لندن Lutan فرودگاه

[ad_1]

لندن Lutan فرودگاه چهارمین فرودگاه در بریتانیا پس از گاتویک فرودگاه هیترو و استانستد. علاوه بر آن 5 شلوغ ترین فرودگاه در لندن در مورد ترافیک مسافری. آن است که در حال گسترش افق خود را به شدت به منظور دیدار با مسافران مورد نیاز است.

وجود دارد این است که یک باند فرودگاه به طول 2,160 متر ارتفاع 526 ft. باند مجهز به سیستم ابزار فرود. وجود دارد حدود 60 غرفه در حال حاضر برای هواپیما. به منظور فراهم کردن آسایش بیشتر برای مسافران, فرودگاه دارای طرح خاص که دارای زمین سمت ورود به ترمینال از طریق جاده.

امکانات

وجود دارد این است که یک باند فرودگاه است که 2,160 متر است. ابزار فرود و سیستم اجازه می دهد تا فرودگاه به مدیریت عملیات خود را به درستی. ترمینال لندن Lutan فرودگاه دارای مجموعه گسترده ای از کافه ها و مغازه ها و رستوران ها و بار های سیستم اطلاعات پرواز سیستم پذیرش شصت و بررسی میز. طبقه اول بخش امتداد به 9000 فوت مربع و با ویژگی های خیره کننده سقف طاقی. وجود دارد یک منطقه گسترده ای از پارکینگ در دسترس برای مسافران به پارک وسایل نقلیه خود را.

برنامه های آینده

در ابتدا این فرودگاه ساخته شده است یک برنامه برای افزایش باند مسیرهای اما فسخ در نظر دارد با توجه به برخی از دلایل است. در حال حاضر طرح خود برای گسترش باند فرودگاه از 2,160 متر طول کامل از 3000 متر طول بوده است و پیش بینی شده است. با این بهبود لندن Lutan فرودگاه قادر خواهد بود برای رسیدگی بیشتر مسافران به راحتی.

همه این نقاط برجسته کردن اهمیت و ویژگی های لندن Lutan فرودگاه. هنگامی که شما در حال سوار در این فرودگاه شما یک تجربه فراموش نشدنی است. چه انتظار دیگری از یک فرودگاه ؟ در اینجا هر امکانات و ویژگی های خوبی قرار داده شده به منظور تهیه مسافران است. شما به راحتی می توانید کشتن زمان انتظار خود را با مرور بیش از خالص و یا داشتن تنقلات در رستوران. در نهایت لندن Lutan فرودگاه بهترین حالت از حمل و نقل پس از آماده شدن به تجربه.
امکانات حمل و نقل

فرودگاه گسترده و بزرگ منطقه پارکینگ برای وسایل نقلیه فراهم می کند دسترسی سریع به مسافران به ترمینال از طریق پارکینگ منطقه. در مورد مردم دیر آنها می توانید دسترسی مستقیم به ترمینال از طریق منطقه پارکینگ است که در مجاورت ترمینال. متعددی وجود دارد که حمل و نقل عمومی و خدمات در دسترس برای کمک به شما برای رسیدن به فرودگاه مانند شاتل اتوبوس و تاکسی. اگر شما استخدام تاکسی شما خواهد رسیدن به دروازه ورودی فرودگاه فورا. اگر شما انتخاب می کنید با اتوبوس به سفر پس از آن شما خواهد بود فرود بر روی ورود به دروازه از فرودگاه.

[ad_2]