منظور از تراتل همان پدال گاز است

تازه دیروز که لاگ میگرفتم دمای هوا خنک تر از سری پیش بود ولی بازم همونقدر ناک داشتیم و IAM به 0.4 میرسید یعنی حدود 60% جرقه ریتارد شد. توان مقاومت ها با هم فرق داشت و توان مقاومت R3 بیش از توان 2 مقاومت دیگر بود چرا که باید جریان بیشتری را در زمانی که به تنهائی با موتور سری می شد را تحمل میکرد. بر اساس گفته های سال قبل فروشنده، ابتدا دنبال نوع فلزی بودم اما امسال همان فروشنده نوع کائوچویی را که همه مکانیک ها ترجیح می دهند توصیه کرد. حال به منظور عدم جدا شدن چسب لنت با باز کردن اسپینر (بدون تغییر دادن مکان اسپینر) اقدام به چسباندن چسب لنت از همان نقطه اسپینر منتها به دیواره داخلی آن نمایید. هر بار با شل نمودن پیچ مرکز اسپینر خواهید توانست موقعیت آن را مانند عقربه های ساعت تغییر داده و در مقابل یکی از پره ها قرار دهید و سپس دوباره اقدام روشن کردن موتور و تست لرزش آن نمایید. فرایند بالانس نمودن داکت فن الکتریک با روش ساعت به پایان رسید. همچنین برای کالیبره کردن قطب نما دستگاه برخلاف عقربه های ساعت در دو حالت افقی و عمودی میچرخد و برای پرواز آماده است .

خرید قطعات کوادکوپتر ارزان و مطمئن دغدغه بسیاری از دوست داران این وسیله می باشد؛ برای خرید قطعات کوادکوپتر، بهترین و ارزان ترین راه استفاده از فروشگاه قطعات الکترونیک می باشد. در ادامه با استفاده از تکه ای چسب لنت می توانید فرآیند بالانس نمودن را به اتمام برسانید. دقت نمایید که شما در مرکز ثابت و پرنده را به دور خود می چرخانید ، و تمام ! در ویدیو آموزشی زیر می توانید تمامی مراحل بالا را پله به پله مشاهده نمایید. در ویدیو آموزشی زیر نحوه بالانس کردن پره داکت فن آورده شده است. لرزش بیش از حد بیانگر عدم بالانس بودن داکت فن است. یک گیربکس تیپ ترونیک می تواند مانند گیربکس های اتوماتیک رایج عمل کند و طر احی ان مانند دیگر گیربکسهای اتوماتیک است و مانند انها از مبدل گشتاور و مجموعه های خورشیدی استفاده می کند ، امااین سیستم همچنین به راننده اجازه می دهد که به شیوه ی تعویض دنده ها تسلط داشته باشد. با استفاده از چسب حرارتی و از قسمت داخل هاب پره اقدام به ریختن مقدار بسیار کوچکی چسب نمایید.

گاز کولر خودرو همان گاز فرئون مورد استفاده در یخچال است و مادهای کاملا… شاید کوادکوپتر های تفریحی سرگرمی و نیمه حرفه ای سایما همانند کوادروتور های تخصصی کالیبره های تخصصی نداشته باشند اما اگر همان کالیبره های ساده نیز انجام نشود دستگاه نمی تواند صاف و استیبل پرواز کند . پس از ثابت شدن چراغ ها پرنده شما کالیبره است و می توانید با آن پروازی بسیار نرم و استیبل را همانند روز اول تجربه کنید چرا که پرنده شما اصطلاحا کالیبره شده و به تنظیمات اولیه کارخانه ای بازگشته است . در حالت اجرائی تعداد این کنتاکت ها بیش از 3 یا 4 کنتاکت مستقل در محدوده گردش سروو را شامل نمیشد ، چرا که لزوم تفکیک کنتاکت ها از همدیگر و جریان زیاد عبوری اجازه نصب تعداد بیشتری کنتاکت را نمی داد. زمانیکه پره بالانس نباشد قسمت سنگین آن پس از متوقف شدن در پایین ترین نقطه قرار خواهد گرفت. بنابراین با چرخاندن اسپینر و تغییر مکان آن به صورت پی در پی و تست کردن میزان لرزش موتور، در نقطه ای این لرزش به کمترین میزان خود خواهد رسید.

ما در موتور های تنفس طبیعی با کنترل کردن سه پارامتر سروکار داریم یکی AFR دیگری Ignition Timing و نهایتا Cam Timing که این سه شاخص بر روی یکدیگر اثر میگذارند و اینطور نیست که بالاترین گشتاور تولیدی موتور رابطه ای خطی بین این سه داشته باشد و مثلا اگر Cam Timing تغییر کند بهترین AFR تغییر خواهد کرد و هرچقدر AFR کمتر باشد شما دستتان روی Ignition Timing بازتر است و این مثلث سه گانه تنها در صورتی به بهترین قدرت و گشتاور (Maximum Brake Torque یا MBT) ختم میشود که یک تیونر با تجربه ساعتها وقت خود را بر روی داینو صرف نماید تا به بهترین نتیجه در این مثلث برسد. این ماشین کنترلی ها اصولا فشار زیادی روی پلوس ها و قطعات مکانیکی شون هست چون قدرت بسیار زیادی به چرخ ها و سایر اجزا انتقال داده میشه… انژکتورها قطعات کوچکی در موتور خودرو هستند که سوخت خودرو را با فشار زیادی به سیلندرها پمپ میکنند. تقریباً همه ما همیشه به دنبال راهی برای افزایش شتاب خودرو هستیم تا کاهش شتاب خودرو؛ ما در این مقاله با ارائه چند روش می خواهیم به شما آموزش دهیم چگونه شتاب خودرو را سنسور تراتل رونیز زیاد کنیم. مانیفول هوا برای هر 4 سیلندر یک ورودی دارد.