قیمت طلا، سکه و دلار در امروز ۱۳۹۹/۰۶/۱۲| دلار و سکه گران شدند

[ad_1]

قیمت دلار امروز در بازار بالا رفت و با رشد ۱.۶۳ درصدی به ۲۴,۴۰۰ (بیست و چهار هزار و چهارصد ) تومان رسید. طلا و سکه هم افزایش قیمت را تجربه کردند.

 به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز، بازار ایران امروز در حالی شاهد آغاز معاملات است که قیمت طلا، سکه و دلار نسبت به روز پیش بالا رفت.

آخرین نرخ اونس طلا

امروز هر اونس طلا خلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۹۸۱ (یک هزار و نهصد و هشتاد و یک ) دلار رسیده بود، امروز – چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ مصادف با ۰۲ سپتامبر ۲۰۲۰ – با کاهش ۰.۸۹ درصدی به ۱,۹۶۳ (یک هزار و نهصد و شصت و سه ) دلار رسید.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار به ۱,۱۲۱,۹۳۰ (یک میلیون و یکصد و بیست و یک هزار و نهصد و سی) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۹۲ درصدی داشته است.

قیمت دلار امروز

امروز قیمت دلار مانند روز قبل رشد را تجربه کرد. دلار که روز قبل تا ۲۴,۰۰۰ (بیست و چهار هزار) تومان رسیده بود، امروز – چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ مصادف با ۰۲ سپتامبر ۲۰۲۰ – با رشد ۱.۶۳ درصدی به ۲۴,۴۰۰ (بیست و چهار هزار و چهارصد ) تومان رسید.

آخرین نرخ یورو

یورو امروز با کاهش ۰.۲۶ درصدی، از ۲۸,۶۶۷ (بیست و هشت هزار و ششصد و شصت و هفت ) تومان به ۲۸,۵۹۳ (بیست و هشت هزار و پانصد و نود و سه ) تومان رسید.

قیمت پوند امروز

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۷ تومان افزایش، ۳۲,۱۲۶ (سی و دو هزار و یکصد و بیست و شش ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ لیر ترکیه

لیر ترکیه امروز با افزایش ۱.۳۱ درصدی، از ۳,۳۰۳ (سه هزار و سیصد و سه ) تومان به ۳,۳۴۷ (سه هزار و سیصد و چهل و هفت ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار کانادا

در بازار امروز دلار کانادا نسبت به روز قبل ، با ۲ تومان افزایش، ۱۸,۳۷۴ (هجده هزار و سیصد و هفتاد و چهار ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه

قیمت سکه امروز به 11,500,000 (یازده میلیون و پانصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 1.73 درصدی داشته است.

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه، امروز به ۵,۶۰۰,۰۰۰ (پنج میلیون و ششصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۵۳ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروز

ربع سکه امروز با افزایش ۰.۹۴ درصدی، از ۳,۱۵۰,۰۰۰ (سه میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان به ۳,۱۸۰,۰۰۰ (سه میلیون و یکصد و هشتاد هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ سکه گرمی

همچنین هر سکه گرمی بدون تغییر نسبت به روز قبل ، ۱,۷۰۰,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد هزار) تومان معامله شد.

[ad_2]

Source link