مارول در منحصر به فرد سنت هند از پوشیدن طراح Anarkali مناسب

[ad_1]

اگر شما زندگی می کنند در خارج از هند و وجود رستوران هندی یا جوامع در نزدیکی جایی که شما زندگی می کنند, شما معمولا مارول در چه رنگارنگ لباس زنان هستند. این بخشی و جزئی به خود فرهنگ غنی و سنت. اما زمانی که شما در زندگی واقعی کشور هند در آسیا و شما متوجه خواهد شد که چقدر فوق العاده پر جنب و جوش خود را از سنت ها و آن همه شروع می شود با جشنواره ها و چه در زنان با پوشیدن.

چه Anarkali مناسب?

هنگامی که زمان از سال می رسد زمانی که جشنواره برگزار می شود چپ و راست در هند این است که زنان ولخرجی در خرید برای افسانه لباس هندی. حتی اگر شما در حال مدرن, هندی, زن, شما هنوز هم توسط برخی از قوانین اجتماعی و سنت ها وقتی که می آید به آنچه که شما باید پوشیدن به خصوص هنگام حضور در جشن است. اما این به این معنا نیست که شما باید قربانی سبک و مد در هنگام انتخاب کنید که چه لباس برای پوشیدن دارم.

آغاز فصل جشنواره نیز زمانی که آیتم های شیک از طراحان مانند آزاد بودن از نفس مبتنی دیوالی و Dussehra در دسترس ساخته شده برای زنان هند است. یکی دیگر از محبوب طراح Salwar Kameez که ایجاد مرسوم, مد روز, مد روز لباس هایی که زنان را می پوشند در طول جشنواره نجومی. یکی از محبوب ترین محصولات ساخته شده توسط این طراح است Anarkaili کت و شلوار.

Anarkali مناسب هر دو سنتی و مدرن به عنوان آنها در حال حاضر در حال ساخت یک گشت در صنعت مد. Anarkali لباس و یا لباس های کوتاه و نیمه یا کامل آستین که تنگ در آغوش. لباس و مناسب نصب شده در بالای کمر اگر چه سجاف لباس رایگان است در جریان است. این طرح از لباس های ساخته شده توسط این طراح های طبقه بندی شده به لباس و لباس – با مناسب داشتن شلوار پوشیده زیر سبک سنتی Anarkali لباس.

نگاه Gorgeously مد روز با جدیدترین طرح های کفش های خدمات مناسب

اگر شما به دنبال برای Anarkali لباس پوشیدن برای هر هندی, جشنواره, در اینجا چند چیز به خاطر داشته باشید:

  • در طول جشنواره های بزرگ مانند آزاد بودن از نفس مبتنی دیوالی یا Dussehra, Anarkali لباس لباس مناسب برای پوشیدن دارم. آنها اتصالات bodices که تزئین شده با بوق دانه دانه های سنتی و پر تلالو sequins. آنها همچنین می تواند ساخته شده با reasham و زری دوزی که یکی از ویژگی های است که Anarkali لباس محبوب.
  • اگر شما به دنبال آخرین روند در Anarkali مناسب خود را انتخاب کنید از طرح های است که چهل تکه bodices و سبک های مختلف برای لباس. برای مثال هنگامی که از محبوب ترین و مرسوم طرح های که شما می توانید برای رفتن مناسب هستند که ruched bodice به آن نگاه متفاوت است. تاب Anarkali مناسب است که باید یک شال به سبک و یا بستر سبک نیز بسیار محبوب است. شما می توانید در معرض به عنوان کم و یا به همان اندازه پوست به عنوان شما می خواهید با آنهایی که حجاب حاجز یا بازوی عریان طرح است.

هنگامی که شما آنلاین شما ملزم به پیدا کردن فروشگاه های مختلف است که تخصص در فروش Anarkali مناسب. خرید از آنهایی که باید یک انتخاب گسترده ای از رنگ ها و طرح های. به طور طبیعی, پوشاک نیز باید کامل مناسب برای شما. آیا شما به دنبال چیزی برای پوشیدن در یک رویداد رسمی و یا یک جشن هندی, مراسم gorgeously مرسوم Anarkali مناسب هستند بهترین راه برای رفتن است.

[ad_2]