فروش ردیاب خودرو در کرج و تهران

برای این کار کافیست به قسمت تنظیمات بروید. سپس در قسمت ویرایش اس ام اس نامبر و آی پی را انتخاب نمایید. در واقع شما با خرید جی پی اس خودرو رادار، مالک سیستمی هستید که میتوانید بنا به شرایط خود، مکانیزمها و رفتارهای مشخصی را برای آن تعریف کنید. پس از خرید ردیاب رادار، دستگاه به صورت رایگان به سرتا سر کشور ارسال خواهد شد. پس از نصب، با اتصال ردیاب و سیم کارت به اپلیکیشن کار راه اندازی جی پی اس تمام شده است. ردیاب خودرو پس از نصب بر روی خودرو در هر لحظه موقعیت جغرافیایی که همان طول و عرض جغرافیایی است را از طریق ماهواره جی پی اس دریافت می کند.

با ارسال کلمه Where یا اجرای فرمان موقعیت یابی در اپلیکیشن می توانید به موقعیت خودرو دسترسی پیدا کنید . نرمافزار ردیاب ماشین، رابطی بین سرور و کاربران است که وظیفه نمایش اطلاعات ذخیره شده در سرور اختصاصی را به عهده دارد. زمانی که سختافزار رادار برروی خودرو نصب میشود، کلیه اطلاعات و داده های ماشین را به سمت سرور ارسال و ذخیره میکند.

و سیم بنفش در صورت نیاز مالک خودرو به سیم بنزین پشت سر آمپر وصل می شود. در حقیقت از طریق اینترنت سیمکارت، صاحب خودرو میتواند بدون وجود محدودیت فاصله و در هر لحظه، خودرو خود را به صورت آنلاین ردیابی و مشاهده نماید. که با استفاده از آن صاحب خودرو می تواند در هر کجا دنیا و بدون هیچ گونه محدودیتی فاصله خودروی خود را به صورت انلاین بر روی سایت ردیابی مشاهده کند. در صورت مشاهدۀ سیم زردنگ، باید بدانید که این سیم عملکرد خاصی ندارد و احتیاجی به اتصال به قیمت gps خودرو 206 منبع برق نیست.

همچنین اگر فاز متر عدد 12 ولت را نشان داد نشان دهندۀ فیوز منبع است. سرور یک منبع عظیم برای ذخیرهسازی اطلاعاتی است که هرروزه با آنها سروکار داریم. ماهوارههای جی پی اس هر در شبانه روز دو بار به دور کره زمین میچرخند و سیگنالهای اطلاعاتی را به زمین ارسال مینمایند. تیم وایزر و گروه تحقیقات کاوشکام آسیا با چندین سال سابقه موفق در این راه به شما کمک خواهند کرد.