غنی سازی خود را با متفاوت لوکس اروپایی و تورهای

[ad_1]

اروپا – زندگی می کند تا شهرت خود را از زرق و برق, فرهنگ, سنت, مد, هنر, موسیقی, معماری و طراحی. لوکس اروپایی و تورهای شما اجازه کاوش گسترده ای از جنبه های لذت بخش است. لوکس اروپایی در تعطیلات به شما اجازه مسافران را به یاد ماندنی زمان کشف چندین شهر هستند که فراتر از قدردانی.

در زیر چند لوکس بوتیک هتل ها در حال حاضر در سراسر شهرستانها چند:

ریتز – برای تجربه لذت در لندن

فکر لوکس اروپایی تعطیلات با برتری در خدمات و پیچیدگی? سپس ریتز به شما اجازه تجربه محض عظمت و توانگری و زیبایی است. در واقع نفس پیکادلی درست در قلب لندن; موقعیت این هتل است که فقط مناسب برای کشف این شهر و تمام اطراف آن. در میان بسیاری از لوکس بوتیک هتل ها در لندن, این خوابگاه ارائه می دهد پنج نوع سوئیت حکومت شگرف داخلی و برجسته داخلی. عطر انگلیسی, آشپزی کافی است به scintillate حواس و ناهار خوری را می توان لذت واقعی به دلیل آماده سازی است که از بهترین و تازه ترین مواد تشکیل دهنده.

Castiglion del Bosco – برای ظریف ترین اقامت در ایتالیا

این محل اقامت ساخته شده است در قلب توسکانی و مشهور جهان Brunello دی Montalcino تولید شراب در منطقه یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی خواص در توسکانی ایتالیا. لوکس اروپا تور به این مکان شما را به یک محل احاطه شده توسط ملایم تپه های با شکوه سبز و بسیاری از ساختمان های باستانی. شما خواهد بود جایگزین در محیط با شکوه اجازه دادن به شما برای کشف معتبر توسکانی ظریف در تنظیمات.

وجود 23 سوئیت بزرگ ارائه کامل آرامش و آسایش.

کلاه Rocat – به افراط با سنت های اسپانیا

تعطیلات لوکس به کلاه Rocat استقبال در بزرگ 88 هکتار از قلعه در خلیج پالما در اسپانیا. شما می توانید احیای حواس خود را در سنت و فرهنگی غنی تنظیمات از 24 اتاق و سوئیت است که با دقت بازسازی شده است. تمام آن باقی می ماند در حال یکپارچه با پر زرق و برق, معماری, برق زده معاصر و کلاسیک مبلمان. از خواب بیدار به صدای دریا و سپس لذت بردن از با دلپذیر صبحانه در تراس. صرف اوقات فراغت خود را با بازی تنیس و یا راه رفتن در امتداد ساحلی خط.

Breidenbacher Hof – انیمیشن سفر به آلمان

اجازه دهید آنها را متنعم شما با استانداردهای بالا در خدمات و درمان چشم خود را با طرح های بسیار عالی از زیرساخت های آن Breidenbacher Hof در کشور آلمان واقع شده است درست برای مطابقت با تجربه خود را با مظهر لذت. لوکس اروپایی تعطیلات در این 200 سال محل اقامت را به شما ارائه طیف گسترده ای از امکانات رفاهی از جمله docking آی پاد سیستم تلویزیون صفحه تخت. وجود دارد 79 خیره کننده هتل و 16 سوئیت ساخته شده از تلفیق مدرنیته و سنت است. مهمانان می توانید مشاهده و نمایش خیره کننده از Dusseldorf قدیمی شهر از مجموعه ریاست جمهوری.

[ad_2]