مثلث طلایی: عشق فریب و افسانه

[ad_1]

هند تنوع و جذابیت جادویی به گونه ای است که در حالی که تصمیم گیری برای بازدید از هند آن را بسیار دشوار است برای انتخاب یک قسمت از هند و ترک دیگر. با این حال, اگر شما به دنبال برای میراث فرهنگی تجربه عاشق را نسبت به معشوق خود جذابیت روستایی از رنگ پر جنب و جوش و عظمت Maharajas و سلطنتی خود را افسانه و تاثیر سلسله های مختلف و حاکمان ساخته شده به مدرن هند, سپس, مثلث طلایی چیزی است که شما باید انتخاب کنید برای سفر خود را به هند است.

مثلث طلایی است که یک نام داده شده به یک مسیر گردشگری را پوشش می دهد که سه معروف شهرهای شمالی هند – دهلی آگرا و جیپور. این مسیر است که معمولا تحت پوشش جاده ها و پوشش می دهد تقریبا 900 کیلومتر در مثلثی مدار. هر پا از سفر طول می کشد 4 تا 6 ساعت است. این سه شهر باید جذابیت منحصر به فرد خود و هر یک از شما تعجب با ویژگی های متمایز آن و دلخوشیها. این مسیر بسیاری از سنگهای دیگر مانند یک پرنده قرن یا یک میراث توچال جمع در برخی از روستا است که شما می توانید زندگی روستایی هند ، با توجه به وقت و علاقه یکی یکی می توانید تغییر دهید و سفر و تجربه غنی میراث فرهنگی هند است.

اولین شهر در مدار معمولا دهلی نو است برای این واقعیت ساده است که آن را تا فرودگاه بین المللی و دسترسی بهتر از همه در سراسر جهان است. شما نمی خواهد متوقف شدن شگفت زده تنوع فرهنگ, دین, معماری, و در حال حاضر ثروت از شهر دهلی نو.

دهلی نو شده است, شهرستان پایتخت سلسله های متعدد. شهر مدرن شامل بقایای 11 پایتخت. دهلی نو خواهد افراط تمام حواس پنجگانه شما در واقع در ابتدا ممکن است کمی دشوار به تنظیم ترافیک, سر و صدا, انواع بوها و دریایی از مردم اما هنگامی که حواس خود را تنظیم کنید تا همه از آن شما خواهد شد کشف دهلی بسیاری از حاکمان باید در عشق با کاهش یافته.

این دیگ ذوب از فرهنگ های مختلف با شکوه بناهای تاریخی مانند قطب منار لعل قویلا مسجد جاما Lutyens’ دهلی نو است که در تضاد کامل با دهلی قدیم و بسیاری از دیگران است. تعداد زیادی از موزه ها مانند موزه ملی نهرو موزه یادبود موزه ملی راه آهن و گالری ملی هنر مدرن ، مدرن و بناهای تاریخی مانند لاکشمی نارایان معبد نیلوفر آبی معبد Akshardham معبد ، خواهد بود یک نمایش از هنر و تنوع فرهنگی مدرن هند است. بمبئی ممکن است این شهر به بافت بالیوود سحر و جادو اما دهلی نو همیشه buzzes با فعالیت های فرهنگی. یکی می تواند لذت بردن از تئاتر و اجرای طیف وسیعی از موسیقی و رقص و اجرای برنامه های فرهنگی ملی و بین المللی هنرمندان در حالی که در دهلی نو.

شما می توانید افراط خود را با شگفت انگیز ترین لذت آشپزی از Mughalai مواد غذایی به انواع مواد غذایی از کشورهای هند است. برای کسانی که می خواهم به چوب به گزینه های نزدیک به خانه وجود دارد خواهد بود و رستوران های متعدد ارائه غذاهای بین المللی است. اگر شما یک متخصص آشپزی و یا می خواهم به دانستن بیشتر در مورد مواد غذایی هند یک قدم به ادویه بازار در دهلی نو خواهد بود یک تجربه شما خواهد نکنید. شورش از رنگ و بوی مختلف از گیاهان و ادویه جات ترشی جات خواهد بود حافظه شما باید همیشه گرامی هر زمان که شما فکر می کنم از هند است.

بعدی شهرستان در مثلث است که معمولا در آگرا است. که چون معروف جهان تاج محل واقع شده است وجود دارد و افراد معمولا می خواهید به آن را به عنوان به زودی به عنوان آنها می رسند به هند است. دلربا قطره از عشق روکشی در زیبایی از سنگ مرمر سفید است که نفس بسیاری از ما. خواهد بود وجود دارد به سختی هر کسی که نمی خواهد exclaim آه هنگامی که تاج می شود. این بنای تاریخی از عشق افسون مردم با زیبایی و شکوه آن. از جاذبه های دیگر مانند آگرا فورت سیکندرا و فاتح پور سیکری نیز نمادهای مغول دوران های معماری و حمل و نقل یکی برای زمان های مختلف. در مجموع آگرا ممکن است به نظر می رسد مانند یک توریست پسند شهرستان با آن پر به brinks جمعیت مزاحم سیاهی و متعدد غیر رسمی, راهنما و اسکورت اما خراش سطح و شهر را ترک خواهد کرد شما را سرگرم و شاهد هر دو.

شهر سوم این مثلث جیپور است. این شگفت انگیزی شهرستان به سرعت در حال تبدیل شدن به مدرن اما این شهر صورتی با آن عظمت کاخ سلطنتی خود را میراث آن را با رنگ پر جنب و جوش آن افتخار Rajput تاریخچه و جوانی است که جذابیت بی بدیل شده توسط هر. تپه قلعه کهربا یکی از جاذبه های این شهر, اما شما خواهد شد شیفته آن کاخ ها و معروف جهان, رصدخانه. جیپور تاریخ غنی و سنت خواهد بود بسیار واضح در آن عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد و آن هنر و صنایع دستی. جیپور رنگارنگ و شلوغ بازار خواهد شد آزمون مهارت چانه زنی خود را. اگر شما مانند خرید و استعداد چانه زنی و سپس این است برای شما. جیپور دروازه ورود به کویر این شهرستان خواهد جذبه شما را به بیابان و دریافت بیشتر از آن طعم محلی.

تور مثلث طلایی را به شما سخاوتمندانه دوز شمال هند در تاریخ و فرهنگ و هنوز هم شما را ترک تمایل برای اطلاعات بیشتر.

[ad_2]