مرغ Tinola آهسته اما مطمئن راه

[ad_1]

یکی از سالم, سوپ ابتدا توسط بسیاری از فیلیپینی آشپز خانه است, خورش مرغ و یا به صورت محلی به نام tinola. این یک سوپ مبتنی بر غذا با مرغ پخته شده تکه پاپایا سبز یا chayote فلفل فلفل قرمز و برگ و با طعم زنجبیل و پیاز و سس ماهی.

از معمول سرخ و کوره چرا ادویه تا خود مرغ هوس و تبدیل آن به یک مرزه ظرف ؟ مرغ tinola یکی از عکس های مورد علاقه ظروف. گذشته از اینکه یک هزینه نسبتا پایین گوشت در مقایسه با گوشت خوک و گوشت گاو, آن است که بسیار آسان برای آماده سازی.

و به طور کامل لذت بردن از عطر و طعم غنی و افزود خوبی از گوشت و سبزیجات, پخت و پز, tinola در یک آرام پز است که قطعا یک ایده خوب است. نهفته tinola در حرارت کم tenderizes گوشت که باعث می شود آن را شاداب به طعم و مزه. پاپایا یا chayotes به عنوان قطعه اصلی از سبزیجات را شامل می شود نیز مناسب پخته شده به طوری که کودکان نیز می تواند لذت بردن از خود انعطاف قوام.

این ایده را قادر می سازد حتی مادران مشغول به زمان کامل آشپز خانه حتی اگر آنها مشغول هستند و در جایی دیگر خود مواد. آرام پز یک زمان کارآمد لوازم خانگی که نیاز به توجه بیش از حد. غذا مطمئنا طعم بزرگ ساعت پس از پخت و پز. نه تنها شما قادر به طبخ آرام مواد غذایی مانند tinola اما شما نیز لذت بردن از یک وعده غذایی مغذی برای خانواده است.

گذشته از آرامش عطر و طعم و مزه مزه تند این سرخ کرده مرغ خورش قطعا ارائه می دهد شگفت انگیز مزایای بهداشت و درمان. Tinola های لذیذ غذاهای فیلیپینی است که حاوی ویتامین های ضروری و مواد معدنی است که کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن. خوردن یک کاسه تازه پخته شده tinola می تواند برآورده اشتها خود را و سریع به توان جذب شده توسط بدن برای افزایش انرژی خود را. این است که بسیار دوست داشتنی و ظرف مرغ است که هرگز نادیده گرفته و از منو.

گرم نیرو, تعطیلات, جشن, با تغذیه از tinola. سلامت فکر فردی و حفظ سلامتی خود را با یکپارچه سازی این سوپ دلچسب در رژیم غذایی خود را!

[ad_2]