مختصری Hisory از مواد غذایی

[ad_1]

ما سرخپوستان را از غرور زیادی در نشان دادن ما مراسم عروسی. چراغ, گل, لباس, طلا و جواهر و مواد غذایی! ما شاهد بسیاری از تغییرات جدید در نظر گرفتن محل در هند, مراسم ازدواج در چند سال گذشته. ‘روزی روزگاری’ همان مواد غذایی خدمت کرده بود در همه عروسی (مانند پوری sabji مرغ, dal, برنج, jalebi, مرغ کره و غیره) در حال حاضر مردم برای حقیقت. هر کس می خواهد چیزی جدید. هندي, عروسی, خدمات مواد غذایی باید به چیزی منحصر به فرد به هر یک از مشتریان خود را.

در حال حاضر زمان تغییر و هند مواد غذایی مجبور به رفتن مایل اضافی برای برآوردن همیشه در حال تغییر خواسته است. وجود دارد نسل جدیدی از مواد غذایی رقابت در برابر یکدیگر به بهترین در بازار و برای کسب احترام و همچنین تحسین از مشتریان خود را. هند کسب و کار کیترینگ دارای نرخ رشد سالانه تا 20 درصد آن را به عنوان یک باید برای هر رویداد ممکن است عروسی با هم احزاب و جلسات کسب و کار و غیره. این Rs.15,000 کرور صنعت نشان داده است هرگز هر گونه نشانه ای از ضعف در بازار و آن را به نظر نمی رسد که آن را همیشه خواهد شد.

هندی, carters دارای سطوح مختلفی از عملیات است که عبارتند از:-

1) سطح اولیه: این پایین ترین سطح از پذیرایی که به معنی آنها رسیدگی low profile حوادث کوچک مثل مراسم عروسی و احزاب کوچک و غیره. سود خالص در این سطح بالا است از آنجا که نیاز کم از دارایی ها و کمتر نظارت مورد نیاز است.

2) سطح متوسطه: در این سطح کسب و کار بیشتر انجام می شود توسط بزرگ, عروسی, کالج, گلشیری, کنسرت, و غیره. حاشیه بازار این سطح دارای معتدل است.

3) سطح سوم:-این منحصر به فرد ترین و گران قیمت سطح از عمل. این افراد تسلط بر بازار را همانند عروسی منحصر به فرد, احزاب, مد نشان می دهد ، آنها بر این بازار با سود بالا و زرق و برق های مرتبط با آنها.

این صنعت همه چیز در مورد مواد غذایی و نوشیدنی است که طیف وسیعی از مواد غذایی سنتی مانند پنیر (پنیر), dal, برنج, roti, شیرینی و غیره به طبقه بالا با مضمون حوادث متشکل از یک حقیقت از غذاهای. هندی, مواد غذایی توجه ویژه ای نسبت به کیفیت مواد غذایی و شرایط بهداشتی. هندي, عروسی, خدمات مواد غذایی ارائه به مشتریان خود را با گزینه های مختلف از خدمت روش; یکی از این انتخاب به رفتن یا برای عروسی سنتی و یا به صورت بوفه ، هندی, مواد غذایی ارائه به مشتریان خود را با غذاهای مختلف متفاوت است که بسته به منطقه ای که به مشتری تعلق دارد. عروسی هندی مواد غذایی دارند یک کسب و کار پررونق پیش رو در آینده خود را و مطمئن شوید که آنها را نا امید نیست ،

[ad_2]