نامتعارف تجربه در بوداپست

[ad_1]

شهر معماری و هیچ چیز مانند شما را قبل از دیده می شود. این شهر یک دیگ ذوب از فرهنگ عنوان شده است تحت سلطنت چندین امپراطوری در گذشته است. و امروز شما می توانید یک مخلوط از نظر فرهنگی و قومی متمایز افرادی که آن را خانه خود. این رفته به تاثیر زبان, جشنواره غذاهای, و شیوه زندگی رایج در این شهر است. بوداپست شده است گرم شدن تا شروع مسافران و به عنوان یک نتیجه بسیاری از رستوران ها و باشگاه ها و بارها و مغازه ها تنظیم شده اند مرحله.

پس از آن است و هنوز به درهم و برهمی از توریستی جمعیت این شهر دست نخورده چیزهایی برای کشف. مطمئن قطر ایرویز رزرو به افراط در offbeat تجربه در بوداپست قبل از آنها تبدیل به بخشی از به طور منظم چیزهایی به انجام است.

Vajdahunyad قلعه

بوداپست اعلام آن برتری در معماری با بسیاری از هنری زیبا ساختمان های خالدار در سراسر آن منظره. اما هیچ یک در مقایسه با جذبه Vajdahunyad قلعه. ساخته شده در سال 1896 با چوب و مقوا به عنوان بخشی از مجارستان هزاره جشن قلعه ساخته شده بود دائم ساختار در سال 1904 به عنوان یک نتیجه از آن شهرت در میان توده محلی. قلعه ظرافت به تصویر می کشد چهار نوع متمایز از سبک های معماری است که تا به حال نفوذ در مجارستان در روز گذشته. قلعه پردهی در رویای مانند محیط است که در تضاد کامل با نزدیکی ساختمان با شکوه. کتاب قطر ایرویز پرواز بلیط به بوداپست و زمان زیادی است.

عقاب طلایی داروخانه موزه

یک محل است که مطمئن شوید که به ضربه بزنید تا حس کنجکاوی خود را به عقاب طلایی داروخانه موزه no ordinary موزه. این یک eeriness به خود را با آثار که شامل خفاش ها و سوسمار و تمساح. موزه آغاز شده و سفر خود را به عنوان یک مجموعه خصوصی دارویی عجایب در سال 1896 اما به زودی تبدیل به یک کامل موزه در سال 1948. این مجموعه شده است برچسب به عنوان “تاریخی شیمیدان آثار” و آن را مطمئن شوید که به شما حمل و نقل به جهان از کیمیاگران راه آن شده است به تصویر کشیده شده در فیلم و ادبیات. پس دیده بانی از بهترین تاریخ و زمان آخرین دقیقه پرواز معاملات به بوداپست و اجازه دهید حس کنجکاوی خود را افزایش می یابد.

بوداپست غار کلیسا

نشستن در مجاورت Gellert تپه بوداپست غار کلیسا یک منظره لذت. یک غار کوچک کلیسا با یک صلیب بزرگ adorning آن محل بود و یک بار در خانه از یک زاهد گوشه نشین راهب. در حال حاضر این غار نظارت توسط پائولین راهبان. کلیسا تا به حال یک مشکل تاریخ با دولت کمونیستی بستن آن را. تنها پس از سقوط کمونیسم غار دیدم سپیده دم روز. و امروز از آن استقبال مسافران از سراسر جهان به خیس خوردن در آن صدمه ندیده زیبایی. شروع جستجوی خود را برای امارات پرواز معاملات به بوداپست و کشف این کمتر شناخته شده از جاذبه های توریستی.

قرمز خراب

کمونیسم یک کلمه است که طنین انداز با صدای بلند و روشن در بوداپست. و قرمز خراب است تنها موضوع بار که یاد سیاسی آن گذشته است که بیش از حد با طنز. دیوار هنر و پوستر در حال حاضر خنده دار را در کمونیسم است و مطمئن شوید که به غلغلک دادن استخوان خنده دار خود را. این redbrick ساخت نوار آن آشنایی یک سال گذشته رفتار است که پرچین. این بار یک ضربه بزرگ در میان مردم محلی و گردشگران برای طیف گسترده ای خود را از محلی و بین المللی آبجو.

[ad_2]