لباس قهرمان بتمن که پشت این لباس پنهان شده کیست؟

لباس قهرمان بتمن که پشت این لباس پنهان شده کیست؟

 

بروس وین، میلیاردر آمریکایی که والدینش در کودکی کشته شدند، تصمیم گرفته است با ستمگران خود مبارزه کند و عدالت را به جامعه بازگرداند. او تربیت بدنی خاصی دارد و برای حل مسائل از هوش، استدلال و تکنیک های تحقیقی استفاده می کند.
بتمن کیست؟

کودکان عاشق بازی و خیال پردازی هستند. با این لباس زیبای Spiderman Baby Masquerade به بچه هایتان این فرصت را بدهید که با بازی خلاقانه و هیجان انگیز سرگرم شوند. کودکان بسیاری از مهارت های زندگی را با غوطه ور شدن در دنیای نقش آفرینی در لباس های مختلف مانند لباس حیوانات کودکان یا لباس های حرفه ای کودکان با پوشیدن ماسک های نمایشی نمدی تمرین می کنند. این لباس بتمن بچه گانه برای بچه‌ها برای بچه‌ها عالی است، بازی می‌تواند خلاقیت بچه‌ها را افزایش دهد

اما قبل از پرداختن به لباس کاراکترها، بهتر است به طور خلاصه در مورد ابرقهرمانان و تاثیر آنها بر سلامت روان کودکان صحبت کنیم.

امروزه آنقدر در زندگی کودکان ابرقهرمانان وجود دارند که تمام وسایل شخصی آنها مانند عینک، لباس، اسباب بازی، کیف و صورت یکی از ابرقهرمانان حک شده است. این ابرقهرمانان علاوه بر ظاهرشان می توانند بر سیستم روانی کودک نیز تاثیر بگذارند.

ابرقهرمانان در داستان: شخصیت های ابرقهرمانی فقط دنیایی نیستند که امروز در فیلم ها می بینیم. در طول تاریخ، در هر فرهنگ و تمدنی، همیشه ابرقهرمانی وجود داشته که ناجی مردم بوده است و امروزه او را در اساطیر هر کشوری می شناسیم. ابرقهرمانان گذشته بر خلاف ابرقهرمانان امروزی در قالب انیمیشن و داستان به ما ارائه شده و در حماسه ها و اسطوره ها حفظ شده و به ما رسیده است.

بتمن با هوش و ذکاوت فراوان تمام قدرت های خود را با قدرت هوش، مهارت های علمی، تکنولوژی و ویژگی های کارآگاهی بدون خصلت های مافوق بشری به دست می آورد. لباس های الهام گرفته از خفاش بتمن به او کمک می کند تا مهارت های خود را تکمیل و بهبود بخشد