متن ازدواج و صیغه موقت به صورت کامل و دقیق – سالن عقد حلما

این سالن عقد با داشتن فضای مناسب و کادر مجرب، پذیرای شما عزیزان و میهمانان شما میباشد. این مجموعه با ارائه سلف سرویس به شما عزیزان آماده است که شبی به یاد ماندنی را برای شما بسازد، بر این اساس توجه کنید که مجموعه حلما ودینگ با ارائه خدماتی مانند نوشیدنیهای گرم و سرد، انواع غذاها، دسر و… مجموعه مهرافزا دارای سالن فضای باز (باغ) و سالن VIP در شعبه گاندی خود است. این مجموعه دارای 3 سالن شیک و مجلل به نام ارکیده، مرمر و آینه می باشد و همچنین با فضای باز و محوطه مجلل و مدرن امکان میزبانی از جشن ها و مراسمات عقد شما می باشد.

همچنین بخش تشریفات این دفترخانه، امکان تزئین و گلآرایی ، شمع آرایی و بادکنک آرایی سالن و سفرهعقد را مطابق با سلیقه شما دارد. شما بنابر سلیقه و اهدافی که از برگزاری عقد محضری خود دارید، میتوانید با این مجموعه تماس گرفته و برای دریافت اطلاعات بیشتر حضوری مراجعه نمایید. این محضر با ارائه خدمات متنوعی، راحتی و آرامش برای شما ایجاد خواهد نمود.

به راحتی میتوانید یک جشن کوچک در این محضر برگزار کنید. همچنین درصورت تمایل، میتوانید از خدمات فیلمبرداری،عکاسی و موسیقی زنده مجموعه هانی مون، با هماهنگی و رزرو استفاده نمایید. این دفترخانه با 15 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری عقد محضری در منطقه سعادت آباد تهران واقع شدهاست. دفتر عقد و ازدواج مهر افزا یکی از معروفترین دفاتر عقد محضری تهران در محدوده غرب تهران محسوب می شود. یکیدیگر از بهترین دفاتر عقد تهران، دفتر عقد و ازدواج پیوند مهر دریا است.

ظرفیت سالن در دفتر مرکزی مهر افزا 50 نفر است و امکاناتی همچون کافیشاپ، گلآرایی ، شمع آرایی، بادکنک آرایی را برای برگزاری هرچه باشکوهتر این لحظه ناب در زندگی شما فراهم سالن عقد ستیا قم نموده است. محضر عقد و ازدواج هانی مون، درواقع یک تالار نقلی و کوچک است که به شما این امکان را میدهد، به بهترین شکل از میهمانان خود پذیرایی نمایید. یک پرسنل خوب، پرسنلی است که به کار خود تسلط داشته باشد و با خوش رویی از مهمان ها پذیرایی کند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت سالن عقد لعلی قم.