لباس دخترانه السا راهی برای ورود به دنیای انیمیشن است.

لباس دخترانه السا راهی برای ورود به دنیای انیمیشن است.

 

با کمک این لباس کودکان می توانند بازی ها و دنیای جدید را به شکل های مختلف تجربه کنند.

.

لباس السا همچنین به لطف قدرت های جادویی و تی شرت های زیبای خود طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. السا سعی کرد از اشتباهاتش درس بگیرد، که به بچه ها چیزهای زیادی یاد داد.

کارتون السا هم با موسیقی و هم با تاریخ همه را مجذوب خود می کند. Frozen اولین فیلم دیزنی است که به دختران آموزش می دهد که همیشه برای زنده ماندن به مرد نیاز ندارند. اما خواهران نیز برای یکدیگر گنج هستند.

در سال 2014، کارتون Frozen بیش از 18 میلیون بار در تلویزیون دیده شد و یکی از پرفروش ترین فیلم ها در ایالات متحده بود. در ژانویه 2015، فروزن رکورد پرفروش ترین فیلم سی دی را در ایالات متحده شکست.

برای السا لباس نو بخر
لباس السا را ​​از کجا در اصفهان بخریم

لباس شخصیت های جذاب و دوست داشتنی السا را ​​می توانید به راحتی از فروشگاه اینترنتی MilliJun به مدت یکی دو ساعت در تهران و دو یا سه روز در شهرستان سفارش دهید. مشاهده تمامی مدل ها

همانطور که گفتیم بچه ها دوست دارند از لباس شخصیت های مورد علاقه خود در بازی با دوستان استفاده کنند. از لباس های شخصیت های کارتونی، نمایش های کودکانه و مناسبت های مختلف استفاده کنید. والدین می توانند با تهیه فیلم و عکس با دوستان این خاطره زیبا را ثبت کنند که تا سال ها با خرید لباس های السا در ذهن فرزندانشان باقی بماند.
قیمت لباس های السا در سایزهای مختلف از 1 تا 12 و حتی برای دختران بازار خرید بهتر است. در مجموع، لباس السا یک هدیه بسیار زیبا، خاص و کاربردی است که می توانید به عنوان هدیه تولد، هدیه (برای رشد دختران در رشته های مختلف) یا هر نوع سورپرایزی که کودکتان بپوشد، به دوست دختر مورد علاقه خود بدهید. در جمع دوستان مانند الماس بدرخشید.

لباس یخ زده یا لباس السا یکی از محصولات جدیدی است که سورساتان برای دخترانی که علاقه خاصی به شخصیت های کارتونی پرنسس به خصوص السا دارند عرضه کرده است.

لباس منجمد، 3 تکه شامل: پیراهن بلند مخمل آبی منجمد، تاج جواهر نقره ای و تاپ جواهر السا. جنس این لباس از مخمل بسیار مرغوب بوده و یقه لباس از خز سفید ساخته شده است که بر زیبایی محصول می افزاید.

قد این لباس حدود 95 سانتی متر، عرض سینه 40 سانتی متر، قد حدودا 10 سانتی متر و قد آستین 37 سانتی متر است. ایده آل برای جشن تولد، تم های تولد منجمد و بازی های کودکانه.