی خود استفاده می کند. در طراحی مجدد داخلی در واقع دو مسیر شغلی وجود دارد. اولین مورد در طراحی مجدد مسکونی یا تجاری است. مورد دوم در مرحله ساخت و ساز املاک و مستغلات است که در آن طراحی مجدد خانه ای را برای فروش تشکیل می دهد و پیشنهادهایی را بهبود بخشیده و به روز می کند که می توانند به خانه سریعتر بفروشند.

اگرچه مفهوم طراحی مجدد داخلی طی 20 سال گذشته وجود داشته است ، اما این مفهوم فقط در 5 تا 7 سال گذشته به جریان افتاده است و تبدیل به جریان اصلی شده است. در نتیجه ، هیچ داده و آمار سختی وجود ندارد که دقیقاً تعداد طراحی مجدد را دقیقاً مشخص کند. اما به لطف تلاش تعداد انگشت شماری از مردم که دنباله ای در این زمینه بودند ، طراحی مجدد در حال گرم شدن است. نمایش هایی مانند “طراحی شده برای فروش” HGTV در حال کمک به طراحی مجدد طراحی ها حتی بیشتر مورد توجه است.

مجری حرفه ای
این زمینه دیگری است که هنوز در مراحل ابتدایی خود است اما به سرعت در حال رشد است. سازمان دهندگان حرفه ای در خانه ها و مشاغل مردم دست و پنجه نرم می کنند تا به آنها کمک کنند زندگی ساده تر و سازمان یافته تری داشته باشند. آنها همچنین برنامه های سازمانی سفارشی را با استفاده از سیستم های ذخیره سازی و ذخیره سازی که مشتریان خود بتوانند به راحتی با آنها زندگی و توسعه دهند ، توسعه می دهند.

در حالی که هیچ تعداد آماری در مورد تعداد برگزارکنندگان حرفه ای امروز وجود ندارد ، آنچه معلوم است این است که انجمن ملی سازمان های حرفه ای ، که در سال 1985 تاسیس شد ، 3200 نفر را در بین اعضای آن حساب می کند. وجود دارد