مدل با پیراهن گلدار بلند

از پیراهن های گل در تابستان بسیار استفاده می شود. مدل لباس نخی زنانه مدل های پیراهن گل همیشه مد هستند و با طرح های مختلف طراحی می شوند.

https://pendarium.ir/%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d8%b3%d8%a7%d8%ad%d9%84%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%88-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%87/

مدل با پیراهن گلدار بلند

پوشیدن یک پیراهن بلند گلی ، کفش پاشنه بلند و یک جفت گوشواره ساده دوخته شده می تواند شما را به یک شاهزاده خانم شیک تابستانی تبدیل کند. اگر سبک اسپرت را ترجیح می دهید ، می توانید یک جفت کفش کتانی پاشنه بلند را جایگزین کنید ، کمربند چرمی نیز ایده خوبی است. در ادامه این مدل مدل های شیک پیراهن های گل دار بلند و زیبا را مشاهده خواهید کرد.

https://pendarium.ir/

انواع لباس های نخی تابستانی زنانه و دخترانه

انواع لباس های نخی زنانه و دخترانه در تابستان: لباس های نخی یکی از انواع لباس های کاربردی خانم ها و دختران جوان در فصول گرم سال است که در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود است و می توانید متناسب با انتخاب خود انتخاب کنید نیازها و سلیقه های شخصی. آنها لباس مناسب را انتخاب می کنند.

لباس طرح دار پنبه ای ساده و رنگارنگ

از پارچه های مختلفی مانند ساده ، طرح دار و گلدار برای دوخت لباس های نخی استفاده می شود که هر کدام زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند. لباس های نخی نیز در انواع رنگ های تیره و روشن موجود است.

طرح های بلند پیراهن نخی

پارچه های نخی برای تابستان مناسب است زیرا هوا بین نخ ها و پودهای آنها جریان دارد ، بنابراین خانم ها با پوشیدن لباس های نخی کوتاه یا بلند از تعریق زیاد جلوگیری می کنند.

 

برای شرکت در مهمانی ها و مجالس می توان از پیراهن های نخی بلند استفاده کرد. همچنین برخی از طرح های پیراهن نخی به راحتی دوخته می شوند که می توانید در محیط خانه خود استفاده کنید.

 

انتخاب رنگ مناسب برای پیراهن نخی بسیار مهم است. پیراهن های نخی تیره برای خانم هایی که فرم بدنی ضخیم و بزرگی دارند گزینه ای ایده آل است. همچنین خانم هایی که اندامی باریک و متناسب دارند بهتر است از پیراهن های نخی سبک استفاده کنند.

لباسهای نخی ساده

ایده آل برای زنانی که علاقه بیشتری به پوشیدن پیراهن های ساده دارند. همچنین اگر می خواهید لباس شما طرحی منحصر به فرد و جذاب داشته باشد ، بهتر است از پیراهن های نخی با گل و یا طرح دار استفاده کنید.

همانطور که در خدمت شما بودیم ، مجموعه ای از جدیدترین مدلهای پیراهن نخی جذاب و شیک 1400 را که مخصوصاً در بهار و تابستان بسیار محبوب هستند ، در این قسمت از سری مطالب لباس مجلسی قرار داده ایم ، بله ، عزیز ، شما می توانید با خیالی آسوده از شر آنها خلاص شوید و مدل های متناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید و از پوشیدن آنها لذت ببرید.

این پیراهن های صورتی جنسیت کاملی با نخ و پنبه دارند. قسمت جلویی دکمه های ظریفی دارد و بسته به کیتی که با آن زده می شود می تواند بسته یا باز بماند. از این پیراهن ها در فصول گرم خصوصاً تابستان بسیار استفاده می شود.

پارچه های نخی برای تابستان مناسب هستند زیرا هوا بین تار و پود آنها جریان دارد. به همین دلیل زنان تمایل دارند با پوشیدن لباس های نخی کوتاه یا بلند از تعریق زیاد خودداری کنند. برای شرکت در مهمانی ها و مجالس می توانید از پیراهن های نخی بلند استفاده کنید. همچنین برخی از طرح های پیراهن نخی به راحتی دوخته می شوند که می توانید در محیط خانه خود استفاده کنید. انتخاب رنگ مناسب برای پیراهن نخی بسیار مهم است. پیراهن های نخی تیره برای خانم هایی که فرم بدنی ضخیم و بزرگی دارند گزینه ایده آل است همچنین خانم هایی که فرم اندام نازک یا تنگ دارند بهتر است از پیراهن های نخی سبک استفاده کنند در ادامه مدل های شیک لباس های نخی بلند را به شما ارائه داده ایم. با ما بمان.

به این مدل پیراهنی گفته می شود که دارای جلویی در اندازه کامل و دامن کلوش است که از کمر تا می شود.

این پیراهن اغلب به عنوان لباس شب استفاده می شود. پیراهنی که روی کمر جمع می شود و آستین های بلند دارد.

می توانید فایل آموزش مربوط به دوخت پیراهن عروسکی را مطالعه کنید.

این مدل یک پیراهن پهن و بلند است که دور آن موج دار است.

این پیراهن آستین دار و مچ پا بلند است.

می توانید فایل مربوط به الگوی دوخت این الگوی پیراهن را مشاهده کنید.

 

پیراهن نخی خانگی مدل با جدیدترین طرح ها

از پارچه های گلدار ، ساده و طرح دار برای دوخت پیراهن های نخی استفاده می شود و شما می توانید مطابق با سلیقه شخصی خود پیراهن مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

طراحی پیراهن نخی زنانه و دخترانه

لباس های نخی در طرح های مختلفی مانند بلوز ، مقوی ، پیراهن و … موجود است. اگر می خواهید در روزهای گرم سال احساس خنکی کنید بهتر است این طرح را برای پوشیدن انتخاب کنید.

 

پیراهن های نخی در طرح های متنوع کوتاه و بلند موجود است همچنین از پارچه های نخی با رنگ های روشن و تیره برای دوخت این طرح پیراهن استفاده شده است.

 

اگر می خواهید در خانه احساس راحتی و خنکی بیشتری داشته باشید ، بهتر است پیراهن های نخی آستین کوتاه بپوشید. آستین های نخی و پیراهن های بلند نیز از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار بوده و برای خانم های قد بلند یک انتخاب مناسب و ایده آل است.

مدل پیراهن خنک تابستانی و زنانه با طرح های رنگارنگ و شیک

با توجه به نزدیک شدن به فصل گرم تابستان ، زنان به تدریج به سمت پیراهن های نخی و خنک تابستانی حرکت می کنند. در این مقاله با نگاهی به انواع مدل های پیراهن ساخته شده از پنبه و ابریشم بهترین پیشنهادات را در قالب عکس و عکس مدل های تابستانی پیراهن زنانه و زنانه برای شما جمع آوری کرده ایم.

یکی از مزایای بهار و تابستان این است که می توانید انواع پیراهن ها ، با الگوها و رنگ های مختلف را بپوشید. فقط مطمئن شوید که پارچه ای خنک برای پیراهن خود انتخاب می کنید تا مقاومت در برابر گرما را برای شما راحت کند. می توانید این پیراهن ها را با یک صندل ساده و یک کیف حصیری ست کنید.

جدیدترین مدل های پیراهن بلند نخی زنانه موضوعی است که قصد داریم در این مقاله به بررسی آن بپردازیم و مدل های آستین و نیم آستین پیراهن بلند زنانه را به شما معرفی کنیم.

 

پیراهن های نخی و بافتنی زنانه یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در روزهای بهار و تابستان در خانه است. پیراهن های نخی به دلیل الیاف طبیعی که دارند می توانند در روزهای گرم تابستان خنکی زیادی به شما بدهند.

 

بنابراین ، اگر قصد خرید پیراهن نخی بلند زنانه را دارید ، تا پایان این مقاله با ما باشید و مدل های مختلف جمع آوری شده در این مقاله را مشاهده کنید.

مورد بالش

این مدل برای کودکان دوخته شده و از پارچه نخی مخصوص بالش ساخته شده که بند یا روبان آن در اطراف گردن است.

زیر پیراهن

این پیراهن شبیه زیر پیراهنی است که زیر کاپوت می پوشید.

این مدل لباس برای انواع مهمانی ها مناسب است. اساس این مدل بسیار کاربردی است.

پیراهن بدون شانه

این مدل پیراهنی است بدون بند یا شانه و شانه آن برهنه است.

وقتی این مدل پیراهن فقط در بخشی که آستین به لباس متصل است دوخته می شود ، به آن لباس بدون سر می گویند.

پیراهن یک طرفه روی شانه

پیراهنی با چین و یا یک طرف یا هر دو طرف.

پیراهن اشعه ایکس

این مدل پیراهن Xray نامیده می شود زیرا از پارچه های شفاف و بدنه مانند نوعی پارچه ابریشمی ، ارگانزا ، توری و سایر موارد ساخته شده است.

این پیراهن اغلب زیر لباس پوشیده می شود و لباس دارای پولک ، تزئینات یا تکه هایی است که بدن را نشان نمی دهد.

پیراهن شنلی

پیراهن های نخی برای فصل تابستان نوع مناسب و محبوب لباس محسوب می شوند زیرا خنک هستند و می توانید از این طرح پیراهن در خانه یا در مجالس و مهمانی های کوچک استفاده کنید.