علم و هنر و تحقیقات سرطان

[ad_1]

تکامل انسان شده است یکی از مستمر چرخه درگیری بین های مختلف اساطیری خدایان برخی از قبایل و دیگران متعلق به تمدن است. ساخت زیبا از آثار باستانی تاریخ دوره از خلاقیت انسان است که مومی و سپس با مشکلاتی روبرو شد. در شهرهای بزرگ به وجود آمد تنها برای تبدیل شدن به خرابه های باستان به عنوان سلاح کشتار و اسارت تکامل یافته به نمودار این دوره از سرنوشت انسان. چارلز داروین بقای اصلح نظریه بودند بر اساس یک تعریف علمی از این انرژی ثابت مخرب هرج و مرج است. داروین فکر می کردند که متعلق به مردم تئوریهای کشیش Thomas Malthus, مدیر شرکت هند شرقی بود که به راه انداختن یک جنگ از برتری برابر رقبای امپراتوری بریتانیا. داروین معروف سفر در کاراگاه بود و تحت حمایت شرکت هند شرقی.

داروین تعریف انرژی از هرج و مرج شد و بر اساس قوانین حاکم بر عملکرد موتورهای بخار با مواد غذایی که سوخت و حفظ انسان حرارت موتور. داروین به کار گرفته شده توسط شرکت هند شرقی در نظر گرفته شده که در آن سیاست های اقتصادی شد و برای اطمینان از دسترسی مستمر به مواد غذایی حصول اطمینان از رشد بیولوژیکی امپراتوری. هنری کول نیروی محرکه نمایشگاه بزرگ سال 1851 تحت حمایت ملکه ویکتوریا اعلام کرد که انگلستان نیاز به مطالعه مستقیم خط هندسی ساختار هرج و مرج انرژی است. این شد اساس, انگلیسی, علمی آموزش و پرورش در سراسر جهان است. در طول قرن 20 مکانیک کوانتومی توسعه داده شد از منطق به تصویر می کشد انرژی از هرج و مرج و بر مبنای این خط مستقیم هندسه.

زمانی که سوخت رانندگی یک موتور بخار خسته است آن را متوقف کند. گرما از جهان در نظر گرفته شد منشعب دور به فضای سرد تا زمانی که در نهایت در چند میلیارد سال آن را تبدیل به چنان سرد است که در تمام طول زندگی در این جهان باید نابود شود. این وسواس علمی و خواستار یک دولت از مجموع مخرب هرج و مرج ذاتی است سرطان زا باشد. ریاضیدان گئورگ کانتور آن را به نام ‘کوته ترس از بی نهایت ساکن علمی ذهن”.

این حاکم وسواس نشان داده می شود و در پزشکی به عنوان جدی روانی نامتعادل دولت از سردرگمی است. افراطی مذهبی متعصب در حال حاضر تهدید تمدن غربی. این نشان می دهد یک تکرار از چرخه تعارض در ارتباط با نامتعادل اقتصادی و تکنولوژیکی طرز فکر. در طول قرن 21 اطلاعات انرژی’ کشف شد. این توابع به عنوان یک وارونگی حرارتی جریان انرژی از گرم به سرد است. کربن دارای خاصیت تولید این اطلاعات به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی جهانی و جلوگیری از آن تابش به فضای سرد. انسان به عنوان یک کربن بر اساس زندگی-فرم ممکن است لزوما در حال تحول به سوی انقراض یک مفهوم کامل سرپیچی از غالب جهانی مرگ گرما قانون حاکم بر فرهنگ غرب است.

هسته سخت شواهد علمی مورد نیاز است را به این ماده به یک منطقی تمرکز. اول علم غربی فرض بر این است که نیوتن نظریه نیروی گرانشی مربوط به عملکرد مکانیکی clockwork جهان. در واقع مکانیکی خود شرح جهان متعادل با کمی شناخته شده منتشر شده گرانشی نظریه. این نظریه افلاطونی متعلق به مفهوم بی نهایت جهان است که در آن انرژی زندگی تکامل یافته تا بی نهایت. غالب درک درستی از قرن 20th مکانیک کوانتومی بر اساس این فرض غلط است که تمام زندگی باید منقرض ‘جهانی اتمی فروپاشی’.

بهینه بیولوژیکی رشد و توسعه صدف زندگی-فرم را از طریق فضا-زمان می تواند تولید شده توسط بی نهایت افلاطونی ریاضیات. جریان اصلی ریاضیات تنها می تواند تولید تحریف شده, مربوط به اینده, شبیه سازی, ساخت آن را یک سرطان زا مفهوم ساکن ذهن علم مدرن به عنوان گئورگ کانتور پیش بینی کرده بود.

آن را کشف شد که چگونه به نشان می دهد که ذهن انسان است و برنامه ریزی شده نسبت به وجود در جهان نامحدود به منظور جلوگیری از انقراض. در طول عصر طلایی دانمارکی علم توسعه نامحدود اخلاقی افلاطونی حکمت در نظر گرفته شد توسط فیلسوفان امانوئل کانت و Emmanuel Levinas, به تواند ناشی از خلاق نامتقارن الکترومغناطیسی نوری پدیده عملکرد در درون ذهن است. در هنگام مشاهده کامپیوتر تولید شده بی نهایت فراکتال تصاویر از طریق لنز برگزاری نمایشگاه نامتقارن الکترومغناطیسی نوری خواص برجسته تصاویر پدیدار شود. ثبت اختراع سند برای عینک موجود نوری اطلاعات مربوط به تحقیقات سرطان و همچنین اشاره کرد که Cezzanne ون گوگ و برخی دیگر از هنرمندان بزرگ تا به حال به طور مستقیم به رنگ همان stereoscopic خواص به نقاشی های خود را.

این اطلاعات دارای عواقب جدی است. مکانیک کوانتومی است بدیهی است که ساخته شده بر اساس یک فرض غلط نشان دهنده این است که علم غربی ساخته شده بر پرمدعا مرگ فرقه منطق با صدور حکم تمام زندگی به انقراض است. این مولکول از احساسات شناخته شده است به طور مداوم ارتقاء سلامت سلولی از طریق یک فرایند شامل بی نهایت فراکتال منطق در سرپیچی از مرگ گرما قانون حاکم بر غالب اقتصادی مدرن و فن آوری منطق است. چرخه تکامل انسان هرج و مرج متعلق به یک حالت بدوی از ذهن قادر به محافظت از خود را از بین رفتند. ارسطو علم به راهنمای ennobling دولت برای سلامت جهان به منظور جلوگیری از انقراض می شود راه حل در یک جدید تحقیقات سرطان علوم پزشکی و با آن ارتباط جدید omni-تکنولوژی

در سال 2002 دانشگاه هاروارد ماساچوست و دانشگاه رویال کرون کنسولگری برگزار شد سمپوزیوم بین المللی برای توضیح به جهان در مورد اهمیت اجتماعی خود را از کرون عصر طلایی علم است. آنها اشاره کرد که بسیاری از تحقیقات بوده است, نوشته شده در دانمارکی, ترجمه, آینده نامرئی به زبان انگلیسی کمک هزینه تحصیلی. اما رهبر از عصر طلایی کاشف از میدان الکترومغناطیسی, Hans Christian Orsted علم-هنر نظریه های ترجمه شده بودند. از دست رفته پیام نشان دادن مطلوب غیر سرطانی بیولوژیکی رشد و توسعه از طریق فضا-زمان از طریق خلاقیت هنری است که در حال حاضر قابل رویت به زبان انگلیسی کمک هزینه تحصیلی.

[ad_2]