فرانسه – آنلاین تور فرانسه

[ad_1]

با سابقه پوشا قرن افسانه معماری از قرون وسطی و دوره باروک تا مدرن روز و یک multracultural جامعه ارائه می دهد که هنر موسیقی و تئاتر بی پایان ورزشی فرصت ها و بالا غذاهای پاریس خواند همه. برای 2 میلیون به علاوه ساکنان آن ارائه می دهد یک زندگی بزرگ اما حتی اگر شما در حال بازدید از برای یک آخر هفته می توان آن را جادویی. برای کسانی که به سادگی می خواهید برای استراحت و جذب جو برای چند روز لذت بردن از پارک های عمومی, فروشگاه, برای طراح مد یا مطالعه معماری پاریس با شکست مواجه خواهد شد به شما مسحور.

این کاملا فرهنگی شهر جهان وطنی از امروز گریه به دور از پاریس قرن گذشته هنگامی که آن را در آغاز زندگی به عنوان یک جامعه کوچک جوجه اشیانه در آنچه در حال حاضر کراوات de la Cite. یکی از بزرگترین شهرهای جهان آن جایی است که هر کس باید حداقل یک بار در طول عمر خود. اگر شما می توانید شما باید بازگشت به شهر بارها و بارها به تجربه آن در زمان های مختلف سال است. هر فصل دارای جذابیت خاص خود را دارد در پاریس.

بهار به ارمغان می آورد مردم را در droves ، sipping قهوه در کافه پیاده رو, آهسته دویدن یا قدم زدن در پارک های بزرگ مانند Jardin du Luxembourg یا Jardin des Tuileries, هر دو یک کندو از فعالیت در صبح روز یکشنبه. تابستان هنگامی که بسیاری از پاریسی برای خانه های تعطیلات در کنار دریا به ارمغان می آورد خارج از شهر بازدید کنندگان مشتاق به دیدن مناظر در حالی که در پاییز پارک تبدیل ظریف سایه ای از طلا و زمستان به ارمغان می آورد سرد صبح و کریسمس در این شهرستان جادویی. این Charnps-Elysees لباس سفید چراغ جشن در زمستان یک منظره خیره کننده است که باقی خواهد ماند در حافظه طولانی پس از بازدید.

بازدید کننده به پاریس امروز را پیدا خواهد کرد با شکوه کلیسا ساختمان از برگشتن-کدبانو مقر اسقف اعظم پاریس که ایستاده بود روی کراوات de la Cite پس از 14 قرن به حتی پیش از آن اما کمی شناخته شده مشتق از زبان لاتین سبک Eglise Saint-Gerrnain-des-Pres است که قدمت آن به قرن 10. دومی واقع شده است در میان پر جنب و جوش و شلوغی مشغول سمت چپ. سایت های اصلی است که هر کسی که بازدیدکننده داشته پاریس می خواهد به دیدن هستند و بدون شک: تور ایفل ایستاده با افتخار و بی سر و صدا به تماشای بیش از این شهر; Les Invalides سایت از مقبره ناپلئون من نئو-رومی-بیزانسی Sacre-Coeur روی تپه ای در Montmartre; موزه Musée du Louvre, صفحه اصلی به بیش از 35000 بی بها آثار هنری; Arc de Triomphe است که به طور مستقیم در خط دید از Musée du Louvre; the Place de la Concorde; و اینده La Grande Arche در La دفاع در حومه شهرستان. موزه علاقه مندان خواهد بود شیفته آثار اگوست رودن در رودین و پابلو پیکاسو در موزه پیکاسو و معاصر نمایشگاه مستقر در موزه Musée d’orsay در سمت چپ و یا در آشکارا مدرن, رنگ روشن, مرکز ژرژ پمپیدو. بیشتر در صحرا توانا Chateau de Versailles خانه سابق خانواده سلطنتی و یا Chantilly با آن شهرت فوق العاده برای اسب مسابقه هستند مطلق musts در گشت و گذار در دستور کار است.

پاریس است نه موزه ، این یک پربرکت جایی که ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان لذت بردن از زندگی کامل است. وجود گالری های هنری که باز بماند تمام شب در ویژه رویدادهای سالانه و رستوران ها ارائه مواد غذایی از تمام گوشه و کنار جهان از جمله آسیا, مکزیکی, ایتالیایی و هندی, در علاوه بر این البته به بهترین غذاهای فرانسوی.

متعدد وجود دارد رویدادهای فرهنگی و جشن برای لذت بردن از در پاریس مانند بزرگ Fete de la Musique که در طی آن پاریسی و بازدید کنندگان از همه سنین پارتی در خیابان. پس از آن, البته, وجود دارد, جهان بزرگترین خانه مد. سر rue du حومه شهر سن-اونوره نه چندان دور از اپرا کاخ Gamier به افراط در عمده نام طراح مانند ورساچه گوچی کارل Lagerfield و Herrnes به نام تنها چند. اضافه کردن به این پیاده روی در پارک های صبح یکشنبه در بازار پر از انیمیشن گفتگو, تماشای نوازندگان خیابانی و یا گرفتن یکی از bateaux برای یک فرصت سفر در امتداد رود سن و شما کشف خواهید کرد که چرا به شهرستان ویژه است. اکثر بازدید کنندگان از آمدن به پاریس برای دیدن آن مشهور جهان نقطه عطفی تاریخی ساختمان ها که جان سالم به انقلاب حمله و جنگ به دیدن خیره کننده معماری مدرن و یا به سادگی برای لذت بردن از فضای پر جنب و جوش, اگر تنها برای یک آخر هفته. مهم نیست که چگونه چند بار شما بازدید از شهر متوقف هرگز به الهام بخش. رمانتیک, تاریخی, تئاتر, هنری, معماری جالب, یک عاشق هنر و لذیذ لذت – پاریس است چیزی برای همه.

[ad_2]