مجلل سیشل هتل های ترکیبی لوکس و زیبایی

[ad_1]

سیشل است گوهر در تاج اقیانوس هند. مقصد است پرتکاپو با vulture از اسراف امکانات رفاهی که عادلانه تهیه اوقات فراغت مسافران که گرفتن بلیط در پرواز برای نمونه ترکیبی از زیبایی و لوکس.

سیشل شناخته شده و لوکس مقصد. Impeccably رنگ و لعاب با آرام شن و ماسه سفید در کنار همیشه در حال اجرا توپاز آب و یک معامله بزرگ از اسراف خواص مقصد دریافت سهم عادلانه از لذت سالکانی که کتاب بلیط پرواز برای ماندن در دامان لوکس و شکوه و جلال است.

Maia لوکس توچال & آبگرم

مخمل خواب دار توچال حواس آرام با اوج ناز و نعمت. به راحتی منظره انس Louis آن ارائه می دهد چیزی فراتر از مناظر زیبا و مناسب محل اقامت. مباهات هکتار از کاملا سرسبز باغ و pampering با بی همتا خدمات اموال بی وقفه طراحی شده را با توجه به نیازهای هر sybarite که خرید بلیط سرنشین پرواز برای فرود در بهشت به نام سیشل. یکی می توانید انتخاب از انتخاب گسترده ای از ویلا از جمله Maia امضای; Ocean Front; اقیانوس پانوراما و اقیانوس نمای ویلا. هر ویلا پیچیده آراسته با svelte طرح ها و مجموعه خود را از مزایای. قابل توجه آن آبگرم محل کشف دوباره و pampers با درجه بالا درمان و درمان های زیبایی. بعلاوه, ناهارخوری زیبا, گزینه از رفت و آمد مکرر تضمین و پز لذت با کریول فرانسوی معاصر و غذاهای مدیترانه. جای تعجب نیست ماندن در این باشگاه محل اقامت ترین ادم راه برای گرفتن حداکثر چتری برای دلار سرمایه گذاری در تعطیلات و بلیط های هواپیمایی برای ورود به سیشل.

کنستانس Ephelia

نشسته در جزیره Mahé و رو به مشهور پورت Launay ملی پارک دریایی Ephélia است مهمان نوازی شخصیت! آن را به عنوان محبوب زنی زمین در میان ماجراجویی مسافران گرفتن بلیط داخل کشور محدود پرواز. اغوا شده توسط آن در فراوانی و غواصی و غواصی فرصت انبوهی از غواصان و snorkelers ها ترجیح می دهند به ماندن در کنستانس Ephelia. و دلربا ملک می رود مایل اضافی برای ارائه چیزی برای هر سطح. آن مدرسه غواصی ارائه می دهد مبتدیان دوره های خراب غواصی و شب غواصی. گسترده گزینه های مسکن مانند سوئیت و خانواده ویلا لبه با تمام ملزومات برای تجربه پاداش. همچنین ویژگی های فوق العاده آبگرم د کنستانس که می آمیزد شفا سنت از شرق و غرب است. قطعا مسافران که در حال بدست گرفتن پرواز برای سفر به این کشور را انجام دهد خود یک دنیای خوب خوابیدن در کنستانس Ephelia در سیشل.

چهار فصل توچال

آن اغلب شما در سراسر آمده در رفت و آمد مکرر که در آن یک بار-در-یک-عمر مناظر اقیانوس هند آمده بسته بندی شده با صادقانه پیچیده و خدمات بی بدیل فراوانی. شما آن را همه را در چهار فصل, جذاب ملک در ریزه اندام انس, خلیج لازار در وسط شگفتی های طبیعت است. درخت-top ویلا سواحل بکر و سر و صدا خدمات تمام مخلوط را در اینجا به تصویر کشیدن ایده های خود را از آسمان هفتم. سعادتمند تجربه خوابیدن در این شکوه اموال ترشرویی ارزش هزینه بلیط هوا و اتاق تعرفه ها. وجود دارد بیش از 67 اتاق خلوت واقع در وسط محض verdancy نزدیک به دریا سنگهای اقیانوس هند. بازدید کنندگان هزینه پرواز و اقامت در چهار فصل در سیشل می توانید لذت بردن از تصفیه داخلی و فضاهای ساخته شده در گروه Creole ، ناهار خوری در رستوران لذیذ است همه چیز در مورد محبوب ، regaling کام با نهایی در مدیترانه و جنوب شرقی آسیا و بومی الهام گرفته از غذاهای. ZEZ و Kannel دو پیچیده eateries برای غرقه شدن در درمان سلطنتی.

درخت انجیر هندی

درخت انجیر هندی واقع در منظره جنوبی-غربی خط ساحلی Mahé جزیره مشهور است به رول از فرش قرمز و mollycoddle مهمانان با بهترین لوکس. آن دارای 60 ظرافت Creole به سبک ویلاهای ترکیب Seychellois معماری و مهمان نوازی. ارائه خوب مجموعه ای از تسهیلات و امکانات رفاهی مانند تصفیه رستوران ها مقدار زیادی از gambols از جمله قایقرانی, پیاده روی طبیعت پخت و پز, کلاس, ماهیگیری, پرنده نگری و ورزشی ساحل آشکار است که اموال برگ هیچ سنگ نمیماند که پشت وقتی که می آید به خراب مهمانان با انتخاب کند. درخت انجیر هندی آبگرم باقی مانده یک ستاره جاذبه جایی که درمانگران با تجربه اختصاص زمان و مراقبت های ویژه به ارائه آفرین درمان و درمان بر اساس آسیایی, شفا سنت. همه در همه, گرمسیری پناهگاه همه چیز آنچه در آن طول می کشد برای سیر کردن امیال و خواسته های حتی عاقلانه مسافران را که بلیط رزرو برای پروازهای بین المللی و تعطیلات را در این مجمع الجزایر.

Le Meridien ماهیگیر یارو

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, Le Meridien ماهیگیر یارو در بو وللن خلیج در سمت شمال Mahe جزیره باقی مانده است یک انتخاب محبوب پیچیده vacationers. مفتخر به عنوان “سیشل پیشرو توسل” در جوایز جهانی سفر هتل واقعا درک نیازها و انتظارات بازدید کنندگان فراهم می کند و سطح بالایی از رضایت است. آن را ویژگی های آرایه ای از اتاق ها و سوئیت است که منحصر به فرد طراحی شده برای دیدار با خواسته های honeymooners و خانواده. زوج می تواند فرار و راحت را به خلوت با اندازه تخت پادشاه و بالکن خصوصی ارائه نظرات زیبا از بو وللن ساحل. خانواده ها می توانند با خوشحالی اقامت و استفاده از فعالیت های تفریحی مختلف ارائه شده توسط هتل. وجود یک تناسب اندام و آبگرم مرکز مباهات بدنسازی, حمام بخار, ماساژ در اتاق با دوش و Zen Spa ارائه انتخاب گسترده ای از درمان های زیبایی و ماساژ. با این همه خیلی بیشتر آن را به یک محل خاص در سفر دنباله از swarms از گردشگران داخلی که صرف تهیه بلیط برای پرواز به لذت بردن از تعطیلات در سیشل.

[ad_2]