معرفی۶ مدل دستگاه تخم مرغ پز موجود بازار

اگر موضوع اولین مرغ و تخم مرغ را کنار بگذاریم ، خرید تخم مرغ پز اینجا کلیک کنید حضور پررنگی در زندگی روزمره ما دارد. در این مقاله می خواهیم 6 مدل اجاق گاز در بازار ایران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از جوشاندن خرید تخم مرغ پز در قابلمه خلاص شوید.

تخمه مرغ پز برقی

 

پست های مرتبط
نظر شما در مورد خرید دستگاه تخم مرغ چیست؟ شاید فکر نکنید خرید چنین وسیله ای واقعاً ضروری است و ترجیح می دهید خرید تخم مرغ پز تخم مرغ را در دیگ با آب جوش به همان روش قدیمی بپزید. انتخاب با شماست اما باید به یک واقعیت توجه کنید. دستگاه های جدید می توانند راحتی و سرعت را به زندگی شما وارد کنند. در این مقاله چندین مدل اجاق گاز تخم مرغ را معرفی کرده ایم. با استفاده از این دستگاه ، یک صبحانه خرید تخم مرغ پز سریع و مقوی در خدمت شما خواهد بود.

1. زودپز کلترونیک
تخم مرغ آب پز

 

راهنمای استفاده از,تخم مرغ پز سایا

 

با اجاق گاز تخم مرغ KT Electronic 3497 WHI می توانید خرید تخم مرغ پز صبحانه را برای خود و خانواده یا مهمانان خود به راحتی و بدون دردسر تهیه کنید. زودپز کلترونیک یک اجاق گاز شش نفره است که در عرض چند دقیقه چند تخم مرغ برای شما می پزد. این دستگاه مجهز به بخاری گرمایشی است که با فشار دادن یک دکمه شروع می شود. نکته جالب در مورد این دستگاه وجود تایمر است که می توانید برای پخت تخم مرغ  در عسل ، متوسط ​​یا کاملاً خرید تخم مرغ پز پخته شده به آن بدهید. حتی پس از پخت و پز ، دستگاه دارای زنگ خطر است که شما را مطلع می کند.

نظرات خریداران
چیزی که کاربران را از خرید و کار با این دستگاه راضی نگه می دارد عملکرد خرید تخم مرغ پز ساده و سریع آن است. در حالی که می توانید به راحتی زمان پخت دلخواه به تخم مرغ را بدهید. نگران گرم شدن کافی تخمها و آماده شدن به موقع آنها نباشید. به عنوان مثال ، شما در تهیه تخم مرغ عسل کاملاً راحت خواهید بود و مطمئن باشید که پس از پختن تخم مرغ ، زنگ خطر به صدا در می آید و تخم های عسل شما به دلیل ماندگاری خرید تخم مرغ پز بیشتر در دستگاه به تخم مرغ کاملاً پخته تبدیل نمی شوند.

دستگاه مرغ پز

 

اگر به وب سایت دیجی کالا مراجعه کنید خرید تخم مرغ پز متوجه خواهید شد که خریداران این محصول از آن راضی هستند و آن را به دیگران توصیه می کنند. اگر از تخم مرغ به عنوان انواع وعده های غذایی زیاد استفاده می کنید و خانواده شما بیش از یک یا دو نفر دارند ، خرید تخم مرغ پز خرید این دستگاه می تواند برای شما راحت و کاربردی باشد. اما اگر تنها یا دو نفره زندگی می کنید و میهمان زیادی ندارید ، ممکن است بخواهید گزینه های خرید تخم مرغ پز دیگری را در نظر بگیرید و تخم مرغی را خریداری کنید که ظرفیت کمتری داشته باشد.

بدنه دستگاه از پلاستیک ساخته شده است و می توانید آن را با حدود 260 هزار تومان خریداری کنید. اگر فکر می کنید این قیمت برای دستگاه خرید تخم مرغ پز بسیار زیاد است ، توصیه می شود گزینه های دیگری را در این لیست در نظر بگیرید.

راهنمای استفاده از,تخم مرغ پز تکنو

 

۲. دستگاه تخم مرغ بزرگ
تخم مرغ آب پز

GR-70 Grand Egg Cooker گزینه دیگری است که می توانید برای خود تهیه کنید. این دستگاه همچنین ظرفیت پخت هفت تخم مرغ را برای شما دارد. بدنه آن از پلاستیک خرید تخم مرغ پز و همچنین از فولاد ساخته شده است. یکی از مزایای این دستگاه وجود ظرف مخصوص گرم کردن سوپ یا غذاهای مایع است که برای افرادی که خرید تخم مرغ پز در خانه بچه دارند یک گزینه عالی است. زیرا دمای مناسب سوپ یا غذای مایع را برای کودک فراهم می کند و اجازه می دهد تا سریع گرم شود.

قیمت اجاق گاز بزرگ تخم مرغ حدود 155 هزار تومان است و در ازای سهولت و سرعتی که به شما می دهد هزینه زیادی ندارد. البته بودجه افراد برای خرید متفاوت است اما به طور کلی و به طور متوسط ​​این قیمت خیلی بالا نیست. خرید تخم مرغ پز خریداران این محصول در دیجی کالا نیز از این بابت ابراز خرسندی کرده اند.

3. زودپز دسینی
تخم مرغ آب پز

 

زودپز Desini یکی دیگر از گزینه های خرید تخم مرغ پز بازار است که می توانید برای خرید در نظر بگیرید. مزیت این دستگاه این است که نه تنها برای پختن تخم مرغ استفاده می شود و همچنین می توان برای بخارپز کردن سایر مواد از آن استفاده کرد. خرید تخم مرغ پز آب موجود در این دستگاه به سرعت تبخیر می شود و به شما امکان می دهد مواد بخار مانند هویج و سایر سبزیجات و … را بخارپز کنید.

سیب زمینی پز برقی

ظرف پخت تخم مرغ دسینی هفت تخم مرغ است. تهیه هفت تخم مرغ به طور همزمان در این دستگاه پلاستیکی و استیل آسان است. خرید تخم مرغ پز این زودپز دارای پایه ای از جنس استنلس استیل است و قیمتی در حدود 155 هزار تومان دارد.

البته یکی از ویژگی های این دستگاه ممکن است شما را در خرید آن کمی تردید دهد؛ داخلی ظرف داخلی دستگاه جدا و قابل شستشو نیست. خرید تخم مرغ پز اگر به این مسئله حساس هستید و می خواهید ظرف تخم مرغ را در تخم مرغ آب پز جدا کنید ، باید در خرید دقت کنید. با این حال ، در میان گزینه های موجود برای خرید یک تخم مرغ ساز ، Dessini نیز قابل توجه است.