عمده فروشی عرضه کننده میلگرد فولادی

راه حل های تامین هریس میلگرد عمده فروشی را به مشاغل مختلف در سراسر ایالات متحده میله تقویت کننده یا میلگرد ، نوار فولادی رایج است که نورد گرم است و به طور گسترده در صنعت ساخت و ساز ، به ویژه برای تقویت بتن استفاده می شود. میلگردهای فلزی بیشتر به عنوان وسیله ای برای کشش بتن و سایر سازه های سنگ تراشی مورد استفاده قرار می گیرد تا به بتن در حالت فشرده شده کمک کند. بتن ماده ای است که از نظر فشرده سازی بسیار قوی است اما عملاً بدون استحکام در تنش. برای جبران این عدم تعادل در رفتار دال بتونی ، نوار تقویتی در آن ریخته می شود تا بارهای کششی را تحمل کند.

نوار آرماتور فولادی یا بتونی مشترک با پشته های سنگین برای کمک به اتصال آرماتور به بتن به صورت مکانیکی تهیه می شود – این معمولاً به عنوان نوار تغییر شکل یافته شناخته می شود.

Harris Supply Solutions طیف گسترده ای از اندازه ها ، نمرات و ریزگردها از جمله میلگرد سیاه ، میلگرد روکش شده با اپوکسی و میلگرد ساختگی را در اختیار شما قرار می دهد. ما متعهد هستیم که در صورت نیاز به آنچه مشتریان ما نیاز دارند ، داشته باشیم. ما به عنوان یک شرکت تابعه Nucor از طریق Nucor Trading می توانیم در سراسر ایالات متحده و در صورت لزوم بین المللی به میلگرد مجدد بپردازیم. ما می توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید ، پیدا کنید ، هرچه که باشد.

امروز با راه حل های تامین هریس شروع کنید!

اندازه های میلگرد

ما طیف گسترده ای از اندازه میلگرد را از شماره 3-3 # 10 ذخیره می کنیم.

اندازه میلگرد
میلگرد BLACK

میلگرد بدون هیچ گونه پوشش ، ما میلگردها را در چندین درجه و طول انبار می کنیم تا نیازهای شما برای کار را برآورده سازیم.

میلگرد سیاه
میلگرد پوشش داده شده EPOXY

میلگرد روکش دار اپوکسی در بتن در معرض شرایط خوردگی استفاده می شود.

میلگرد روکش شده با اپوکسی
REBAR ساخته شده

برای نیازهای شما در پروژه های کوچک ، HSSI از شرکت مادر ما ، گروه هریس فولاد ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان در آمریکای شمالی به میلگردهای ساختگی دسترسی دارد.

قیمت میلگرد ساختگی
راهنماي میلگرد
راهنمای نشانه گذاری Rebar
این راهنما می تواند به شما در انتخاب نوار تقویت کننده صحیح برای برنامه خود و ارائه اطلاعات در مورد علائم میلگرد و خصوصیات کمک کند.

راهنمای میلگرد
ایمنی REBAR و سازگاری
ایمنی و سازگاری میلگرد
برای اطمینان از ایمنی محصولات میلگرد ما ، یک کپی از برگه اطلاعات ایمنی میلگرد فولادی Nucor داریم.

ایمنی و سازگاری میلگرد
اگر سؤال دیگری در مورد میلگرد دارید و نمی توانید در سایت ما پیدا کنید ، لطفاً از این صفحه CRSI استفاده کنید.

برگه های اطلاعات ایمنی مواد Nucor
سیستم های رتبه بندی LEED
استانداردهای ASTM
Harris Supply Solutions یک توزیع کننده عمده فروشی برای مشتریانی است که به دنبال یک همکاری طولانی مدت هستند. نقل قول قیمت فقط در اختیار دارندگان حساب جاری است.
برای درخواست مشاوره ، امروز با ما تماس بگیرید