لکنو – تور نوابی شهر

[ad_1]

بخشی از اوتار پرادش لکنو حتی به عنوان پایتخت دولت است. واقع در بانک Gomti آن را به یک هویت منحصر به فرد کمی متفاوت از بقیه شهرهای هند و در عین حال کاملا هندی. معروف آن urbane منش و رفتار لکنو به خوبی حفظ آن فرهنگ است. یک حکومت با مشخصات بالا و پرشکوه نواب این شهر هنوز یک سویه از فراوانی.

سازه از نوابی روز و راج عصر در حال خال خال در سراسر شهرستان. زندگی از سنین لکنو تبدیل شده است کمی متراکم و ممکن است پایمال کردن یک غریبه به شهر. اما شکوه و جلال که آن را نگه می دارد است که مطمئن شوید که برای همان. تاسیس یک قلمه از زمان سلسله نواب سعادت خان برهان-ul Mulk این شهر به زودی در افزایش شهرت و تبدیل شد به اندازه کافی بزرگ به عنوان بزرگترین و موفق ترین شهرستان در کشور است. شکوه بود که به خوبی حفظ شده و حتی در طول زمان ، گاهی اوقات در سراسر قرن نوزدهم تایمز لندن گفته شده است که مقایسه آن با نامی رم. آن را در طول نواب که لکنو توسعه یک طعم و مزه برای هنر مانند شعر و رقص است.

غنی گذشته را ترک کرده است بسیاری از فرهنگی و معماری ثروت برای لکنو. ساختمان ها از نوابی عصر و سازه های انگلیسی ها هنوز هم باقی می ماند یک جاذبه برای بازدید کنندگان به شهرستان. یکی از بهترین نمونه های معماری اسلامی است که در باره Imambara. یک ساختار عظیم آن است که یک آرامگاه نواب. دخمه پرپیچ و خم است به خصوص جالب است و می توانید نگه داشتن یک اشغال تقریبا برای یک روز. لا Martiniere کالج در اینجا این است که ارزش بازدید را برای این واقعیت محض است که آن را یکی از قدیمی ترین مدارس در حال اجرا در کشور است. این ساختمان یک مارول را در خود دارد و برجسته شده است در بسیاری از فیلم های هندی. این جامی مسجد جاذبه برای آن ساختار عظیم و ماسه سنگ زرد عظمت. یکی از بهترین در کشور و بزرگترین در شهرستان مسجد دودی بسیار زیاد ارزش هنری. از لکنو اقامت یک سایت است باید یکی را از دست ندهید زمانی که در لکنو. خرابه های یک بار با شکوه ساختمان در حال حاضر به عنوان شهادت به مرگ خونین از انگلیسی ها از کشور است.

گردشگران نمی توانند حرکت از لکنو بدون خرید در اینجا. آن است که مطلق بهشت برای خریداران. بدون شک آن است Chikankari و Zardosi کار می کند که بهترین خرید در اینجا. وقتی که می آید به خوردن لکنو بهترین و شناخته شده برای آن Moghlai و Awadhi خوردم.

مراجعه به لکنو تنها می تواند شما اجازه می دانم که ثروت آن است که در آن خیابان های پیچ در پیچ و کهنه بازار. یک پیچ و خم بسیاری از مشکلات شهرستان را ارائه می دهد منحصر به فرد و دلربا جهان به اکتشاف.

[ad_2]